Ale jaja !!!!!

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2702
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Adam- full custom :)
Lokalizacja: Lublin

Re: Ale jaja !!!!!

#3856

Post autor: dale »

Dario Antonio pisze:
25 kwie 2025, 15:48
dale pisze:
25 kwie 2025, 07:37
Policz, ile zrobiłeś błędów
Przepraszam :roll:
Ja również :)
Awatar użytkownika
Quarter
Posty: 915
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:41
Gramofon: Thorens TD-125
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale jaja !!!!!

#3857

Post autor: Quarter »

Obywatel pisze:
25 kwie 2025, 18:00
MaciejT, wszystko jest w porządku jeśli nazywamy rzeczy po imieniu, tzn. dysleksja jest problemem, który trzeba przezwyciężyć.

Tymczasem pseudo pedagogika nie nazywa rzeczy po imieniu, na wszystko szuka usprawiedliwień i nie motywuje uczniów do walki ze swoimi słabościami. Mówi im tylko, że tacy się urodzili i nie muszą nic z tym robić bo najważniejsze, żeby byli szczęśliwi. To właśnie z tych durnowatych współczesnych nurtów pedagogicznych wypływają takie decyzje jak ograniczanie prac domowych, a także postępująca liberalizacja w oświacie i przesuwanie akcentu z nauki na rozrywkę.
Abstrahując od frazy "pseudo pedagogika" (nie lubię słowa "pseudo" - kto ustala jaka pedagokika to ta jedynie słuszna?), trudno się nie zgodzić. Podobnie jest np. z otyłością. Oczywiście są jednostki, u których jest ona spowodowana stanem chorobowym (zaskakująco rzadko spotykanym w biednych krajach afrykańskich). Natomiast u wielu osób to stan "na własne życzenie" - a społeczne przyzwolenie, na czele z hasłem "jesteś piękna taka, jaka jesteś" (jakoś rzadziej stosowane w stosunku do chłopców) owocuje brakiem nacisku na zdrowe odżywanie, diety i ćwiczenia. Podobnie, jak zaroiło się w pewnym momencie od dyslektyków i dysortografów (piszę ze świadomością, że u niektórych to autentyczna dysfunkcja), tak też zaroiło się od zwolnień z WF. Efekty można obejrzeć na ulicy, wpatrzone w swoje smartfony.
Jest: Thorens TD-125 + ramię Micro Seiki (od Zbyszek1982), Arcam FMJ CD23, Grundig 5200 (od Kukiz30), Scott 480A, RA Labs Mini Reference Monitors
Był: Technics SL-Q2/1500C/1200GR, Luxman L435, JVC AX1, NIKKO TRM750, Scott A406, Dali Icon 6, Thiel Cs 1.2
Awatar użytkownika
Dario Antonio
Posty: 289
Rejestracja: 09 kwie 2024, 17:55
Gramofon: Akai AP-100c
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ale jaja !!!!!

#3858

Post autor: Dario Antonio »

Chyba trzeba założyć nowy wątek, bo tutaj miało być śmiesznie. :roll: Mój post uwolnił emocje. :shock: Może być ostro. :?
Niech powróci śmiech. :lol:
Załączniki
571187_haha-ale-smieszne-janusz-chodz.jpg
Najbardziej boję się whisky , bo po niej , nie boję się niczego . 8-)
Awatar użytkownika
xyz
Posty: 589
Rejestracja: 23 lut 2018, 15:09
Gramofon: Sony PS X-50
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ale jaja !!!!!

#3859

Post autor: xyz »

gęsto, więc może chociaż dowcip:
Why do women, gay and junkies will never be an imam?

Because there is high probability they will get stoned ^^
ODPOWIEDZ