Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)

Wszelkie tematy związane z płytami winylowymi
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zbyszek 1963
Posty: 979
Rejestracja: 25 kwie 2019, 19:11
Gramofon: Sansui SR-838
Lokalizacja: Żory

Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)

#27901

Post autor: Zbyszek 1963 »

Jean-Michel Jarre mix utworów od1976 do 1982 -GermanyIMG_20200121_202833
Ostatnio zmieniony 21 sty 2020, 20:57 przez Zbyszek 1963, łącznie zmieniany 1 raz.
Sansui SR-838,Sansui SR-212,Sansui SR-535,Sansui 7000,Sansui SD-7000,Sansui SC 700,Sansui A-80,Sansui T-80,Sansui D-100,Sansui LM-330,Sansui HS-200
Nakamichi BX-300E,Nakamichi CDP-2E - mod by Martynka,Dual CD 5150 RC - mod by Martynka.
Awatar użytkownika
MMarek
Posty: 5163
Rejestracja: 10 sie 2016, 09:08
Gramofon: DP-59L / PS-X50
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)

#27902

Post autor: MMarek »

cichymen 63 pisze:
21 sty 2020, 20:50
mix utworów od1976 do 1982
Mógłbyś wrzucić zdjęcie, bo chyba (co byłoby dziwne ;) ) tego nie znam... :think:
Without Music Life is a Mistake
Awatar użytkownika
Zbyszek 1963
Posty: 979
Rejestracja: 25 kwie 2019, 19:11
Gramofon: Sansui SR-838
Lokalizacja: Żory

Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)

#27903

Post autor: Zbyszek 1963 »

IMG_20200121_211343.jpg
IMG_20200121_211343.jpg
MMarek pisze:
21 sty 2020, 20:55
cichymen 63 pisze:
21 sty 2020, 20:50
mix utworów od1976 do 1982
Mógłbyś wrzucić zdjęcie, bo chyba (co byłoby dziwne ;) ) tego nie znam... :think:
Chciałbym ale coś mi nie idzie - nie wiem może plik za duży
Sansui SR-838,Sansui SR-212,Sansui SR-535,Sansui 7000,Sansui SD-7000,Sansui SC 700,Sansui A-80,Sansui T-80,Sansui D-100,Sansui LM-330,Sansui HS-200
Nakamichi BX-300E,Nakamichi CDP-2E - mod by Martynka,Dual CD 5150 RC - mod by Martynka.
Awatar użytkownika
Zbyszek 1963
Posty: 979
Rejestracja: 25 kwie 2019, 19:11
Gramofon: Sansui SR-838
Lokalizacja: Żory

Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)

#27904

Post autor: Zbyszek 1963 »

sorry ale dopiero się uczę
Sansui SR-838,Sansui SR-212,Sansui SR-535,Sansui 7000,Sansui SD-7000,Sansui SC 700,Sansui A-80,Sansui T-80,Sansui D-100,Sansui LM-330,Sansui HS-200
Nakamichi BX-300E,Nakamichi CDP-2E - mod by Martynka,Dual CD 5150 RC - mod by Martynka.
Awatar użytkownika
Tarkus
Posty: 3200
Rejestracja: 22 paź 2011, 22:42
Lokalizacja: Olkusz

Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)

#27905

Post autor: Tarkus »

Władysław Kłosiewicz - Franzoesische Cembalomusik
(Aperto, 1985)
Załączniki
Obraz.jpg
Słucham winyli. Słucham kompaktów. Słucham kaset. Po prostu kocham MUZYKĘ.

Fundacja Kultury AFRONT http://afront.org.pl/
O MNIE I "CZARNYM CHEVROLECIE" (free)
Awatar użytkownika
MMarek
Posty: 5163
Rejestracja: 10 sie 2016, 09:08
Gramofon: DP-59L / PS-X50
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)

#27906

Post autor: MMarek »

cichymen 63 pisze:
21 sty 2020, 21:23
sorry ale dopiero się uczę
Spoko... ;)
Dziękuję.
Teraz wiem o co chodzi...
Zmyliłeś mnie wpisując tytuł: mix utworów 1976-1982
Without Music Life is a Mistake
Piachu1975
Posty: 53
Rejestracja: 31 gru 2019, 09:44
Gramofon: Technics SL BD 20
Lokalizacja: Otwock

Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)

#27907

Post autor: Piachu1975 »

A ja dziś takie 3 szt dziś kupiłem , 2 radzieckie, 1 tonpress
Załączniki
ADF472CC-7998-4737-9321-6CD220391A08.jpeg
Awatar użytkownika
mrcnoos
Posty: 4665
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:40
Gramofon: Składak
Lokalizacja: pomorskie

Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)

#27908

Post autor: mrcnoos »

New Model Army - Vengeance
Załączniki
20200121_220919-665x715.jpg
Piachu1975
Posty: 53
Rejestracja: 31 gru 2019, 09:44
Gramofon: Technics SL BD 20
Lokalizacja: Otwock

Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)

#27909

Post autor: Piachu1975 »

RCOM2180 pisze:
20 sty 2020, 18:05
Domin pisze:
20 sty 2020, 17:43
Iron Maiden - "Somewhere in Time", Remaster 2014.
:handgestures-thumbupleft:
Jedna z niewielu płyt metalowych, które w ramach sentymentu kupię w wersji winylowej. :)
Mam i Remaster i lata 80-te, na winylu reedycje IM są wg mnie do ozdoby
Awatar użytkownika
mrcnoos
Posty: 4665
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:40
Gramofon: Składak
Lokalizacja: pomorskie

Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)

#27910

Post autor: mrcnoos »

New Model Army - No Rest For The Wicked
Załączniki
20200121_223832-684x723.jpg
Awatar użytkownika
Domin
Posty: 2110
Rejestracja: 10 mar 2018, 22:17

Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)

#27911

Post autor: Domin »

Iron Maiden - "Flight 666", Remaster 2017.
Załączniki
IMG_20200122_095633.jpg
Awatar użytkownika
dot87
Posty: 1448
Rejestracja: 04 wrz 2017, 17:37
Gramofon: Akai AP D33/Technics
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)

#27912

Post autor: dot87 »

String Connection
Załączniki
20200122_102554-2241x3984.jpg
Luxman L230/Rotel RA820Bx3/Wega P120SH/Pickering V15/Stanton 680/Shure m75/Dual CD 1065/HK 27
Philips LFD 3428/Somic V2/AKG 240 Studio/Beyerdynamic DT 770/990 Pro
Awatar użytkownika
Domin
Posty: 2110
Rejestracja: 10 mar 2018, 22:17

Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)

#27913

Post autor: Domin »

Piachu1975 pisze:
21 sty 2020, 22:38
na winylu reedycje IM są wg mnie do ozdoby
Wiele w tym racji, aczkolwiek i to nie wyszło im do końca, bo okładki wyglądają słabo, szczególnie "Seventh Son of a Seventh Son" i "Piece of Mind"... Nie skreślałbym za to reedycji z 2017 r. późniejszych albumów, szczególnie tych od "Brave New World" wzwyż.
Awatar użytkownika
Domin
Posty: 2110
Rejestracja: 10 mar 2018, 22:17

Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)

#27914

Post autor: Domin »

Led Zeppelin - "The Song Remains the Same", 1976, Niemcy. Jedno z moich ulubionych wydawnictw muzycznych. Ponadto tej płycie nie brakuje niczego jeśli chodzi o realizację. Jest na prawdę super!!!
Załączniki
IMG_20200122_103304.jpg
Piachu1975
Posty: 53
Rejestracja: 31 gru 2019, 09:44
Gramofon: Technics SL BD 20
Lokalizacja: Otwock

Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)

#27915

Post autor: Piachu1975 »

Domin pisze:
22 sty 2020, 10:46
Piachu1975 pisze:
21 sty 2020, 22:38
na winylu reedycje IM są wg mnie do ozdoby
Wiele w tym racji, aczkolwiek i to nie wyszło im do końca, bo okładki wyglądają słabo, szczególnie "Seventh Son of a Seventh Son" i "Piece of Mind"... Nie skreślałbym za to reedycji z 2017 r. późniejszych albumów, szczególnie tych od "Brave New World" wzwyż.
I tu się muszę z Tobą również zgodzić, II reedycja jest zdecydowanie bardziej udana, tym bardziej że dostępność pierwszych edycji płyt wydanych po 7so7s jest znikoma i ceny kosmiczne, jeśli chodzi o pierwszą ósemkę zdecydowanie wolę moje tonpressy i inne jugosłowiańskie wydania.
ODPOWIEDZ