Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
- Dziadek
- Posty: 5057
- Rejestracja: 15 gru 2013, 15:35
- Lokalizacja: Hamm
- Kontakt:
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
Barclay James Harvest - The Best Of Barclay James Harvest Volume 3
- Dziadek
- Posty: 5057
- Rejestracja: 15 gru 2013, 15:35
- Lokalizacja: Hamm
- Kontakt:
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
Barclay James Harvest - Early Morning Onwards
- kukiz 30
- Posty: 2147
- Rejestracja: 18 wrz 2016, 16:05
- Lokalizacja: dolnośląskie
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
Dire Straits - Brother in arms
Roksan Caspian M2,
Sony PS-X6,2xPCM56 DAC by Martynka,Yamaha cdx-10,Infinity RS-4000.
Sony PS-X6,2xPCM56 DAC by Martynka,Yamaha cdx-10,Infinity RS-4000.
- Deszatie
- Posty: 351
- Rejestracja: 24 lip 2018, 08:06
- Gramofon: Technics SL-200K
- Lokalizacja: Elbląg
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
John Norum - Total Control
- Domin
- Posty: 2110
- Rejestracja: 10 mar 2018, 22:17
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
Iron Maiden - "Somewhere in Time", Remaster 2014.
- RCOM2180
- Posty: 681
- Rejestracja: 05 lip 2016, 17:50
- Gramofon: działa
- Myszor
- Posty: 11196
- Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
- Gramofon: PD-300
- Lokalizacja: Wrocław
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
Tubis Trio "So Us" , clear splattered 16/100 
- Domin
- Posty: 2110
- Rejestracja: 10 mar 2018, 22:17
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
Dobra jest! Klimat lat osiemdziesiątych wyraźnie wyczuwalny
- lpociask
- Posty: 614
- Rejestracja: 23 gru 2018, 21:20
- Gramofon: Technics sl 3310
- Lokalizacja: Wawa
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
takie tam syna tere fere ale słuchamy 
Taco Hemingway - umowa o dzieło
Taco Hemingway - umowa o dzieło
Technics SL-3310 - Ortofon 2M Blue PnP MKII / Nagaoka MP-110H,
Technics SU-8080,
Technics SB-X1
https://www.discogs.com/user/lpociask/collection
Technics SU-8080,
Technics SB-X1
https://www.discogs.com/user/lpociask/collection
- RCOM2180
- Posty: 681
- Rejestracja: 05 lip 2016, 17:50
- Gramofon: działa
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
Może zapoluję na wydanie japońskie. Albo w końcu wyjdzie prawdziwy remaster. Może też Japończycy wydadzą jakiegoś blu-speca, bo wersji na małej płycie też nie mam. Co do brzmienia to mi się najbardziej podoba to surowe z Iron Maiden i Killers.Domin pisze: ↑20 sty 2020, 18:34Dobra jest! Klimat lat osiemdziesiątych wyraźnie wyczuwalnyTylko raczej warto zainwestować w wydanie z epoki, a nie we wznowienie. To z 2014 r. nie jest najlepsze, płyta słabo zrealizowana i ma błędy w tłoczeniu. Wydanie z 1986 r. w dobrym stanie można dostać już za 60 zł.
- konrads0
- Posty: 8044
- Rejestracja: 16 paź 2013, 12:17
- Gramofon: Technics SL 1200Mk2
- Lokalizacja: Wielkopolska centralna
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
Dire Straits - Money for nothing
- tomaszek
- Posty: 1018
- Rejestracja: 17 lis 2017, 11:20
- Gramofon: Pioneer PL-50L
- Lokalizacja: Wrocław
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
Tubis Trio - So Us
Pioneer PL-50L + MC-1000 / MIT-1 / DL-103D / AT-33PTG mk1 / V15 III L-M (SAS) + Husariaa v2 / SUTy + NAD C658/M23 + JMR Abscisse
Music Hall PH25.2 + Beyerdynamic DT 990 PRO
Music Hall PH25.2 + Beyerdynamic DT 990 PRO
- Tarkus
- Posty: 3200
- Rejestracja: 22 paź 2011, 22:42
- Lokalizacja: Olkusz
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
Mike Oldfield - Crises
(Virgin 1983)
(Virgin 1983)
Słucham winyli. Słucham kompaktów. Słucham kaset. Po prostu kocham MUZYKĘ.
Fundacja Kultury AFRONT http://afront.org.pl/
O MNIE I "CZARNYM CHEVROLECIE" (free)
Fundacja Kultury AFRONT http://afront.org.pl/
O MNIE I "CZARNYM CHEVROLECIE" (free)
- Myszor
- Posty: 11196
- Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
- Gramofon: PD-300
- Lokalizacja: Wrocław
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
- tomaszek
- Posty: 1018
- Rejestracja: 17 lis 2017, 11:20
- Gramofon: Pioneer PL-50L
- Lokalizacja: Wrocław
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
Też mi weszło 
Pioneer PL-50L + MC-1000 / MIT-1 / DL-103D / AT-33PTG mk1 / V15 III L-M (SAS) + Husariaa v2 / SUTy + NAD C658/M23 + JMR Abscisse
Music Hall PH25.2 + Beyerdynamic DT 990 PRO
Music Hall PH25.2 + Beyerdynamic DT 990 PRO