Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
- Zbyszek 1963
- Posty: 979
- Rejestracja: 25 kwie 2019, 19:11
- Gramofon: Sansui SR-838
- Lokalizacja: Żory
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
Jean-Michel Jarre mix utworów od1976 do 1982 -GermanyIMG_20200121_202833
Ostatnio zmieniony 21 sty 2020, 20:57 przez Zbyszek 1963, łącznie zmieniany 1 raz.
Sansui SR-838,Sansui SR-212,Sansui SR-535,Sansui 7000,Sansui SD-7000,Sansui SC 700,Sansui A-80,Sansui T-80,Sansui D-100,Sansui LM-330,Sansui HS-200
Nakamichi BX-300E,Nakamichi CDP-2E - mod by Martynka,Dual CD 5150 RC - mod by Martynka.
Nakamichi BX-300E,Nakamichi CDP-2E - mod by Martynka,Dual CD 5150 RC - mod by Martynka.
- MMarek
- Posty: 5163
- Rejestracja: 10 sie 2016, 09:08
- Gramofon: DP-59L / PS-X50
- Lokalizacja: Górny Śląsk
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
Mógłbyś wrzucić zdjęcie, bo chyba (co byłoby dziwne
Without Music Life is a Mistake
- Zbyszek 1963
- Posty: 979
- Rejestracja: 25 kwie 2019, 19:11
- Gramofon: Sansui SR-838
- Lokalizacja: Żory
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
Chciałbym ale coś mi nie idzie - nie wiem może plik za duży
Sansui SR-838,Sansui SR-212,Sansui SR-535,Sansui 7000,Sansui SD-7000,Sansui SC 700,Sansui A-80,Sansui T-80,Sansui D-100,Sansui LM-330,Sansui HS-200
Nakamichi BX-300E,Nakamichi CDP-2E - mod by Martynka,Dual CD 5150 RC - mod by Martynka.
Nakamichi BX-300E,Nakamichi CDP-2E - mod by Martynka,Dual CD 5150 RC - mod by Martynka.
- Zbyszek 1963
- Posty: 979
- Rejestracja: 25 kwie 2019, 19:11
- Gramofon: Sansui SR-838
- Lokalizacja: Żory
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
sorry ale dopiero się uczę
Sansui SR-838,Sansui SR-212,Sansui SR-535,Sansui 7000,Sansui SD-7000,Sansui SC 700,Sansui A-80,Sansui T-80,Sansui D-100,Sansui LM-330,Sansui HS-200
Nakamichi BX-300E,Nakamichi CDP-2E - mod by Martynka,Dual CD 5150 RC - mod by Martynka.
Nakamichi BX-300E,Nakamichi CDP-2E - mod by Martynka,Dual CD 5150 RC - mod by Martynka.
- Tarkus
- Posty: 3200
- Rejestracja: 22 paź 2011, 22:42
- Lokalizacja: Olkusz
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
Władysław Kłosiewicz - Franzoesische Cembalomusik
(Aperto, 1985)
(Aperto, 1985)
Słucham winyli. Słucham kompaktów. Słucham kaset. Po prostu kocham MUZYKĘ.
Fundacja Kultury AFRONT http://afront.org.pl/
O MNIE I "CZARNYM CHEVROLECIE" (free)
Fundacja Kultury AFRONT http://afront.org.pl/
O MNIE I "CZARNYM CHEVROLECIE" (free)
- MMarek
- Posty: 5163
- Rejestracja: 10 sie 2016, 09:08
- Gramofon: DP-59L / PS-X50
- Lokalizacja: Górny Śląsk
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
Spoko...
Dziękuję.
Teraz wiem o co chodzi...
Zmyliłeś mnie wpisując tytuł: mix utworów 1976-1982
Without Music Life is a Mistake
-
Piachu1975
- Posty: 53
- Rejestracja: 31 gru 2019, 09:44
- Gramofon: Technics SL BD 20
- Lokalizacja: Otwock
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
A ja dziś takie 3 szt dziś kupiłem , 2 radzieckie, 1 tonpress
- mrcnoos
- Posty: 4665
- Rejestracja: 26 gru 2018, 08:40
- Gramofon: Składak
- Lokalizacja: pomorskie
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
New Model Army - Vengeance
-
Piachu1975
- Posty: 53
- Rejestracja: 31 gru 2019, 09:44
- Gramofon: Technics SL BD 20
- Lokalizacja: Otwock
- mrcnoos
- Posty: 4665
- Rejestracja: 26 gru 2018, 08:40
- Gramofon: Składak
- Lokalizacja: pomorskie
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
New Model Army - No Rest For The Wicked
- Domin
- Posty: 2110
- Rejestracja: 10 mar 2018, 22:17
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
Iron Maiden - "Flight 666", Remaster 2017.
- dot87
- Posty: 1448
- Rejestracja: 04 wrz 2017, 17:37
- Gramofon: Akai AP D33/Technics
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
String Connection
Luxman L230/Rotel RA820Bx3/Wega P120SH/Pickering V15/Stanton 680/Shure m75/Dual CD 1065/HK 27
Philips LFD 3428/Somic V2/AKG 240 Studio/Beyerdynamic DT 770/990 Pro
Philips LFD 3428/Somic V2/AKG 240 Studio/Beyerdynamic DT 770/990 Pro
- Domin
- Posty: 2110
- Rejestracja: 10 mar 2018, 22:17
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
Wiele w tym racji, aczkolwiek i to nie wyszło im do końca, bo okładki wyglądają słabo, szczególnie "Seventh Son of a Seventh Son" i "Piece of Mind"... Nie skreślałbym za to reedycji z 2017 r. późniejszych albumów, szczególnie tych od "Brave New World" wzwyż.
- Domin
- Posty: 2110
- Rejestracja: 10 mar 2018, 22:17
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
Led Zeppelin - "The Song Remains the Same", 1976, Niemcy. Jedno z moich ulubionych wydawnictw muzycznych. Ponadto tej płycie nie brakuje niczego jeśli chodzi o realizację. Jest na prawdę super!!!
-
Piachu1975
- Posty: 53
- Rejestracja: 31 gru 2019, 09:44
- Gramofon: Technics SL BD 20
- Lokalizacja: Otwock
Re: Co kręcisz? (czyli czego aktualnie słuchamy na winylu)
I tu się muszę z Tobą również zgodzić, II reedycja jest zdecydowanie bardziej udana, tym bardziej że dostępność pierwszych edycji płyt wydanych po 7so7s jest znikoma i ceny kosmiczne, jeśli chodzi o pierwszą ósemkę zdecydowanie wolę moje tonpressy i inne jugosłowiańskie wydania.