Siatkówka

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 8461
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Siatkówka

#151

Post autor: amrowek »

32lysy pisze:
wczoraj, 20:03
Naszych chłopaków to dopiero od ćwierćfinału warto oglądać. Wszystko wcześniej to powinna być formalność :)
Ta powinni ich dopiero wtedy wpuszczać na boisko :D
Że lata idą, to nic, ale w którą stronę!
trafalgar
Posty: 4320
Rejestracja: 03 mar 2015, 10:30
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Kraśnik lubelski

Re: Siatkówka

#152

Post autor: trafalgar »

Ja każdy mecz naszych chłopaków oglądam z zapartym tchem. Nieważne czy to jest mecz o przysłowiową pietruszkę czy finał MS czy olimpijski.
32lysy
Posty: 513
Rejestracja: 02 sty 2017, 02:21
Gramofon: Technics D202, Q202
Lokalizacja: Szczecin

Re: Siatkówka

#153

Post autor: 32lysy »

trafalgar pisze:
wczoraj, 21:33
Ja każdy mecz naszych chłopaków oglądam z zapartym tchem. Nieważne czy to jest mecz o przysłowiową pietruszkę czy finał MS czy olimpijski.
Tez oglądam ale mając świadomość na co ich stać i duże oczekiwania wobec chłopaków, wychodzę z założenia że stresować się zacznę nieco później. Stąd napisałem że na obecnym etapie mecze to formalność. Wierzę że powalczą o najwyższe cele do czego nas przyzwyczajali latami :) Oczywiście zdaję sobie sprawę że wszytko się może zdarzyć, jak to w sporcie i akurat siatkarzom można wszytko wybaczyć :) Wiele lat pięknej historii, niesamowitych emocji i chwil radości nam dostarczali
ODPOWIEDZ