Promocje

Wszystko na temat kupowania płyt
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nazareth
Posty: 194
Rejestracja: 14 paź 2020, 18:31
Gramofon: Trio KP-700D
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Promocje

#826

Post autor: Nazareth »

Dobra słuchajcie, nie ma co się denerwować, każdemu może się zdarzyć.

Jedno jest pewne, dawno nie miałem takich zakupowych emocji, dziękuje im za nie :angelic-pink:
Trio KP-700D, Pioneer SX 750, Pioneer CT-F 7272, Pioneer PDS 901, Pioneer HPM 40 :)
Awatar użytkownika
lpociask
Posty: 604
Rejestracja: 23 gru 2018, 21:20
Gramofon: Technics sl 3310
Lokalizacja: Wawa

Re: Promocje

#827

Post autor: lpociask »

a ja dostałem taką informację - ciekawe, że wszystkie produkty się wyprzedały ;) z tego wynika, że ktoś coś powinien dostać ale ja w to nie wierzę ;)
Dzień dobry!

Bardzo dziękuję za wiadomość w sprawie anulowanych zamówień.

Jest mi niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji.

Pragnę wyjaśnić, że zgodnie z naszym regulaminem promocje, mogą być prowadzone m.in.: na określony czas, do wyczerpania zapasu produktów promocyjnych lub do odwołania.

Jeżeli w warunkach Promocji wyraźnie nie zastrzeżono inaczej, promocja obowiązuje do czasu jej odwołania.

Jeżeli w warunkach Promocji zastrzeżono ograniczoną pulę produktów objętych Promocją, Promocja obowiązuje do czasu wyczerpania puli takich produktów.

Pragnę również poinformować, że o kolejności realizacji zamówień na produkty z naszej oferty decyduje czas złożenia zamówienia przez Klienta.

Jeśli posiadamy mały nakład konkretnego produktu i zostanie złożonych wiele zamówień w tym samym czasie, system nie zawsze jest w stanie przetworzyć wszystko natychmiastowo, dlatego zostało złożone zamówienie mimo tego, że promocyjna pula produktów się wyczerpała.

Z racji tego, że popyt na dane promocje był znacznie większy, niż pula promocyjnych produktów, zamówienia złożone w późniejszym czasie zostają automatycznie anulowane przez system.

Zwrot środków nastąpi automatycznie w ciągu 3-5 dni roboczych w takiej formie jakiej została dokonana płatność.

Ze swojej strony mam ogromną nadzieję, że przyszłe zamówienia zostaną zrealizowane już bez żadnych niedogodności.

Życzę miłego dnia oraz dużo zdrowia dla Pana oraz całej rodziny
Pozdrawiam

Dział Obsługi Klienta
Technics SL-3310 - Ortofon 2M Blue PnP MKII / Nagaoka MP-110H,
Technics SU-8080,
Technics SB-X1


https://www.discogs.com/user/lpociask/collection
Awatar użytkownika
trafalgar
Posty: 4048
Rejestracja: 03 mar 2015, 10:30
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Kraśnik lubelski

Re: Promocje

#828

Post autor: trafalgar »

Kręty jednym słowem. Brońcie ich dalej,że system jest be, że towaru nie mieli a sprzedawali,teraz że mieli tylko mało.
zbyszek1982
Posty: 5029
Rejestracja: 31 gru 2012, 19:11

Re: Promocje

#829

Post autor: zbyszek1982 »

trafalgar pisze:
06 kwie 2021, 15:57
Kręty jednym słowem. Brońcie ich dalej,że system jest be, że towaru nie mieli a sprzedawali,teraz że mieli tylko mało.
Ile jeszcze będziecie tupać nóżkami? Weź ich pozwij od razu. Tylko potem się nie zdziw jak Ci fiskus domiar zrobi, bo kupiłeś po rażąco niskiej cenie. :lol:
cadd
Posty: 42
Rejestracja: 05 sty 2021, 21:13
Gramofon: Akai AP-306C

Re: Promocje

#830

Post autor: cadd »

Obstawiam, że pierwsza osoba, która złożyła zamówienie w ramach tej świątecznej promocji, również dostała info o anulowaniu zamówienia. Tłumaczenie, że brakło towaru nie przekonuje mnie.
Błąd systemu a tak naprawdę błąd człowieka/ludzi, którzy za ten system odpowiadają, przyjmuje do wiadomości i jestem w stanie to zrozumieć. Tylko po co kontynuować ściemnianie???

Niech się odezwie ktoś, komu udało się cokolwiek kupić w ramach tej promocji...
Awatar użytkownika
trafalgar
Posty: 4048
Rejestracja: 03 mar 2015, 10:30
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Kraśnik lubelski

Re: Promocje

#831

Post autor: trafalgar »

zbyszek1982 pisze:
06 kwie 2021, 16:08
trafalgar pisze:
06 kwie 2021, 15:57
Kręty jednym słowem. Brońcie ich dalej,że system jest be, że towaru nie mieli a sprzedawali,teraz że mieli tylko mało.
Ile jeszcze będziecie tupać nóżkami? Weź ich pozwij od razu. Tylko potem się nie zdziw jak Ci fiskus domiar zrobi, bo kupiłeś po rażąco niskiej cenie. :lol:
Ile będę chciał.Ciebie jak to razi,nie komentuj.
Domiar?Chyba w boliwrach nie boliwarach :lol:
zbyszek1982
Posty: 5029
Rejestracja: 31 gru 2012, 19:11

Re: Promocje

#832

Post autor: zbyszek1982 »

trafalgar pisze:
06 kwie 2021, 16:14
Ile będę chciał.Ciebie jak to razi,nie komentuj.
Razi mnie polactwo-cebulactwo. Nagle dziwnym trafem pojawiły się w sklepie internetowym płyty w cenie grubo poniżej ceny zakupu hurtowego od wydawnictwa, i wszyscy są zdziwieni, że to był błąd. Skandal! Nie dali cebulakom skorzystać z okazji! Zero zrozumienia, bo cebulakom się po prostu należały te płyty. Rzyg.

W sumie szkoda, że to był błąd w systemie, a nie klasyczny przewał z cud-cenami i polowanie na naiwniaków. Zamiast się cieszyć, że wam kasa wraca na konto, to tupiecie nóżkami jak dzieci w piaskownicy co im łopatkę zabrali.
Awatar użytkownika
trafalgar
Posty: 4048
Rejestracja: 03 mar 2015, 10:30
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Kraśnik lubelski

Re: Promocje

#833

Post autor: trafalgar »

Ta"krystalicznie" uczciwa firma ma kilka fajnych opinii na Opiniuj24.Polecam lekturę.
Awatar użytkownika
dot87
Posty: 1458
Rejestracja: 04 wrz 2017, 17:37
Gramofon: Akai AP D33/Technics
Lokalizacja: Warszawa

Re: Promocje

#834

Post autor: dot87 »

Chyba już w tym dziale trochę za daleko zaszła ta dyskusja, proponuje ewentualnie żeby może admin przeniósł wątek do działu "nieuczciwi sprzedawcy" i jeśli ktoś się czuje pokrzywdzony to może tam kontynuować dywagacje na temat uczciwości/nieuczciwości sprzedawcy.
Ze swojej strony powiem że złożyłem zamówienie z płatnością za pobraniem z założeniem że jak się uda to się uda ale de facto nie miałem złudzeń. Raczej ciężko uwierzyć że jakikolwiek sklep sprzedaje nowe płyty CD po ok 5 zł a winyle które normalnie kosztują ok 120 zł za złotych 20...
Luxman L230/Rotel RA820Bx3/Wega P120SH/Pickering V15/Stanton 680/Shure m75/Dual CD 1065/HK 27
Philips LFD 3428/Somic V2/AKG 240 Studio/Beyerdynamic DT 770/990 Pro
Awatar użytkownika
daroleon
Posty: 186
Rejestracja: 11 wrz 2017, 10:59
Gramofon: Technics SL D3
Lokalizacja: Jawor

Re: Promocje

#835

Post autor: daroleon »

dot87 pisze:
06 kwie 2021, 16:44
Ze swojej strony powiem że złożyłem zamówienie z płatnością za pobraniem z założeniem że jak się uda to się uda ale de facto nie miałem złudzeń. Raczej ciężko uwierzyć że jakikolwiek sklep sprzedaje nowe płyty CD po ok 5 zł a winyle które normalnie kosztują ok 120 zł za złotych 20...
Mam taki sam pogląd. Brawo Ty :clap: :clap:
Awatar użytkownika
Peter007
Posty: 2045
Rejestracja: 16 gru 2017, 16:36
Gramofon: Dual 721
Lokalizacja: Opoczno

Re: Promocje

#836

Post autor: Peter007 »

jprdl, pozwy, żale, fochy... Weź tu się człowieku potknij to przejdą po tobie
Awatar użytkownika
MMarek
Posty: 4730
Rejestracja: 10 sie 2016, 09:08
Gramofon: DP-59L / PS-X50
Lokalizacja: śląskie

Re: Promocje

#837

Post autor: MMarek »

dot87 pisze:
06 kwie 2021, 16:44
Chyba już w tym dziale trochę za daleko zaszła ta dyskusja
Zgadzam się...

Dodatkowo z tytułem wątku to ma niewiele już wspólnego...
Raczej ciężko uwierzyć że jakikolwiek sklep sprzedaje nowe płyty CD po ok 5 zł a winyle które normalnie kosztują ok 120 zł za złotych 20...
:obscene-drinkingcheers:
Awatar użytkownika
trafalgar
Posty: 4048
Rejestracja: 03 mar 2015, 10:30
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Kraśnik lubelski

Re: Promocje

#838

Post autor: trafalgar »

Peter007 pisze:
06 kwie 2021, 17:30
jprdl, pozwy, żale, fochy... Weź tu się człowieku potknij to przejdą po tobie
https://opiniuj24.com/opinie/Livro
Awatar użytkownika
Peter007
Posty: 2045
Rejestracja: 16 gru 2017, 16:36
Gramofon: Dual 721
Lokalizacja: Opoczno

Re: Promocje

#839

Post autor: Peter007 »

to po coś tam poszedł na zakupy? Tacy źli a wszyscy się rzucili. Gramofonik jak ceny obniży to kolejka się ustawi bo już będzie dobry?
pepe_s
Posty: 44
Rejestracja: 07 sty 2021, 19:36
Gramofon: Dual 701, Golden 1
Lokalizacja: Dawidy

Re: Promocje

#840

Post autor: pepe_s »

Pomyłki , potknięcia zdarzają się każdemu. Owszem, człowiek jest zawiedziony, nastawialiśmy się na okazje, a tu zonk. Ale to wszystko każdy myśle jest w stanie zrozumieć. Niesmak trochę budzi sposób w jaki przyznali się do błędu, a raczej tego brak. Wystarczyło po ludzku napisać przepraszamy. A tu zero odzewu, to klienci musza dowiadywać co się stało i na dodatek jak widzę każdemu tłumacza się w inny sposób. Świadczy to o braku szacunku do klienta. A to że bez problemu zwracają przedpłaty... hmmm .. chyba nie maja innego wyjścia.
ODPOWIEDZ