SUT by-pass

Klamoty domowej roboty
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15004
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: SUT by-pass

#31

Post autor: darkman »

Myszor pisze:
29 mar 2018, 14:34
zdania że cieplej z sut. Czyli koloruje ;)
Zaczynam się irytować. To by znaczyło, że LARwa nie koloruje? A przecież doskonale wiesz, że to robi. ;)
No ja Ciebie proszę.. :roll: Miałeś ten sprzęt i doskonale wiesz jak chodzi (choć nadal uważam, że to świetny pphono). Co więcej nasz opinie byłī w tej materii zawsze zgodne.
Maciek na prawdę mnie wkurwiłeś tym uśmieszkiem. Idę na papierosa. Twoja Q wina. Twoja bardzo wielka wina! :mrgreen: I proszę mi się nie kłaniać na ulicy! :shifty:
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10430
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: SUT by-pass

#32

Post autor: Myszor »

darkman pisze:
29 mar 2018, 14:32
Nuda MC saute wypada blado.
:shock:
darkman pisze:
29 mar 2018, 14:32
Gorzej gdy powielamy czyjeś opinie bez wzmiankowanego wyżej grania.
Nie powielam opinii jako swojej tylko przytaczam.
Dla odmiamy znam też takich co mają bdb pre mc a mimo wszystko grają na denku au-s1.
Trza będzie zatem nabyć kiedyś tego verto i się przekonać nausznie.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15004
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: SUT by-pass

#33

Post autor: darkman »

Ten to jest na rozruch i wyrobienie zdania (do 700 da się kupić bez cudów), a jak kupować to już bardziejszy.
Regu ma fajny już z dobrej półki.
Awatar użytkownika
wydra
Posty: 1445
Rejestracja: 01 sty 2015, 19:32
Gramofon: Lenco L236
Lokalizacja: Warszawa

Re: SUT by-pass

#34

Post autor: wydra »

darkman pisze:
29 mar 2018, 14:32
wydra pisze:
29 mar 2018, 12:33
A ja przypominam ze od przygody ze szwagrem minelo troche czasu i zmieniłem prace ktora wiele zmieniła
Zapodaj ghost riderowi by nie omieszkał uwzględnić tego faktu w Twojej książkowej biografii. Przyda się od razu autorowi scenariusza adaptowanego.
wydra pisze:
29 mar 2018, 12:33
dodam ze w firmie
W firmie to nie u Ciebie i jest wątpliwe czy jesteś tam testerem czegokolwiek. Nadal nie wiemy co to za firma? samo słowo firma nie rzuca nas, a przynajmniej mnie na kolana. W ogóle trudno mnie rzucić.
wydra pisze:
29 mar 2018, 12:33
Nie jestem specem w tej dziedzinie
"To widać, słychać i czuć".
wydra pisze:
29 mar 2018, 12:33
ale trafa z racji swojej budowy dzialaja jak dzialaja...
Ano świat działa na identycznej zasadzie z racji swojej budowy.
wydra pisze:
29 mar 2018, 12:33
Moze tez nie osluchałem sie roznych wkladek czy gramofonów czy preampów
To akurat pewnik. Żadne może.
wydra pisze:
29 mar 2018, 12:33
podam na przyklad mechanika nie musi jezdzic wszystkimi samochodami zeby wiedział jak one działaja, ale wrazenia z jazdy to juz inna kwestia
Czyli Ty jesteś odpowiednikiem też mechanika i zarazem eksperta?
wydra pisze:
29 mar 2018, 12:33
wrazenia z jazdy to juz inna kwestia.
No toś Pan pojechał! :lol:
wydra pisze:
29 mar 2018, 12:33
gdybym mial wkladke MC to sam bym użył traf,
Q trzymajcie mnie.|~~
wydra pisze:
29 mar 2018, 12:33
brzmienia traf, no ale byl problem z dopasowaniem impedancji niestety.
Samo chciejstwo jak widać nie wystarcza. Czyli dupa kwas, a nie doświadczenie. jedyne Twoje doświadczenie, to nieudane podłączenie trafa. Brawa dla tego Pana! Mówić Ci 'miszczu'?
Gości Drogi, co tu chcesz udowodnić? Że jesteś niekompetentny, to już wiadomo. Daremny zatem trud.
wydra pisze:
29 mar 2018, 13:36
czyli tak jak myslałem na poczatku
Kokietka z Waści :mrgreen: :P
Myszor pisze:
29 mar 2018, 14:00
każdy sut koloruje po swojemu i lepiej pozbyć się go z toru.
Można też zrobić coś za pośrednictwem własnego ucha. Wówczas sens wyrażanej opinii wydaje się być bardziej obiektywny. :lol: W mojej opinii z autopsji, nie koloruje przy współpracy z kilkoma pphono w tym z Nudą, której sekcja MC jest w zasadzie zamknięta, to może wiele wyjaśniać na temat i samej opinii. Prawdę mówiąc określenie brzmienia jako koloryzowane w tym wypadku nigdy nie przyszło mi do głowy. Rzecz jasna każdy gra jak lubi. Osobiście gram tak i siak. Choć muszę przyznać, że Nuda MC saute wypada blado. Wolę wtedy jeśli bez Step-up`a, dobrą wkładkę MM.
Gorzej gdy powielamy czyjeś opinie bez wzmiankowanego wyżej grania.
Alez ty sie mnie uczepił, czy gdziekolwiek napisałem nieprawde? No bo musisz miec podstawy ze twierdzisz ze jestem niekompetentny czy cos w tym stylu. To ze bylo cos kiedys to chyba slaby argument :)
Ostatnio zmieniony 29 mar 2018, 15:10 przez wydra, łącznie zmieniany 1 raz.
Analog:
Lenco L236 /CEC MC20,AT95EX,AT120E/ Buphono MC/MM
Marantz PM80MK2
DENON DR-M22
Cyfra:
Mytek Brooklyn DAC/ADC
DENON AVR 3803
DENON DCD 655

Instrukcja BUphono
https://drive.google.com/file/d/1C97HQF ... sp=sharing
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15004
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: SUT by-pass

#35

Post autor: darkman »

wydra pisze:
29 mar 2018, 15:07
darkman pisze:
29 mar 2018, 14:32
wydra pisze:
29 mar 2018, 12:33
A ja przypominam ze od przygody ze szwagrem minelo troche czasu i zmieniłem prace ktora wiele zmieniła
Zapodaj ghost riderowi by nie omieszkał uwzględnić tego faktu w Twojej książkowej biografii. Przyda się od razu autorowi scenariusza adaptowanego.
wydra pisze:
29 mar 2018, 12:33
dodam ze w firmie
W firmie to nie u Ciebie i jest wątpliwe czy jesteś tam testerem czegokolwiek. Nadal nie wiemy co to za firma? samo słowo firma nie rzuca nas, a przynajmniej mnie na kolana. W ogóle trudno mnie rzucić.
wydra pisze:
29 mar 2018, 12:33
Nie jestem specem w tej dziedzinie
"To widać, słychać i czuć".
wydra pisze:
29 mar 2018, 12:33
ale trafa z racji swojej budowy dzialaja jak dzialaja...
Ano świat działa na identycznej zasadzie z racji swojej budowy.
wydra pisze:
29 mar 2018, 12:33
Moze tez nie osluchałem sie roznych wkladek czy gramofonów czy preampów
To akurat pewnik. Żadne może.
wydra pisze:
29 mar 2018, 12:33
podam na przyklad mechanika nie musi jezdzic wszystkimi samochodami zeby wiedział jak one działaja, ale wrazenia z jazdy to juz inna kwestia
Czyli Ty jesteś odpowiednikiem też mechanika i zarazem eksperta?
wydra pisze:
29 mar 2018, 12:33
wrazenia z jazdy to juz inna kwestia.
No toś Pan pojechał! :lol:
wydra pisze:
29 mar 2018, 12:33
gdybym mial wkladke MC to sam bym użył traf,
Q trzymajcie mnie.|~~
wydra pisze:
29 mar 2018, 12:33
brzmienia traf, no ale byl problem z dopasowaniem impedancji niestety.
Samo chciejstwo jak widać nie wystarcza. Czyli dupa kwas, a nie doświadczenie. jedyne Twoje doświadczenie, to nieudane podłączenie trafa. Brawa dla tego Pana! Mówić Ci 'miszczu'?
Gości Drogi, co tu chcesz udowodnić? Że jesteś niekompetentny, to już wiadomo. Daremny zatem trud.
wydra pisze:
29 mar 2018, 13:36
czyli tak jak myslałem na poczatku
Kokietka z Waści :mrgreen: :P
Myszor pisze:
29 mar 2018, 14:00
każdy sut koloruje po swojemu i lepiej pozbyć się go z toru.
Można też zrobić coś za pośrednictwem własnego ucha. Wówczas sens wyrażanej opinii wydaje się być bardziej obiektywny. :lol: W mojej opinii z autopsji, nie koloruje przy współpracy z kilkoma pphono w tym z Nudą, której sekcja MC jest w zasadzie zamknięta, to może wiele wyjaśniać na temat i samej opinii. Prawdę mówiąc określenie brzmienia jako koloryzowane w tym wypadku nigdy nie przyszło mi do głowy. Rzecz jasna każdy gra jak lubi. Osobiście gram tak i siak. Choć muszę przyznać, że Nuda MC saute wypada blado. Wolę wtedy jeśli bez Step-up`a, dobrą wkładkę MM.
Gorzej gdy powielamy czyjeś opinie bez wzmiankowanego wyżej grania.
Alez ty sie mnie uczepił, czy gdziekolwiek napisałem nieprawde?
A nie przyszło Ci do głowy by skorzystać z prawa milczenia? W tym przypadku to czysty zysk.
Awatar użytkownika
wydra
Posty: 1445
Rejestracja: 01 sty 2015, 19:32
Gramofon: Lenco L236
Lokalizacja: Warszawa

Re: SUT by-pass

#36

Post autor: wydra »

darkman pisze:
29 mar 2018, 15:08
wydra pisze:
29 mar 2018, 15:07
darkman pisze:
29 mar 2018, 14:32

Zapodaj ghost riderowi by nie omieszkał uwzględnić tego faktu w Twojej książkowej biografii. Przyda się od razu autorowi scenariusza adaptowanego.
W firmie to nie u Ciebie i jest wątpliwe czy jesteś tam testerem czegokolwiek. Nadal nie wiemy co to za firma? samo słowo firma nie rzuca nas, a przynajmniej mnie na kolana. W ogóle trudno mnie rzucić.
"To widać, słychać i czuć".Ano świat działa na identycznej zasadzie z racji swojej budowy.To akurat pewnik. Żadne może.Czyli Ty jesteś odpowiednikiem też mechanika i zarazem eksperta?No toś Pan pojechał! :lol: Q trzymajcie mnie.|~~Samo chciejstwo jak widać nie wystarcza. Czyli dupa kwas, a nie doświadczenie. jedyne Twoje doświadczenie, to nieudane podłączenie trafa. Brawa dla tego Pana! Mówić Ci 'miszczu'?
Gości Drogi, co tu chcesz udowodnić? Że jesteś niekompetentny, to już wiadomo. Daremny zatem trud.Kokietka z Waści :mrgreen: :P
Można też zrobić coś za pośrednictwem własnego ucha. Wówczas sens wyrażanej opinii wydaje się być bardziej obiektywny. :lol: W mojej opinii z autopsji, nie koloruje przy współpracy z kilkoma pphono w tym z Nudą, której sekcja MC jest w zasadzie zamknięta, to może wiele wyjaśniać na temat i samej opinii. Prawdę mówiąc określenie brzmienia jako koloryzowane w tym wypadku nigdy nie przyszło mi do głowy. Rzecz jasna każdy gra jak lubi. Osobiście gram tak i siak. Choć muszę przyznać, że Nuda MC saute wypada blado. Wolę wtedy jeśli bez Step-up`a, dobrą wkładkę MM.
Gorzej gdy powielamy czyjeś opinie bez wzmiankowanego wyżej grania.
Alez ty sie mnie uczepił, czy gdziekolwiek napisałem nieprawde?
A nie przyszło Ci do głowy by skorzystać z prawa milczenia? W tym przypadku to czysty zysk.
Owszem... Tylko zastanawia mnie cos ty mnie sie tak uczepil... poprostu choc moze to nie temat o tym.
Analog:
Lenco L236 /CEC MC20,AT95EX,AT120E/ Buphono MC/MM
Marantz PM80MK2
DENON DR-M22
Cyfra:
Mytek Brooklyn DAC/ADC
DENON AVR 3803
DENON DCD 655

Instrukcja BUphono
https://drive.google.com/file/d/1C97HQF ... sp=sharing
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10430
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: SUT by-pass

#37

Post autor: Myszor »

darkman pisze:
29 mar 2018, 15:04
Ten to jest na rozruch i wyrobienie zdania (do 700 da się kupić bez cudów)
Euro. Tak.
darkman pisze:
29 mar 2018, 15:04
Regu ma fajny już z dobrej półki.
Ponoć i tak wszyscy traf lundahla używają tylko puszki inne ;)
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15004
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: SUT by-pass

#38

Post autor: darkman »

Podobno. Ludzie też kupują saute same lundhale i dziargają DIY, można i tak. Ceny Verto są bardzo rozbieżne, bywają złote strzały.
wydra pisze:
29 mar 2018, 15:12
Tylko zastanawia mnie cos ty mnie sie tak uczepil... poprostu choc moze to nie temat o tym.
rozwazales milczenie, ale prozność zwyciężyła :P
to nie jest watek zdecydowanie o tobie
nie lubię cie po prostu i nie jest to bezpodstawne pisujesz głupoty nie uzywasz polskich znaków diakrytycznych formy grzecznosciowe pisujesz mala litera dla mnie to lamerka internetowa kompletny brak szacunku i kinder sztuby i minimum zasad dodatkowo jestes niereformowalny piszesz posty pod postem cytujesz cale dlugie wypowiedzi do ktorych sie odnosisz jednym zdaniem lub slowem jestes zlym szelagiem tego forum i tyle fanie sie czyta tekst sormatowany na twoja modle? hę?
separuje i odsuwam takie osoby od siebie zaraz cie przeniose do ignorowanych papaaaa
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10430
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: SUT by-pass

#39

Post autor: Myszor »

Wow, był post o Bob's Devices i znikł ? :shock:
Awatar użytkownika
blispx
Posty: 4468
Rejestracja: 26 paź 2014, 22:32

Re: SUT by-pass

#40

Post autor: blispx »

Był ale się zmył, usunąłem bo cena kosmos no i wkradł mi się tam jeden bluzg :D to lepsze

http://www.theanalogdept.com/bd_sut.htm
DDX-1000, RMG-309i, SME3012, 2xSPU, MPU, 3xLundahl, 2xANK, 300B, 2A3, Audio Nirvana, AN Sogon, AN Sootto, Wirewoo 411, Wirewoo 911
Awatar użytkownika
Regsoft
Posty: 6366
Rejestracja: 05 wrz 2015, 17:20

Re: SUT by-pass

#41

Post autor: Regsoft »

darkman pisze:
28 mar 2018, 22:30
to jest chyba 2x większa przekładnia
To są te same tranformatorki ... tylko nazwa inna ... Empire ET-1 / Ortofon T-5 / Sony HA-T10 / Glanz GMCT-10 / i kto wie ile jeszcze ...
darkman pisze:
28 mar 2018, 22:30
już bez sut nie słucham
Mnie się jeszcze czasem przytrafi na MM, że omijam SUT :lol:
darkman pisze:
28 mar 2018, 22:44
to wszystko są klony Orto
Nie. To są japońskie OEM, które wiele szlachetnych producentów (z Ortofonem czy Sony włącznie) przygarnęło jak swoje ...
Myszor pisze:
29 mar 2018, 14:00
ahaja mnie ostudził że każdy sut koloruje po swojemu i lepiej pozbyć się go z toru
Ahaja nie może być neutralny w tej kwestii sprzedając pre MC :mrgreen:
Nawet jeśli ma rację :morda:

A SUT to sam miód na uszy i zdecydowanie podzielam zdanie Darkmana w tej kwestii :D
Myszor pisze:
29 mar 2018, 14:34
Czyli koloruje
A PRE już nie? :lol:
Kolumny, wzmacniacz, wkładka, igła też nie? :roll:

A Szanowny Pan Myszor dużo tych SUT już zdążył przetestować? :think:
Awatar użytkownika
charliez88
Posty: 798
Rejestracja: 11 lis 2016, 20:26
Gramofon: Luxmany 350 + 300

Re: SUT by-pass

#42

Post autor: charliez88 »

Pokupili te SONIACZE, dorzucili te TRAFA i się rządzą.
Prawie jak posiadacze Husarii :lol:

A tak na poważnie, ja trafka tak czy tak mam zamiar sobie potestować, tylko chwiliwo MC mnie się żadna nie ostała. :lol:
Luxmanowe-love: PD 350 | PD 300 | PD 441 | PD 121 | PD 131
Trochę lampek, parę ramion, Husariaa i kilka wkładek puszczanych głównie przez zaskakujące SNELL E3
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15004
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: SUT by-pass

#43

Post autor: darkman »

Regsoft pisze:
29 mar 2018, 17:08
Nie. To są japońskie OEM, które wiele szlachetnych producentów (z Ortofonem czy Sony włącznie)
Oj tam wiem przecież i to nawet od Ciebie etymologicznie rzecz ujmując. Napisałem tak, bo Marek użył tego sformułowania.
Była to zatem forma grzecznościowa w stosunku do rozmówcy, który wcześniej zaznaczył, że nie filozofuhajendujemy w wątku .. no ale wpadł Gospodarz Wydra ze swoimi widłami i narozrzucał.
Regsoft pisze:
29 mar 2018, 17:08
Ahaja nie może być neutralny w tej kwestii sprzedając pre MC :mrgreen:
Nawet jeśli ma rację :morda:
Jestem tego samego zdania i kilkukrotnie zwracałem uwagę na to w wątkach by ewentualnie brać ową możliwość pod uwagę dla obiektywnej oceny własnej tego czy innego zagadnienia. Warto śledzić różne opinie.
Ahaja, jestem pewien ma tego świadomość, bowiem publicznie nie podejmuje takich wątków. To po prostu uczciwy gość i gracz DIY.
Awatar użytkownika
Regsoft
Posty: 6366
Rejestracja: 05 wrz 2015, 17:20

Re: SUT by-pass

#44

Post autor: Regsoft »

charliez88 pisze:
29 mar 2018, 17:46
Pokupili te SONIACZE, dorzucili te TRAFA i się rządzą.
Masz fajnego Kena więc nie podskakuj :lol:
charliez88 pisze:
29 mar 2018, 17:46
Prawie jak posiadacze Husarii :lol:
Soniacze pochłonęły mój budżet więc zostało tylko na Bieda-Nuda, która na wejściu MC ma tylko regulację wzmocnienia więc dzięki SUT można wejść przez MM i sobie do woli przełączać takie fajne, małe, fikuśne, no wiesz ... :lol:

A tak w ogóle to MC Denona chodzi najfajniej na SUT Denona, AT na AT a Ortofon na ... hmmm ... przez niedopatrzenie wciąż nie mam takiej wkładki ale słuchałem i ... no niby fajna ... ale jakoś ... ziew ... chyba nie dla mnie ... a że człekiem jestem wyjątkowo leniwym (mam to po dzieciach) to używam takiego wielowejściowego SUT z kilkoma odczepami ... służy więc od razu za przełącznik gramofonów i dostosowanie wkładek na jednym wejściu PRE ... i świetnie rozumiem po co mcemsi zrobił taki fajny bajpas :clap:
darkman pisze:
29 mar 2018, 17:54
To po prostu uczciwy gość i gracz DIY
No pewnie. A ta Bieda-Nuda od niego całkiem sympatycznie chodzi i z SUT i bez SUT i w ogóle to WIELKIE DZIĘKI za ten projekt ! :clap:
ahaja
Posty: 1207
Rejestracja: 18 paź 2011, 15:11
Lokalizacja:

Re: SUT by-pass

#45

Post autor: ahaja »

Ahaja nie lubi po prostu kolorowania i tyle.
Dlatego jak rozmyśla (jak go jaka nuda dopadnie) to stara się wykoncypować 'drut z korekcją', jak najmniej od siebie wnoszący. Wtedy ... jest to bardziej zjadliwe. ;-)

Nie istnieje SUT, który tego nie koloruje. Nie podoba mi się brak kontroli na basie dający 'wrażenie' potęgi ... a to się ciągnie, ciągnie i nie wie kiedy ma się skończyć ;-) I nie ma znaczenia czy to Lundahl, Sowter czy jakiś 'mikrofonowiec' radośnie zaimplementowany na SUT.

Nie neguję, że może się to podobać lub być lekarstwem na dolegliwości jakiegoś seta.
ODPOWIEDZ