Kolekcje Płyt Forumowiczów

Wszelkie tematy związane z płytami winylowymi
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
furgon
Posty: 377
Rejestracja: 08 gru 2022, 11:05

Re: Kolekcje Płyt Forumowiczów

#5521

Post autor: furgon »

Moja dotarła wczoraj z nr 33 :). Jak dla mnie to jedyny akceptowalny kontakt z Dylanem. Mam też cd, które na dzień dzisiejszy droższe od winyla w preorder. Z tego co niesie fb ma być kontynuacja winylowych wydań Martyny, co bardzo mi się podoba. Czekam aż ktoś wrzuci na Discogs 😄
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 16836
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: PL70LII, PSX60
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Kolekcje Płyt Forumowiczów

#5522

Post autor: darkman »

furgon pisze:
dzisiaj, 20:19
Jak dla mnie to jedyny akceptowalny kontakt z Dylanem
W kontekście Pat Garrett i Billy The Kid też? A Desire i Hard Rain?
Niebywałe. Czuję się w obowiązku zrobić Tobie jakieś rekolekcje czy coś !? :D
To pse zacznij od filmu "Kompletnie nie znany", dość nawet udana produkcja.

Ale kontekst fajny, trochę mi przypomina kontakt z Janis Joplin przez płytę Natalii Przybysz. BTW całkiem fajną, bo babka umie spiewać i interpretować.
Oczywiście z gustem nie zamierzam dyskutować, bo z tym jest jak z dupą.
ODPOWIEDZ