Kolekcje Płyt Forumowiczów
- furgon
- Posty: 377
- Rejestracja: 08 gru 2022, 11:05
Re: Kolekcje Płyt Forumowiczów
Moja dotarła wczoraj z nr 33
. Jak dla mnie to jedyny akceptowalny kontakt z Dylanem. Mam też cd, które na dzień dzisiejszy droższe od winyla w preorder. Z tego co niesie fb ma być kontynuacja winylowych wydań Martyny, co bardzo mi się podoba. Czekam aż ktoś wrzuci na Discogs 
- darkman
- Posty: 16836
- Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
- Gramofon: PL70LII, PSX60
- Lokalizacja: Topanga Corral
- Kontakt:
Re: Kolekcje Płyt Forumowiczów
W kontekście Pat Garrett i Billy The Kid też? A Desire i Hard Rain?
Niebywałe. Czuję się w obowiązku zrobić Tobie jakieś rekolekcje czy coś !?
To pse zacznij od filmu "Kompletnie nie znany", dość nawet udana produkcja.
Ale kontekst fajny, trochę mi przypomina kontakt z Janis Joplin przez płytę Natalii Przybysz. BTW całkiem fajną, bo babka umie spiewać i interpretować.
Oczywiście z gustem nie zamierzam dyskutować, bo z tym jest jak z dupą.