Cześć 😎

Pozwól innym poznać Ciebie
ODPOWIEDZ
gmerk
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2026, 15:19

Cześć 😎

#1

Post autor: gmerk »

Od jakiegoś czasu przeglądam to forum i wreszcie udało się zarejestrować. Witajcie!
Awatar użytkownika
mrcnoos
Posty: 4666
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:40
Gramofon: Składak
Lokalizacja: pomorskie

Re: Cześć 😎

#2

Post autor: mrcnoos »

Czołem!
Awatar użytkownika
Regsoft
Posty: 6694
Rejestracja: 05 wrz 2015, 17:20

Re: Cześć 😎

#3

Post autor: Regsoft »

Cześć :D
Awatar użytkownika
domibobi
Posty: 3323
Rejestracja: 26 wrz 2019, 06:13
Gramofon: Sony PS-X65
Lokalizacja: Kraków

Re: Cześć 😎

#4

Post autor: domibobi »

Cześć 😀
analog: Sony PS X-65 / PreampDyskretniok / Onkyo A-8850 / Pylon Audio Pearl 27
cyfra: Tidal / Wiim Ultra / Onkyo A-8850 / Pylon Audio Pearl 27


Kilka szpargałów do sprzedania: viewtopic.php?f=59&t=21195
Awatar użytkownika
Zbyszek 1963
Posty: 980
Rejestracja: 25 kwie 2019, 19:11
Gramofon: Sansui SR-838
Lokalizacja: Żory

Re: Cześć 😎

#5

Post autor: Zbyszek 1963 »

Cześć :)
Sansui SR-838,Sansui SR-212,Sansui SR-535,Sansui 7000,Sansui SD-7000,Sansui SC 700,Sansui A-80,Sansui T-80,Sansui D-100,Sansui LM-330,Sansui HS-200
Nakamichi BX-300E,Nakamichi CDP-2E - mod by Martynka,Dual CD 5150 RC - mod by Martynka.
Awatar użytkownika
darksome
Posty: 230
Rejestracja: 16 maja 2020, 19:56
Gramofon: Audio Linear td 4001
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cześć 😎

#6

Post autor: darksome »

Witaj:)
Dawid Szydełko

Cyt. "Kto walczy z potworami, Ten niechaj baczy, by sam przytem nie stał się potworem. Gdy zaś długo spoglądasz w bezdeń, spogląda bezdeń także w Ciebie." - F. Nietzsche
Awatar użytkownika
Dario Antonio
Posty: 955
Rejestracja: 09 kwie 2024, 17:55
Gramofon: Akai AP-100c
Lokalizacja: Śląsk

Re: Cześć 😎

#7

Post autor: Dario Antonio »

No cześć 8-)
Najbardziej boję się whisky, bo po niej, nie boję się niczego . 8-)
ODPOWIEDZ