Polityka

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
Zablokowany
Awatar użytkownika
Peter007
Posty: 2036
Rejestracja: 16 gru 2017, 16:36
Gramofon: Dual 721
Lokalizacja: Opoczno

Re: Polityka

#2956

Post autor: Peter007 »

To też tak nie do końca że nie można go tknąć palcem
https://www.fakt.pl/polityka/putin-scig ... zy/27kh7q2
Doman
Posty: 584
Rejestracja: 30 sie 2021, 15:03
Gramofon: Hitachi HT-354
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Polityka

#2957

Post autor: Doman »

my tu gadu gadu a jeśli ludzie nie wyjdą na ulice, zresztą to dotyczy i innych krajów UE to będziemy mieć prze..bane... UE już odleciało na maxa

https://www.farmer.pl/energia/nowa-dyre ... 29520.html
Hitachi HT-354, Nordmende LB550, Kenwood KR-V75R, Nikko NA 390 II, Nikko NT 790
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15002
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Polityka

#2958

Post autor: darkman »

Peter007 pisze:
17 mar 2023, 22:50
To też tak nie do końca że nie można go tknąć palcem
https://www.fakt.pl/polityka/putin-scig ... zy/27kh7q2
Zgadza się Panowie. Umówmy się on do krajów Statutu Rzymskiego latał nie będzie. Po prostu.
Tak mi się wydaje, ale typ jest nieobliczalny. Tak czy siak.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15002
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Polityka

#2959

Post autor: darkman »

MacPhisto pisze:
17 mar 2023, 19:51
Ziobro agent 00
Marcinku, 000 - bo "Zostało ich tylko trzech" :)
Sobowtórów, ten prawdziwy podobno dawno w Guantanamo słucha Deicide. :D
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2347
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Polityka

#2960

Post autor: dale »

darkman pisze:
17 mar 2023, 23:31
Peter007 pisze:
17 mar 2023, 22:50
To też tak nie do końca że nie można go tknąć palcem
https://www.fakt.pl/polityka/putin-scig ... zy/27kh7q2
Zgadza się Panowie. Umówmy się on do krajów Statutu Rzymskiego latał nie będzie. Po prostu.
Tak mi się wydaje, ale typ jest nieobliczalny. Tak czy siak.
Darku, raczej nie ma szans na praktyczną realizację tego postanowienia - do chwili kiedy jest prezydentem, żaden kraj nie odważy się zatrzymać tak nieodpowiedzialnego człowieka dysponującego arsenałem atomowym, nie mówiąc juz o przechwyceniu samolotu, jak będzie przelatywał nad terytorium państwa, czy w strefie dostępnej dla samolotów. Jest to równoznaczne z wypowiedzeniem całkowitej i nieograniczonej wojny. No chyba że jednocześnie z zatrzymaniem w rosji dojdzie do puczu i przejęcia władzy. Aczkolwiek nawet wtedy ja bym się obawiał że jacyś twardogłowi zdążą wystrzelić atomówki, choćby po to, żeby zrobić zamieszanie które pomoże im się utrzymac przy władzy. To nie są ludzie których możemy mierzyć własną miarką.
Awatar użytkownika
Szelak
Posty: 1535
Rejestracja: 17 maja 2022, 11:14
Gramofon: Adam GS424/Lenco L75
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polityka

#2961

Post autor: Szelak »

Tą drugą panią powinni uprowadzić, aresztować i skazać.
Awatar użytkownika
chudy_b
Posty: 4001
Rejestracja: 05 lis 2013, 14:54
Lokalizacja: Wólka

Re: Polityka

#2962

Post autor: chudy_b »

dale pisze:
18 mar 2023, 11:51
To nie są ludzie których możemy mierzyć własną miarką.
A ja myślę, że dla tej skorumpowanej władzy, jak każdej innej tego typu, liczy się tylko kasa na prywatnych kontach i wygodne życie. Brak jednego i drugiego raczej szybciej niż później doprowadzi do upadku Putina. Nie przegrana w wojnie, a właśnie na puste kieszenie.
Ostatnio zmieniony 18 mar 2023, 15:08 przez chudy_b, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2347
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Polityka

#2963

Post autor: dale »

chudy_b pisze:
18 mar 2023, 12:50
A ja myślę, że dla tej skorumpowanej władzy, jak każdej innej tego typu, liczy się tylko kasa na prywatnych kontach i wygodne życie. Brak jednego i drugiego raczej szybciej niż później doprowadzi do upadku Putina. Nie przegrana w wojnie, a właśnie puste kieszenie.
To jest jedna grupa, ale nawet oni nie są do końca oderwani od snu o wielkim imperium. Dla nas najgroźniejsi są, najmniej obliczalni i często przewidywalni ludzie gotowi oddać wszystko, łącznie ze swoimi bliskimi, byle tylko ich kraj był wielki. Wielki w ich sposobie pojmowania rzeczy. A takich jest jeszcze (za) dużo w rosji. I to oni są odpowiedzialni za Ukrainę i będą za ewentualną dalszą agresję.
Awatar użytkownika
chudy_b
Posty: 4001
Rejestracja: 05 lis 2013, 14:54
Lokalizacja: Wólka

Re: Polityka

#2964

Post autor: chudy_b »

dale pisze:
18 mar 2023, 13:49
ludzie gotowi oddać wszystko, łącznie ze swoimi bliskimi, byle tylko ich kraj był wielki
Może tak, może nie. Pewnie niedługo się przekonamy. Pamiętajmy tylko, ze "druga" armia świata przehandlowała swoje wyposażenie na ebay'u. Jak przyszło co do czego, to na front poleźli w trampkach. W dużym skrócie i upraszczając oczywiście.
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2347
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Polityka

#2965

Post autor: dale »

Bo mamy szczęście że to ruska mentalność współczesna... Za czasów Stalina i okołostalinowskich struktura dowodzenia była zmieniana kilkukrotnie za pomocą ołowiu, każdy następny rzut dowódców był podlejszy. Obecnie duża część prestiżowych jednostek rdzennie rosyjskich obsadzona jest dziećmi prominentów, inteligencji i bogatszej części społeczeństwa, która to nie ma zapędów imperialistycznych (aktywnych), nie chciała by swoich dzieci widzieć pod lufami wroga, więc wojnę prowadzą ogryzki z różnych prowincji, gdzie braki w zaopatrzeniu i wykształceniu dowódców dają się we znaki. Wyszkolenie i współczesna taktyka to dla nich czarna magia. Rozpoznanie i wywiad - leżą - brak kompetencji.
Natomiast Ukraina od początku konfliktu się szkoli, mają też lepszą motywację. No i wspiera ich cały zachód i cywilizowana cześć Europy.
Awatar użytkownika
kinky
Posty: 3814
Rejestracja: 24 cze 2021, 19:48
Gramofon: Philips 5877
Lokalizacja: Konin

Re: Polityka

#2966

Post autor: kinky »

Marzec 2023. A jakby marzec '68...

marzec '68.png
Philips 5877/GP 401 II - [MiBoxS-Fiio D03] - Tensai TA-2045 - Infinity Reference 31i
Panasonic XR45/CD S65 - Jamo Studio 160
Technics EX510/CD PG580A - Altus 120A
Latro
Posty: 1915
Rejestracja: 12 sty 2015, 19:09
Gramofon: Technics SL1300
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Polityka

#2967

Post autor: Latro »

bms01pl pisze:
16 mar 2023, 20:50
znałem osobiście
i co z tego? A już wiem, skoro "znałeś osobiście" no to już wyczerpuje temat. No i to co piszesz to "sama prawda" 🤣😂
bms01pl pisze:
16 mar 2023, 20:50
. ale to nie jest ważne Latro, ważne, że kontynuujesz i wspierasz mocno zakorzenioną w środowisku, z którym sympatyzujesz, parszywą wolę rozliczania po swojemu historii i obarczania dzieci winami rodziców. dziadek w Wehrmachcie, matka w UB ehhh.
O, to jest
bms01pl pisze:
16 mar 2023, 20:50
żenujące
Żenujące jest też budowanie kłamliwej narracji na podstawie jakiegoś zdjęcia.
A co do Trzaskowskiego to takie np Centrum Wielokulturowe w Warszawie, którego głównym operatorem jest fundacja Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Pro Humanum p Jolanta Lange dostaje prawie 2mln zł dotacji. I jak wiesz nie chodzi mi o mściwe rozliczanie, które próbujesz mi, a raczej innym wmówić, tylko o to, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Bo pani Lange to Jolanta Gontarczyk, która wraz z mężem byla parą agentów komunistycznej bezpieki, którzy podawali się za przyjaciół ks. Blachnickiego i On ich za takich uważał, a potem został otruty.
Gdy Gontarczykowie wrócili do Polski witał ich sam Urban, a oficerem prowadzącym był między innymi
TVNwski "ekspert, dobra rada" Aleksander Makowski. Wiem, wiem
bms01pl pisze:
16 mar 2023, 20:50
znałem osobiście
👍
Muzyka, TV Republika i styka :dance:

https://vm.tiktok.com/ZGe5n3X84/
Arkadyo
Posty: 809
Rejestracja: 06 paź 2012, 19:41

Re: Polityka

#2968

Post autor: Arkadyo »

Latro pisze:
Żenujące jest też budowanie kłamliwej narracji na podstawie jakiegoś zdjęcia.
A co do Trzaskowskiego to takie np Centrum Wielokulturowe w Warszawie, którego głównym operatorem jest fundacja Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Pro Humanum p Jolanta Lange dostaje prawie 2mln zł dotacji. I jak wiesz nie chodzi mi o mściwe rozliczanie, które próbujesz mi, a raczej innym wmówić, tylko o to, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Bo pani Lange to Jolanta Gontarczyk, która wraz z mężem byla parą agentów komunistycznej bezpieki, którzy podawali się za przyjaciół ks. Blachnickiego i On ich za takich uważał, a potem został otruty.
Gdy Gontarczykowie wrócili do Polski witał ich sam Urban, a oficerem prowadzącym był między innymi
:clap:
Jedni używają sprzętu do słuchania muzyki, drudzy używają muzyki do słuchania sprzętu.
Ja błądzę gdzieś po środku...
Doman
Posty: 584
Rejestracja: 30 sie 2021, 15:03
Gramofon: Hitachi HT-354
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Polityka

#2969

Post autor: Doman »

kinky pisze:
18 mar 2023, 17:58
Marzec 2023. A jakby marzec '68...


marzec '68.png
byłem na jednym spotkaniu na którym był Stanisław Michalkiewicz niesamowicie inteligentna postać która nie boi się mówić wprost jak jest czy jak było. i taka ciekawostka w latach 90-tych był za przywróceniem kary śmierci.
Hitachi HT-354, Nordmende LB550, Kenwood KR-V75R, Nikko NA 390 II, Nikko NT 790
Arkadyo
Posty: 809
Rejestracja: 06 paź 2012, 19:41

Re: Polityka

#2970

Post autor: Arkadyo »

Doman pisze:
19 mar 2023, 18:20
kinky pisze:
18 mar 2023, 17:58
Marzec 2023. A jakby marzec '68...


marzec '68.png
byłem na jednym spotkaniu na którym był Stanisław Michalkiewicz niesamowicie inteligentna postać która nie boi się mówić wprost jak jest czy jak było. i taka ciekawostka w latach 90-tych był za przywróceniem kary śmierci.
Nie lubię faceta. Kilkukrotnie próbowałem obejrzeć go na you tube i jak dla mnie specjalista od polityki historycznej, zwykły gebels.
Nie cierpię takiego sposobu uprawiania historii. Dobierając fakty wybiórczo można sobie udowodnić każdą tezę.
Jak już ktoś chce posłuchać kogoś naprawdę świetnego z historii, kto nie uprawia gwałtu na faktach, to polecam kanał dr. Piotra Napierały.
Jedni używają sprzętu do słuchania muzyki, drudzy używają muzyki do słuchania sprzętu.
Ja błądzę gdzieś po środku...
Zablokowany