Ostatnio oglądałem...

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10428
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ostatnio oglądałem...

#2341

Post autor: Myszor »

Felini Wąsik pisze:
02 wrz 2022, 19:59
Elvisa
Jest już na HBO .
Awatar użytkownika
Felini Wąsik
Posty: 1416
Rejestracja: 21 gru 2021, 18:08
Gramofon: Camry 1113
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: Ostatnio oglądałem...

#2342

Post autor: Felini Wąsik »

Myszor pisze:
02 wrz 2022, 22:05
Felini Wąsik pisze:
02 wrz 2022, 19:59
Elvisa
Jest już na HBO .
Na HBO zawsze wszystko jest zaraz po premierze w kinie. Kiedyś się obudziłem w nocy i leciały takie nowe crittersy, chyba tak to się pisze ;) Świetny film :)
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość to nie jest to czas zmarnowany" ;)
John Lennon
Arkadyo
Posty: 810
Rejestracja: 06 paź 2012, 19:41

Re: Ostatnio oglądałem...

#2343

Post autor: Arkadyo »

Felini Wąsik pisze:
02 wrz 2022, 19:59
Ostatnio (dwa miesiące temu) oglądałem Elvisa w kinie, polecam :D Kto oglądał na pewno się zachwycił :)
Ma bardzo dobre recenzje i tak jak lubię T. Hanksa tak nie dotrwałem do końca elvisa na hbo... Niby wszystko jest i, że niby najlepszy biograficzny film od lat a jakoś nie dałem rady... Ani ja ani żona...
Jedni używają sprzętu do słuchania muzyki, drudzy używają muzyki do słuchania sprzętu.
Ja błądzę gdzieś po środku...
Awatar użytkownika
Felini Wąsik
Posty: 1416
Rejestracja: 21 gru 2021, 18:08
Gramofon: Camry 1113
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: Ostatnio oglądałem...

#2344

Post autor: Felini Wąsik »

Arkadyo pisze:
03 wrz 2022, 22:46
Felini Wąsik pisze:
02 wrz 2022, 19:59
Ostatnio (dwa miesiące temu) oglądałem Elvisa w kinie, polecam :D Kto oglądał na pewno się zachwycił :)
Ma bardzo dobre recenzje i tak jak lubię T. Hanksa tak nie dotrwałem do końca elvisa na hbo... Niby wszystko jest i, że niby najlepszy biograficzny film od lat a jakoś nie dałem rady... Ani ja ani żona...
W kinie wysiedziałem, bo jestem fanem Elvisa, Toma Hanksa również. Film świetny, ale moim zdaniem Bohemian Rhapsody nic nie przebije :)
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość to nie jest to czas zmarnowany" ;)
John Lennon
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10428
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ostatnio oglądałem...

#2345

Post autor: Myszor »

Arkadyo pisze:
03 wrz 2022, 22:46
tak jak lubię T. Hanksa
A kto nie lubi :lol:
Ale tu jego tola polega na byciu starym i grubym i tyle. Mnie też znużył ten Elvis i nie wzbudził żadnych emocji.
Podobnie jak pierwszy odcinek RIng of Power. Chyba najnudniejsze otwarcie w historii seriali.
Drugi odcinek dużo ciekawszy i mam nadzieje że się rozkręci bo kasiora z ekranu aż kapie.
Amazon dał miliard baksów na tę produkcję :shock: Czujesz? 1% budżetu Polski :lol:
Awatar użytkownika
Felini Wąsik
Posty: 1416
Rejestracja: 21 gru 2021, 18:08
Gramofon: Camry 1113
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: Ostatnio oglądałem...

#2346

Post autor: Felini Wąsik »

Myszor pisze:
04 wrz 2022, 07:07
Arkadyo pisze:
03 wrz 2022, 22:46
tak jak lubię T. Hanksa
A kto nie lubi :lol:
Ale tu jego tola polega na byciu starym i grubym i tyle. Mnie też znużył ten Elvis i nie wzbudził żadnych emocji.
Podobnie jak pierwszy odcinek RIng of Power. Chyba najnudniejsze otwarcie w historii seriali.
Drugi odcinek dużo ciekawszy i mam nadzieje że się rozkręci bo kasiora z ekranu aż kapie.
Amazon dał miliard baksów na tę produkcję :shock: Czujesz? 1% budżetu Polski :lol:
Mi się nie podobało tak pierwsze 40 minut, po prostu nudne, ale potem się cała akcja rozkręca, chociaż miałem wrażenie że ten film bardziej się skupia na tym menadżerze, niż na samym Elvisie niestety :(
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość to nie jest to czas zmarnowany" ;)
John Lennon
Arkadyo
Posty: 810
Rejestracja: 06 paź 2012, 19:41

Re: Ostatnio oglądałem...

#2347

Post autor: Arkadyo »

Myszor pisze:
04 wrz 2022, 07:07
Arkadyo pisze:
03 wrz 2022, 22:46
tak jak lubię T. Hanksa
A kto nie lubi :lol:
Ale tu jego tola polega na byciu starym i grubym i tyle. Mnie też znużył ten Elvis i nie wzbudził żadnych emocji.
Podobnie jak pierwszy odcinek RIng of Power. Chyba najnudniejsze otwarcie w historii seriali.
Drugi odcinek dużo ciekawszy i mam nadzieje że się rozkręci bo kasiora z ekranu aż kapie.
Amazon dał miliard baksów na tę produkcję :shock: Czujesz? 1% budżetu Polski :lol:
Dzisiaj własnie miałem siadać do pirdzionka i żeś mnie nastawił :P - ale może lepiej, człowiek jak nie ma oczekiwań to jakoś się przemęczy gorzej jak naspidowany opiniami a tu zwykły pierd...
Jedni używają sprzętu do słuchania muzyki, drudzy używają muzyki do słuchania sprzętu.
Ja błądzę gdzieś po środku...
Awatar użytkownika
MacPhisto
Posty: 1668
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:09
Gramofon: Victor QL-A7

Re: Ostatnio oglądałem...

#2348

Post autor: MacPhisto »

Jakiś czas temu oglądałem film ale kurde uciekł mi tytuł i za chiny nie mogę sobie przypomnieć co to było. Film opowiada o dziewczynie, która mieszka w przyczepie z facetem dillerem, jest kelnerką. Zaczyna współpracować z policjantem, donosi za kasę itp. Dobry mocny film ale, kurczę nie pamiętam aktorów kojarzy mi się ona z Jennifer Lawrence. Jeszcze pamiętam taką scenę, że kupi sobie czerwonego mustanga cabrio i dostanie baty w pubie, wda się w romans z tym policjantem. Może ktoś kojarzy o jaki film mi chodzi... widziałem go na HBO
Policjanta jak i tą dziewczynę grali znani aktorzy, ale nie mogę sobie ich przypomnieć. Ona jeździła pickupem na początku spotykali się na uboczu, on jej kasę przekazywał za informacje. Może ktoś kojarzy tytuł? albo chociaż aktora/aktorkę?


Przewaliłem całą historię obejrzanych filmów na Netflixie, Amazonie niestety HBO nie ma opcji sprawdzenia historii filmów :D

znalazłem :D

https://www.filmweb.pl/film/Poza+podejr ... 019-775429

polecam ;)
JVC QL-A7, pre CAT, Yamaha HTR 6130, Dali Zensor 7
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ostatnio oglądałem...

#2349

Post autor: klin »

Ja jestem pod ciężkim wrażeniem ostatnich produkcji. Próbuję rownolegle oglądać Pierścienie, Ród Smoka, West World (ostatni sezon). Tego się nie da oglądać...
Awatar użytkownika
kinky
Posty: 3814
Rejestracja: 24 cze 2021, 19:48
Gramofon: Philips 5877
Lokalizacja: Konin

Re: Ostatnio oglądałem...

#2350

Post autor: kinky »

klin pisze:
14 wrz 2022, 16:01
Tego się nie da oglądać...
Tak źle?
Przebrnąłem przez ostatni sezon West World. Chyba od 3 sezonu robiło się to coraz słabsze. Tylko Ed Harris do końca trzymał poziom :clap:
Pierścienie i Ród Smoka, swoim zwyczajem czekam do końca sezonów żeby połknąć w całości.
Black Bird z polecenia, chyba Myszora, jestem w połowie - pierwsza liga. :clap:
Polecam też film Operacja Mincemeat. Nie jest to kino wybitne, ale solidnie zrealizowana historia o mało znanym epizodzie II WŚ, akcji angielskiego wywiadu mającej uwiarygodnić w oczach Niemców fałszywe miejsce lądowania aliantów w Grecji + porządne, angielskie aktorstwo.
Philips 5877/GP 401 II - [MiBoxS-Fiio D03] - Tensai TA-2045 - Infinity Reference 31i
Panasonic XR45/CD S65 - Jamo Studio 160
Technics EX510/CD PG580A - Altus 120A
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ostatnio oglądałem...

#2351

Post autor: klin »

kinky pisze:
14 wrz 2022, 16:40
Tak źle?
Dla mnie masakra. Pierścienie jakieś plastikowe i nie wiadomo o czym. Już pal sześć, że za młodu byłem wielkim fanem Silmarillion'a, i tak nie spodziewałem się czegoś na miarę książki, ale to co tu zrobili, to jakieś zupełne dziwactwo. Amazon nawet nie wykupił prawa do książki tylko wykupił prawa do Władcy Pierścieni. Tak więc mają prawa tylko do strzępków historii, o których postacie Władcy Pierścieni wspominają w trylogii. Jakiś obłęd. A fabuła jakaś nudna, nie wiadomo o co chodzi...ogląda się to jak grę komputerową tylko klikać nie można... :lol:
Ród Smoka to jakie popłuczyny po GoT. Ja się łapię po 5 minutach na tym, że zupełnie marnuję czas. Trzymają poziom ostatnich sezonów GoT...
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10428
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ostatnio oglądałem...

#2352

Post autor: Myszor »

Jedna z najlepszych książek ever doczekała się ekranizacji.
Jak to spieprzą to im jabłko obgryzę :lol:
https://youtu.be/7LUS-iPMxl8
Awatar użytkownika
kinky
Posty: 3814
Rejestracja: 24 cze 2021, 19:48
Gramofon: Philips 5877
Lokalizacja: Konin

Re: Ostatnio oglądałem...

#2353

Post autor: kinky »

klin pisze:
14 wrz 2022, 17:31
masakra
Szkoda, apetyty były spore... :doh: Ale oczywiście i tak obejrzę żeby przekonać się osobiście :D
Philips 5877/GP 401 II - [MiBoxS-Fiio D03] - Tensai TA-2045 - Infinity Reference 31i
Panasonic XR45/CD S65 - Jamo Studio 160
Technics EX510/CD PG580A - Altus 120A
Awatar użytkownika
SimonTemplar
Posty: 3976
Rejestracja: 24 gru 2015, 14:28
Lokalizacja: UK

Re: Ostatnio oglądałem...

#2354

Post autor: SimonTemplar »

Myszor pisze:
14 wrz 2022, 18:05
Jedna
Książka jest MEGA. Wątpię żeby im się to udało. :(
Awatar użytkownika
Felini Wąsik
Posty: 1416
Rejestracja: 21 gru 2021, 18:08
Gramofon: Camry 1113
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: Ostatnio oglądałem...

#2355

Post autor: Felini Wąsik »

The Beatles Rooftop Concert
Oglądałem w całości kilka razy w trzech różnych wersjach :)
Najpierw na jakimś pierwszym nagraniu bo obraz jest słaby, i dźwięk nie jest zremasterowany, oddaje klimat tamtych lat 8-)
Potem zremasterowany dźwięk i obraz, cudo, pokochałem ten koncert :D Później obejrzałem to samo, tylko że w wersji z dokumentu Get Back, i z początkiem wejścia na dach ;)
Uważam, że był świetny, tylko Beatlesi mogli zrobić coś takiego.
A jak wam się podobał ? :think:
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość to nie jest to czas zmarnowany" ;)
John Lennon
ODPOWIEDZ