Wszelkie tematy związane z płytami winylowymi
RadTang
Posty: 4124 Rejestracja: 10 paź 2017, 11:19
Gramofon: Technics SL-D303
Lokalizacja: Karczew pod Warszawą
Kontakt:
#2086
Post
autor: RadTang » 30 sty 2021, 00:01
gravediggie pisze: ↑ 29 sty 2021, 22:44
Miles Davis - KOB namowiliscie mnie.
Dawno nie słuchałem...
Cała ta fascynacja jazzem minęła u mnie bo i kiedy słuchać jak nawet na spacer nie wychodzę...
Jak wyjdę na spacer to wrzucę sobie na mp3.
RadTang
RCOM2180
Posty: 681 Rejestracja: 05 lip 2016, 17:50
Gramofon: działa
#2087
Post
autor: RCOM2180 » 30 sty 2021, 18:12
Clannad - Clannad
Załączniki
RCOM2180
Rega
Posty: 337 Rejestracja: 28 sie 2020, 20:39
Gramofon: RP 3, ThorensTD 320
Lokalizacja: Czasem Aarhus Dania, czasem Węgorzyno PL
#2088
Post
autor: Rega » 30 sty 2021, 19:03
Jak co jakiś czas od wielu lat
Rega
RCOM2180
Posty: 681 Rejestracja: 05 lip 2016, 17:50
Gramofon: działa
#2089
Post
autor: RCOM2180 » 30 sty 2021, 19:19
Clannad - Clannad 2
Załączniki
RCOM2180
grzehu82
Posty: 2064 Rejestracja: 27 wrz 2016, 18:42
Lokalizacja: Bydgoszcz
#2090
Post
autor: grzehu82 » 30 sty 2021, 20:10
filok pisze: ↑ 29 sty 2021, 11:59
Dziś CD i Yello Live in Berlin
Widzę podobne preferencje. O ile nie słuchałeś polecam jeszcze Boris Blank - Electrified
Creative E-MU 0204 || Rotel RA-12 || Heco P3302 || Superlux HD 681 ||AKG K551
Onkyo C-7030 || Onkyo TX-8020|| Grundig Box 353 ||Yamaha R-S700|| Yamaha RX-E410 || Saba Box C450
grzehu82
Tarkus
Posty: 3200 Rejestracja: 22 paź 2011, 22:42
Lokalizacja: Olkusz
#2091
Post
autor: Tarkus » 30 sty 2021, 20:52
Janis Joplin - Joplin in Concert & Farewell Song
(Columbia 1972/1982, wyd. 1994, repress wyd. 1989/1988)
...tym razem "Farewell Song"!
Załączniki
Tarkus
filok
Posty: 145 Rejestracja: 11 lis 2018, 15:20
Gramofon: Wega P550
Lokalizacja: Racibórz
#2092
Post
autor: filok » 30 sty 2021, 20:54
grzehu82 pisze: ↑ 30 sty 2021, 20:10
filok pisze: ↑ 29 sty 2021, 11:59
Dziś CD i Yello Live in Berlin
Widzę podobne preferencje. O ile nie słuchałeś polecam jeszcze Boris Blank - Electrified
Mam i znam
tzn Yello przynajmniej na CD mam chyba wszystkie płyty
a ja polecam Convergance - Malia & Boris Blank ale pewnie to znasz heh genialna płyta
z Yello to chyba Baby,Touch oraz Toy to na szczycie a później reszta też genialna
filok
grzehu82
Posty: 2064 Rejestracja: 27 wrz 2016, 18:42
Lokalizacja: Bydgoszcz
#2093
Post
autor: grzehu82 » 30 sty 2021, 21:32
filok pisze: ↑ 30 sty 2021, 20:54
Convergance - Malia & Boris Blank ale pewnie to znasz heh genialna płyta
Tak, znam też. U mnie raczej na szczycie Zebra ale Toy i Touch też na podium
ale zeszłoroczny Point też trzyma poziom
Creative E-MU 0204 || Rotel RA-12 || Heco P3302 || Superlux HD 681 ||AKG K551
Onkyo C-7030 || Onkyo TX-8020|| Grundig Box 353 ||Yamaha R-S700|| Yamaha RX-E410 || Saba Box C450
grzehu82
filok
Posty: 145 Rejestracja: 11 lis 2018, 15:20
Gramofon: Wega P550
Lokalizacja: Racibórz
#2094
Post
autor: filok » 30 sty 2021, 21:35
grzehu82 pisze: ↑ 30 sty 2021, 21:32
filok pisze: ↑ 30 sty 2021, 20:54
Convergance - Malia & Boris Blank ale pewnie to znasz heh genialna płyta
Tak, znam też. U mnie raczej na szczycie Zebra ale Toy i Touch też na podium
ale zeszłoroczny Point też trzyma poziom
No Pointa się bałem że to taki jakiś odgrzewany kotlet będzie lekko tylko podrasowany ale dziadki dały radę i płyta jest super
filok
RCOM2180
Posty: 681 Rejestracja: 05 lip 2016, 17:50
Gramofon: działa
#2095
Post
autor: RCOM2180 » 31 sty 2021, 13:14
Clannad - Dulaman
Załączniki
RCOM2180
RCOM2180
Posty: 681 Rejestracja: 05 lip 2016, 17:50
Gramofon: działa
#2096
Post
autor: RCOM2180 » 31 sty 2021, 17:06
Clannad - In Concert
Załączniki
RCOM2180
RCOM2180
Posty: 681 Rejestracja: 05 lip 2016, 17:50
Gramofon: działa
#2097
Post
autor: RCOM2180 » 01 lut 2021, 18:03
Clannad - Legend
Wznowienie z 2003 r. z dodatkowym utworem (marnej jakości), który pasuje tu jak koniowi kalesony. Ciekawi mnie, iloma jeszcze tonami reedycji zasypie zespół rynek aż wreszcie zdecyduje się wydać kompletną ścieżkę z tego serialu i czy dożyję tego momentu.
Załączniki
RCOM2180
MMarek
Posty: 5163 Rejestracja: 10 sie 2016, 09:08
Gramofon: DP-59L / PS-X50
Lokalizacja: Górny Śląsk
#2098
Post
autor: MMarek » 01 lut 2021, 18:09
Without Music Life is a Mistake
MMarek
RCOM2180
Posty: 681 Rejestracja: 05 lip 2016, 17:50
Gramofon: działa
#2099
Post
autor: RCOM2180 » 01 lut 2021, 19:15
Mark Isham - Point Break
Załączniki
RCOM2180
konrads0
Posty: 8044 Rejestracja: 16 paź 2013, 12:17
Gramofon: Technics SL 1200Mk2
Lokalizacja: Wielkopolska centralna
#2100
Post
autor: konrads0 » 01 lut 2021, 20:04
Barbara Dennerlein - Junkanoo
Załączniki
konrads0