Taga azure f-100 v2

Głośniki w kolumnach i inne słuchawki
ODPOWIEDZ
sobkoa
Posty: 10
Rejestracja: 10 gru 2018, 20:33

Taga azure f-100 v2

#1

Post autor: sobkoa »

Hej, szukam informacji na temat kolumn taga azure f-100 V2 . Znalazłem tylko 2 recenzje i jeden wątek na HDTV gdzie były bardzo chwalone . Na forach audio cisza. Ktoś miał z nimi coś do czynienia ? Na mnie zrobily dobre wrażenie ale nie jestem osluchana osoba.
Arkadyo
Posty: 810
Rejestracja: 06 paź 2012, 19:41

Re: Taga azure f-100 v2

#2

Post autor: Arkadyo »

Ale jakich szukasz informacji o tanich 3 drożnych kolumnach? Chcesz wiedziec czy graja rownie dobrze jak harpie za 8 tysiecy? No nie grają :) chociaz na aplitunerze kina domowego z niskiej połki nawet tego nie usłyszysz ani w kinie ani w stereo.
Nie musze ich sluchać zeby powiedzieć, że otwory bass reflex z tyłu musza miec sporo przestrzeni od sciany. 165 cm na basie, nawet podwójnie klaty iloscia basu ci nie połamie. Na górze tytan - w drogich konstrukcjach jasno, precyzyjnie z dużą iloscia mikrodetali. W tanich jasno i jasno i jasno i czesto za precyzyjnie i za duzo detali niestety bez tych mikro.
W podobnej cenie masz nowe stx electrino 250 - bezkonkurencyjne w tym przedziale cenowym ale jakbys ta kase przeznaczył na używki to dopiero sie otwiera dobre granie.
Jedni używają sprzętu do słuchania muzyki, drudzy używają muzyki do słuchania sprzętu.
Ja błądzę gdzieś po środku...
sobkoa
Posty: 10
Rejestracja: 10 gru 2018, 20:33

Re: Taga azure f-100 v2

#3

Post autor: sobkoa »

Arkadyo pisze:
29 paź 2019, 12:18
Ale jakich szukasz informacji o tanich 3 drożnych kolumnach? Chcesz wiedziec czy graja rownie dobrze jak harpie za 8 tysiecy? No nie grają :) chociaz na aplitunerze kina domowego z niskiej połki nawet tego nie usłyszysz ani w kinie ani w stereo.
Nie musze ich sluchać zeby powiedzieć, że otwory bass reflex z tyłu musza miec sporo przestrzeni od sciany. 165 cm na basie, nawet podwójnie klaty iloscia basu ci nie połamie. Na górze tytan - w drogich konstrukcjach jasno, precyzyjnie z dużą iloscia mikrodetali. W tanich jasno i jasno i jasno i czesto za precyzyjnie i za duzo detali niestety bez tych mikro.
W podobnej cenie masz nowe stx electrino 250 - bezkonkurencyjne w tym przedziale cenowym ale jakbys ta kase przeznaczył na używki to dopiero sie otwiera dobre granie.
Zapomniałem że słuchałem używek w cenie 1400zł i właśnie kolumn używanych w tej cenie szukam. Ostatnio bardzo dobre wrażenie na mnie zrobiły elac cl102. Co w tej cenie jesteście w stanie polecić?
ODPOWIEDZ