BUphonoAMP MC/MM opinie i testy (aktualna lista w 1 poście, recenzje na dole)

Klamoty domowej roboty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15001
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: BUphonoAMP MC/MM opinie i testy

#346

Post autor: darkman »

wydra pisze:
11 kwie 2019, 23:29
na jakich nastawach grales na nudzie? Ona o ile sie nie myle to nie ma pojemnosci?
A jedzie mi tuObrazek czołg?
Mylisz się. Ona ma wszystko. :mrgreen:
Proponuję nie robić z tego tematu wątku o Nudzie bo będzie śmiesznie.
Awatar użytkownika
wydra
Posty: 1445
Rejestracja: 01 sty 2015, 19:32
Gramofon: Lenco L236
Lokalizacja: Warszawa

Re: BUphonoAMP MC/MM opinie i testy

#347

Post autor: wydra »

ehhh... zadałem pytanie i uzyskałem odpowiedz tyle :) Projekt BUphono został zakończony a trzeba coś w życiu robić :P
Analog:
Lenco L236 /CEC MC20,AT95EX,AT120E/ Buphono MC/MM
Marantz PM80MK2
DENON DR-M22
Cyfra:
Mytek Brooklyn DAC/ADC
DENON AVR 3803
DENON DCD 655

Instrukcja BUphono
https://drive.google.com/file/d/1C97HQF ... sp=sharing
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15001
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: BUphonoAMP MC/MM opinie i testy

#348

Post autor: darkman »

No trzeba, ale po co Nudę? Ona jest już zrobiona. :)
Co do promocji, to też bez sensu. Jest już wypromowana. :)
wydra pisze:
12 kwie 2019, 11:44
zadałem pytanie i uzyskałem odpowiedz tyle :)
No ja tylko potwierdzam informację Myszora (posiadacza Nudy Mini ex i Hus`ky itd..) jako zadowolony mniej więcej posiadacz Nudy DualMono itd.., a informacja jest nie tylko dla Ciebie lecz dla nie posiadaczy Nudy w tym i Ciebie. Co by nie uniknąć wątpliwości.
Nie widzę w tym nic "ehhh", warto obalać mity nim jeszcze się narodziły. Dlatego było ciach :mrgreen: :D
Nuda ten czy ów model nie jest w mojej opinii phonostage odnośnym do porównań z BUPhono. Zostało to już wykazane w pierwszym teście autorstwa Wojtka@ i nie ma sensu umawiać się, że jest inaczej, bo nie ma to sensu.
Co do sekcji MC również nie a to sensu, bowiem opinia Myszora po przesułchaniu tejże sekcji w BU również wydaje się być wiążąca. Przynajmniej dla mnie, bowiem często się spieramy i to nasza sprawa, jednak nigdy w sprawach pryncypialnych. Tu jesteśmy zgodni i dla mnie opinie Myszora są wiążące. Choć często zarzucam mu nad_asertwność. No ale każdy gra inaczej i po swojemu.
Nie bardzo widzę tu pole do polemiki wobec przerobionego materiału sprzętowego wielorakich platform do przesłuchań. Można mieć inne zdanie, a jakże! jednak istniej pewna granica nietykalności i nie warto jej przekraczać, bo to tylko szkodzi omawianemu tu w wątku urządzeniu, które jak czytam jest całkiem niezłe - jeśli umiejscowić je na właściwej półce.

Przy okazji, bo nie chciałem już się udzielać jakoś w Twoich wątkach BUPhonowych, jednak od kilku miesięcy nie mogę zrozumieć dlaczego uparłeś się by całkiem udanemu urządzeniu przyklejać łatkę błazna? Wszystkie rzeczy w przyrodzie mają swoje miejsca i powinny być na tych miejscach. Wówczas mamy do czynienia z równowagą i powagą rzeczy samej.

W pierwszych swoich postach dotyczących tematu, epatowałeś nas tekstem " testy w ameryce ".. wiem, wiem, pamiętam, pękłem wtedy ze śmiechu.. :lol: teraz gdy zgłosili się koledzy rezydujący w UK, przerzucasz ich ciągle na koniec kolejki/? Słyszałeś o Brexicie? I nie chodzi o cło (ale choćby o tłok i utrudnienia graniczne, a to już za chwilę - Maj nie będzie należał do May), bo chłopaki sobie opłacą, lecz o to co wyżej. Zatem o pryncypia. Ogarnij się chłopie :) i skup się na własnym produkcie.
zbyszek1982
Posty: 5029
Rejestracja: 31 gru 2012, 19:11

Re: BUphonoAMP MC/MM opinie i testy

#349

Post autor: zbyszek1982 »

Mnie nie zależy żeby odsłuchać bufona przed chłopakami z UK, zwłaszcza, że jestem na etapie kompletnej przebudowy systemu i muszę się osłuchać z własnym sprzetem.
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10428
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: BUphonoAMP MC/MM opinie i testy

#350

Post autor: Myszor »

Brexitu nie będzie.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15001
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: BUphonoAMP MC/MM opinie i testy

#351

Post autor: darkman »

nie znasz się :mrgreen: choć gdyby nie było, to byłoby fajnie.
Awatar użytkownika
SimonTemplar
Posty: 3976
Rejestracja: 24 gru 2015, 14:28
Lokalizacja: UK

Re: BUphonoAMP MC/MM opinie i testy

#352

Post autor: SimonTemplar »

Myszor pisze:
12 kwie 2019, 13:20
Brexitu nie będzie.
Też tak myślę 👍
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15001
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: BUphonoAMP MC/MM opinie i testy

#353

Post autor: darkman »

Coś wiecie? Bo nie słuchałem wiadomości żadnych, tylko widziałem jak Therisa maszeruje do Tuskiego na sextalking wczoraj. Sajmon przestań w Izbie głosować przeciw, to nie bedzie 8-)
Awatar użytkownika
kriss
Posty: 1218
Rejestracja: 05 paź 2017, 17:58
Gramofon: Sony PS-X50

Re: BUphonoAMP MC/MM opinie i testy

#354

Post autor: kriss »

No chyba przesunęli datę wyjścia.
Awatar użytkownika
SimonTemplar
Posty: 3976
Rejestracja: 24 gru 2015, 14:28
Lokalizacja: UK

Re: BUphonoAMP MC/MM opinie i testy

#355

Post autor: SimonTemplar »

Tak przesunęli - Nie pierwszy i nie ostatni zapewne :roll:
Uwaga: na 31 Październik 2019 = Halloween! :lol: :lol:
No już mi cycki opadają od tego “Muppet Show” :roll:
Awatar użytkownika
wydra
Posty: 1445
Rejestracja: 01 sty 2015, 19:32
Gramofon: Lenco L236
Lokalizacja: Warszawa

Re: BUphonoAMP MC/MM opinie i testy

#356

Post autor: wydra »

darkman pisze:
12 kwie 2019, 13:04
No trzeba, ale po co Nudę? Ona jest już zrobiona. :)
Co do promocji, to też bez sensu. Jest już wypromowana. :)
wydra pisze:
12 kwie 2019, 11:44
zadałem pytanie i uzyskałem odpowiedz tyle :)
No ja tylko potwierdzam informację Myszora (posiadacza Nudy Mini ex i Hus`ky itd..) jako zadowolony mniej więcej posiadacz Nudy DualMono itd.., a informacja jest nie tylko dla Ciebie lecz dla nie posiadaczy Nudy w tym i Ciebie. Co by nie uniknąć wątpliwości.
Nie widzę w tym nic "ehhh", warto obalać mity nim jeszcze się narodziły. Dlatego było ciach :mrgreen: :D
Nuda ten czy ów model nie jest w mojej opinii phonostage odnośnym do porównań z BUPhono. Zostało to już wykazane w pierwszym teście autorstwa Wojtka@ i nie ma sensu umawiać się, że jest inaczej, bo nie ma to sensu.
Co do sekcji MC również nie a to sensu, bowiem opinia Myszora po przesułchaniu tejże sekcji w BU również wydaje się być wiążąca. Przynajmniej dla mnie, bowiem często się spieramy i to nasza sprawa, jednak nigdy w sprawach pryncypialnych. Tu jesteśmy zgodni i dla mnie opinie Myszora są wiążące. Choć często zarzucam mu nad_asertwność. No ale każdy gra inaczej i po swojemu.
Nie bardzo widzę tu pole do polemiki wobec przerobionego materiału sprzętowego wielorakich platform do przesłuchań. Można mieć inne zdanie, a jakże! jednak istniej pewna granica nietykalności i nie warto jej przekraczać, bo to tylko szkodzi omawianemu tu w wątku urządzeniu, które jak czytam jest całkiem niezłe - jeśli umiejscowić je na właściwej półce.

Przy okazji, bo nie chciałem już się udzielać jakoś w Twoich wątkach BUPhonowych, jednak od kilku miesięcy nie mogę zrozumieć dlaczego uparłeś się by całkiem udanemu urządzeniu przyklejać łatkę błazna? Wszystkie rzeczy w przyrodzie mają swoje miejsca i powinny być na tych miejscach. Wówczas mamy do czynienia z równowagą i powagą rzeczy samej.

W pierwszych swoich postach dotyczących tematu, epatowałeś nas tekstem " testy w ameryce ".. wiem, wiem, pamiętam, pękłem wtedy ze śmiechu.. :lol: teraz gdy zgłosili się koledzy rezydujący w UK, przerzucasz ich ciągle na koniec kolejki/? Słyszałeś o Brexicie? I nie chodzi o cło (ale choćby o tłok i utrudnienia graniczne, a to już za chwilę - Maj nie będzie należał do May), bo chłopaki sobie opłacą, lecz o to co wyżej. Zatem o pryncypia. Ogarnij się chłopie :) i skup się na własnym produkcie.

Dlaczego uważasz że przypiąłem mu łatkę błazna ? hmm może czegoś nie widzę :) Chłopaki z UK mają swoje miejsce w kolejce, nie chcę też jakoś ich ustawiać wyżej nad tymi co już czekają na swoje posłuchanie, ja np jakbym mógł sobie posłuchać nowego sprzętu w domu na swoim systemie to bym się cieszył z doświadczeń i rozwijania swojej wiedzy brzmieniowej, bo wiadomo że zawsze gra coś najlepiej dla nas na świecie do póki nie usłyszy się czegoś lepszego :), Niestety tez liczę się z tym, że przed preampem nazwanym przez Ciebie błaznem :) daleka droga do UK i wiele rąk kurierskich, dlatego też może do polski nie wrócić tak jak został wysłany wtedy to trafi do mnie na serwis i znowu sobie posiedzi zanim go naprawie, Poprostu się z tym liczę i już. Tak jak wspominałem Zbyszek dostanie pre przed chłopakami tylko jak nikogo po Nim nie będzie a już ktoś jest :) i to z tego samego miasta :) więc najpierw jedzie do UK a później dalej w Polskę.
Aktualna lista testów:
- gravediggie (Szczecin)
- aarset
- P4R4D0X
- MiFu
- bobpoz
- SimonTemplar (UK)
- Taihenwarui (UK)
- zbyszek1982 (Kraków)
- grysza07(Kraków)

Ps. Mi nie przeszkadza jak piszesz w moim wątku Darkman, mimo dyskusyjnemu sposobowi wypowiedzi zawsze coś do wątku wnosi
Ps2 co do Ameryki też wyjaśniłem, kolega z pracy dużo gadał i tyle, American Dreaming nie będzie :)

też mi się wydaje że Brexit nie będzie za dużo by straciły obie strony
Analog:
Lenco L236 /CEC MC20,AT95EX,AT120E/ Buphono MC/MM
Marantz PM80MK2
DENON DR-M22
Cyfra:
Mytek Brooklyn DAC/ADC
DENON AVR 3803
DENON DCD 655

Instrukcja BUphono
https://drive.google.com/file/d/1C97HQF ... sp=sharing
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15001
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: BUphonoAMP MC/MM opinie i testy

#357

Post autor: darkman »

wydra pisze:
12 kwie 2019, 15:01
darkman pisze:
12 kwie 2019, 13:04
No trzeba, ale po co Nudę? Ona jest już zrobiona. :)
Co do promocji, to też bez sensu. Jest już wypromowana. :)
wydra pisze:
12 kwie 2019, 11:44
zadałem pytanie i uzyskałem odpowiedz tyle :)
No ja tylko potwierdzam informację Myszora (posiadacza Nudy Mini ex i Hus`ky itd..) jako zadowolony mniej więcej posiadacz Nudy DualMono itd.., a informacja jest nie tylko dla Ciebie lecz dla nie posiadaczy Nudy w tym i Ciebie. Co by nie uniknąć wątpliwości.
Nie widzę w tym nic "ehhh", warto obalać mity nim jeszcze się narodziły. Dlatego było ciach :mrgreen: :D
Nuda ten czy ów model nie jest w mojej opinii phonostage odnośnym do porównań z BUPhono. Zostało to już wykazane w pierwszym teście autorstwa Wojtka@ i nie ma sensu umawiać się, że jest inaczej, bo nie ma to sensu.
Co do sekcji MC również nie a to sensu, bowiem opinia Myszora po przesułchaniu tejże sekcji w BU również wydaje się być wiążąca. Przynajmniej dla mnie, bowiem często się spieramy i to nasza sprawa, jednak nigdy w sprawach pryncypialnych. Tu jesteśmy zgodni i dla mnie opinie Myszora są wiążące. Choć często zarzucam mu nad_asertwność. No ale każdy gra inaczej i po swojemu.
Nie bardzo widzę tu pole do polemiki wobec przerobionego materiału sprzętowego wielorakich platform do przesłuchań. Można mieć inne zdanie, a jakże! jednak istniej pewna granica nietykalności i nie warto jej przekraczać, bo to tylko szkodzi omawianemu tu w wątku urządzeniu, które jak czytam jest całkiem niezłe - jeśli umiejscowić je na właściwej półce.

Przy okazji, bo nie chciałem już się udzielać jakoś w Twoich wątkach BUPhonowych, jednak od kilku miesięcy nie mogę zrozumieć dlaczego uparłeś się by całkiem udanemu urządzeniu przyklejać łatkę błazna? Wszystkie rzeczy w przyrodzie mają swoje miejsca i powinny być na tych miejscach. Wówczas mamy do czynienia z równowagą i powagą rzeczy samej.

W pierwszych swoich postach dotyczących tematu, epatowałeś nas tekstem " testy w ameryce ".. wiem, wiem, pamiętam, pękłem wtedy ze śmiechu.. :lol: teraz gdy zgłosili się koledzy rezydujący w UK, przerzucasz ich ciągle na koniec kolejki/? Słyszałeś o Brexicie? I nie chodzi o cło (ale choćby o tłok i utrudnienia graniczne, a to już za chwilę - Maj nie będzie należał do May), bo chłopaki sobie opłacą, lecz o to co wyżej. Zatem o pryncypia. Ogarnij się chłopie :) i skup się na własnym produkcie.

Dlaczego uważasz że przypiąłem mu łatkę błazna ? hmm może czegoś nie widzę :) Chłopaki z UK mają swoje miejsce w kolejce, nie chcę też jakoś ich ustawiać wyżej nad tymi co już czekają na swoje posłuchanie, ja np jakbym mógł sobie posłuchać nowego sprzętu w domu na swoim systemie to bym się cieszył z doświadczeń i rozwijania swojej wiedzy brzmieniowej, bo wiadomo że zawsze gra coś najlepiej dla nas na świecie do póki nie usłyszy się czegoś lepszego :), Niestety tez liczę się z tym, że przed preampem nazwanym przez Ciebie błaznem :) daleka droga do UK i wiele rąk kurierskich, dlatego też może do polski nie wrócić tak jak został wysłany wtedy to trafi do mnie na serwis i znowu sobie posiedzi zanim go naprawie, Poprostu się z tym liczę i już. Tak jak wspominałem Zbyszek dostanie pre przed chłopakami tylko jak nikogo po Nim nie będzie a już ktoś jest :) i to z tego samego miasta :) więc najpierw jedzie do UK a później dalej w Polskę.
Aktualna lista testów:
- gravediggie (Szczecin)
- aarset
- P4R4D0X
- MiFu
- bobpoz
- SimonTemplar (UK)
- Taihenwarui (UK)
- zbyszek1982 (Kraków)
- grysza07(Kraków)

Ps. Mi nie przeszkadza jak piszesz w moim wątku Darkman, mimo dyskusyjnemu sposobowi wypowiedzi zawsze coś do wątku wnosi
Ps2 co do Ameryki też wyjaśniłem, kolega z pracy dużo gadał i tyle, American Dreaming nie będzie :)

też mi się wydaje że Brexit nie będzie za dużo by straciły obie strony
Straszny bełkot.
Nie nazywam go błaznem. Gdzieś Pan to wyczytał? :lol: E-rudyta z Waści.
Awatar użytkownika
wydra
Posty: 1445
Rejestracja: 01 sty 2015, 19:32
Gramofon: Lenco L236
Lokalizacja: Warszawa

Re: BUphonoAMP MC/MM opinie i testy

#358

Post autor: wydra »

darkman pisze:
12 kwie 2019, 13:04
Przy okazji, bo nie chciałem już się udzielać jakoś w Twoich wątkach BUPhonowych, jednak od kilku miesięcy nie mogę zrozumieć dlaczego uparłeś się by całkiem udanemu urządzeniu przyklejać łatkę błazna?
A tutaj się pojawia coś na kształt nazwania błaznem :) jak zwał tak zwał :D hmm z resztą myślałem że tam ten etap wstępu mamy już za sobą :) Tłumacząc bełkot, jest jak jest na liście :)
- gravediggie (Szczecin)
- aarset
- P4R4D0X
- MiFu
- bobpoz
- SimonTemplar (UK)
- Taihenwarui (UK)
- zbyszek1982 (Kraków)
- grysza07(Kraków)
Analog:
Lenco L236 /CEC MC20,AT95EX,AT120E/ Buphono MC/MM
Marantz PM80MK2
DENON DR-M22
Cyfra:
Mytek Brooklyn DAC/ADC
DENON AVR 3803
DENON DCD 655

Instrukcja BUphono
https://drive.google.com/file/d/1C97HQF ... sp=sharing
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15001
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: BUphonoAMP MC/MM opinie i testy

#359

Post autor: darkman »

wydra pisze:
12 kwie 2019, 16:00
A tutaj się pojawia coś na kształt nazwania błaznem :) jak zwał tak zwał
No wiesz na tej zasadzie mniemanologii stosowanej, to mógłbyś i wyciągnąć wniosek, że chcę Ci dać dupy, bo jestem Królewną Śnieżką, a czarne jest czarne, bo jest czarne.
wydra pisze:
12 kwie 2019, 16:00
hmm z resztą myślałem że tam ten etap wstępu mamy już za sobą
Za resztę, to bym się nie wypowiadał. Daj ludziom oddychać :lol: Zresztą nie pogadamy, bo do tanga trzeba dwojga.
Awatar użytkownika
wydra
Posty: 1445
Rejestracja: 01 sty 2015, 19:32
Gramofon: Lenco L236
Lokalizacja: Warszawa

Re: BUphonoAMP MC/MM opinie i testy

#360

Post autor: wydra »

Buphono bedzie mial ciezko zablysnac u kolegi aarseta jak czytam co tam u niego gra :) doszedl juz?
Analog:
Lenco L236 /CEC MC20,AT95EX,AT120E/ Buphono MC/MM
Marantz PM80MK2
DENON DR-M22
Cyfra:
Mytek Brooklyn DAC/ADC
DENON AVR 3803
DENON DCD 655

Instrukcja BUphono
https://drive.google.com/file/d/1C97HQF ... sp=sharing
ODPOWIEDZ