Ładowarka do iPhone 3GS+naprawa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15103
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Ładowarka do iPhone 3GS+naprawa

#1

Post autor: darkman »

Alleluja Bracia,
Może się komuś wala ładowarka do iPhone 3GS? /potrzebuję do w zasadzie jednorazowego ładowania w celu empirycznym, moją wcięło czy coś/.
A propo konia, ktoś może siedzi w branży gsm`ologinej - naprawy, wymiany elementów - ten model jeszcze naprawiają? (szybka i chyba sensor dotykowy, jak mi się zdaje). Zlecę naprawę.
Awatar użytkownika
bms01pl
Posty: 3269
Rejestracja: 20 mar 2017, 10:44
Gramofon: SONY PS-X60
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ładowarka do iPhone 3GS+naprawa

#2

Post autor: bms01pl »

mam znajomków w branży jabłkowej - zapytam i dam znać
SONY PS-X60 + MaCaBRiaa + Rotel RC-990BX + Rotel RB-980BX + Rotel RCD-955AX (mod by Martynka) + ATL HD 310
SABA PSP-350 + Luxman L-210 + Canton Quinto 520 + Grundig CD8100 (mod by Martynka)
tomkan
Posty: 103
Rejestracja: 12 sty 2018, 23:13

Re: Ładowarka do iPhone 3GS+naprawa

#3

Post autor: tomkan »

darkman pisze:
11 wrz 2018, 19:37
Może się komuś wala ładowarka do iPhone 3GS?
Walała się w szufladzie. Nie mam jak sprawdzić, czy działa.

Edit: Oczywiście oddam za darmo.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15103
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Ładowarka do iPhone 3GS+naprawa

#4

Post autor: darkman »

Aha, fajnie. Jeśli Ci nie sprawi kłopotu Tom to weź proszę do pracy i rzuć gdzieś w kąt.
Te dwie ulice jakoś się poturlam, jak Bóg da.

Bartek, a Tobie temat zmienię pozwól, pse. To zapytaj kumpli o kwestię dysku SSD, bo zamierzam sobie wymienić, a nie umiem. (Macbook pro 13"-stary model). Ładowarkę olej już.
tomkan
Posty: 103
Rejestracja: 12 sty 2018, 23:13

Re: Ładowarka do iPhone 3GS+naprawa

#5

Post autor: tomkan »

darkman pisze:
11 wrz 2018, 23:02
Aha, fajnie. Jeśli Ci nie sprawi kłopotu Tom to weź proszę do pracy i rzuć gdzieś w kąt.
Te dwie ulice jakoś się poturlam, jak Bóg da.
Zabiorę jutro. Będzie leżeć. Adres, zgaduję, znasz z wysyłki płyt.
Tam jest na parterze recepcja "hotelowa", to pewnie można odebrać 24/7.
Daj znać kiedy możesz się poturlać.
Awatar użytkownika
bms01pl
Posty: 3269
Rejestracja: 20 mar 2017, 10:44
Gramofon: SONY PS-X60
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ładowarka do iPhone 3GS+naprawa

#6

Post autor: bms01pl »

Darek, już wiem, że raczej jeszcze Ci zrobią i szybkę, i sensor - tyle, że trzeba dać im telefon do łapy w celu oględzin.
Dysk jaka pojemność? Albo inaczej - w jakiej kwocie max możesz się zamknąć? Potrzebuję typ mac book'a (ten numer z tyłu).
SONY PS-X60 + MaCaBRiaa + Rotel RC-990BX + Rotel RB-980BX + Rotel RCD-955AX (mod by Martynka) + ATL HD 310
SABA PSP-350 + Luxman L-210 + Canton Quinto 520 + Grundig CD8100 (mod by Martynka)
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15103
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Ładowarka do iPhone 3GS+naprawa

#7

Post autor: darkman »

240, udźwignę cenowo jak sądzę. mogę się zamknąć w granicy rozsądku, jak to u mnie, którą stanowi wartość nowego Macbooka Air - bo nic innego nie zamierzam mieć :lol: Bartek, no przecież mnie znasz.
Numerek po misjonarsku wysyłam Ci na Pw, rzecz jasna. :) Obrazek

Telefon Ci przekażę jak się będziemy widzieli i coś się może wymyśli przy kawie wreszcie - to taki pobity dziadek, któ®y przeszedł drogę rodzinną - kiedyś mój, ostatnio u córki (dawno przeszła na serię 6), ale mi się przyda jako nośnik muzy do auta, bo ma większą pamięć nieco.
Po za tym lubię go jak i mojego SE, ale ostatnio z moim wzrokiem kiepściej i 7s+ by mi pasował rozmiarem lub jakiś Chinol 5.99" hihi...ale skośny hm, to sprośny w sumie. Kicha, ale to już inna bajka.
Zara spiszę ten numer - ale Q małe litery :roll: lupa rules!

p.s. miałem nadzieję, że już wczoraj Nasz Szanowny Wielbiciel sprzętów z jabłkiem wpadnie tu na gościnne występy ze swoim zwykłym exposse?! Obywatelu do dzieła :D i pozdrawiam nieodmiennie.
ODPOWIEDZ