Oprawa graficzna

Co sądzisz o forum?
ODPOWIEDZ
inspir
Posty: 144
Rejestracja: 18 lut 2018, 19:16
Gramofon: Sony PS-X4
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oprawa graficzna

#106

Post autor: inspir »

co jest niedopracowane? Nie mówimy o funkcjonalności, temat dotyczy szaty graficznej
Magnat MR-780 + Canton GLE60 + Sony PS-X4
Awatar użytkownika
Peter007
Posty: 2036
Rejestracja: 16 gru 2017, 16:36
Gramofon: Dual 721
Lokalizacja: Opoczno

Re: Oprawa graficzna

#107

Post autor: Peter007 »

Niektórym chyba trudno zrozumieć co znaczy oprawa graficzna. Co ma do tego funkcjonalność czy inne przyciski? Ikonki fajne, bo jasno nawiązujące do tematyki forum. Kolorystyka też na plus. Rację przyznam, że tematu nie ma co wałkować w nieskończoność. Wojtek musi podjąć decyzję a reszta pokornie ją zaakceptować :)
Awatar użytkownika
gravediggie
Posty: 1762
Rejestracja: 12 cze 2017, 22:42
Gramofon: JVC & Schneider
Lokalizacja: Szczecin/Zakopane

Re: Oprawa graficzna

#108

Post autor: gravediggie »

Peter007 pisze:
01 mar 2018, 14:10
Niektórym chyba trudno zrozumieć co znaczy oprawa graficzna
Mówisz o mnie? No to pudło. Jeśli mam być szczery to nieco irytują mnie tego typu komentarze. Tak się składa że przez wątek przewijały się posty dotyczące zarówno zmian graficznych jak i funkcjonalnych. Oprawa graficzna w moim odczuciu niedopracowania. I tyle. Zgadzam się z Tobą w dwóch ostatnich zdaniach za to.
JVC JL-A1|Shure M75|MMCF10|Dual CV 6020|Canton Karat 920
Milijon kabli..
Awatar użytkownika
Biogon
Posty: 1924
Rejestracja: 17 lut 2017, 15:30
Gramofon: składak
Lokalizacja: 3ka

Re: Oprawa graficzna

#109

Post autor: Biogon »

Peter007 pisze:
01 mar 2018, 14:10
Wojtek musi podjąć decyzję a reszta pokornie ją zaakceptować
Wojtek nic nie musi :lol:

"musi" to takie nieprawilne słowo.
inspir
Posty: 144
Rejestracja: 18 lut 2018, 19:16
Gramofon: Sony PS-X4
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oprawa graficzna

#110

Post autor: inspir »

gravediggie pisze:
01 mar 2018, 15:05
Oprawa graficzna w moim odczuciu niedopracowania. I tyle.
Ponawiam pytanie, co konkretnie jest niedopracowane? Bez konkretów nie idzie nic poprawić, a powiedzenie "nie dopracowane bo tak" nic nie wnosi do tego tematu
Magnat MR-780 + Canton GLE60 + Sony PS-X4
Awatar użytkownika
gravediggie
Posty: 1762
Rejestracja: 12 cze 2017, 22:42
Gramofon: JVC & Schneider
Lokalizacja: Szczecin/Zakopane

Re: Oprawa graficzna

#111

Post autor: gravediggie »

Po prostu uważam, że Twoja propozycja za dużo nie wnosi. Zmiany są w moim odczuciu mikroskopijnie kosmetyczne. Czy w takim razie potrzebne? Moim zdaniem nie. Ale to jest moje zdanie i nie będę nikogo na siłę do niego przekonywać. Jednym się będzie podobać Twój layout innym nie. Wydaje mi się że pasek na górze nie trzyma proporcji, za bardzo przytłacza resztę strony. Kolorystyka dosyć zachowawcza, może to i dobrze ale nie jestem przekonany. W zasadzie to miałem na myśli mówiąc że oprawa jest niedopracowana. Podoba mi się za to zdjęcie. Być może warto temu projektowi jeszcze trochę poświecić czasu, ale odnoszę wrażenie (może mylne) że Ty sam nie jesteś pewien tego projektu i jeśli koledzy z forum klepną to super a jak nie to próbujemy dalej. Ale może się mylę. Nie mam intencji siać fermentu na forum, po prostu wydaje mi się że jeszcze ten szablon nie jest skończony.
JVC JL-A1|Shure M75|MMCF10|Dual CV 6020|Canton Karat 920
Milijon kabli..
inspir
Posty: 144
Rejestracja: 18 lut 2018, 19:16
Gramofon: Sony PS-X4
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oprawa graficzna

#112

Post autor: inspir »

Osobiście uważam go za skończony, nie jestem profesjonalista i robię to tylko i wyłącznie hobbystycznie, co do zdjęcia to wydaje mi się, że proporcje są ok, podobne do tych które są teraz, może nieznacznie header jest wyższy od tego tutaj. Kolorów nie chciałem dawać ostrych, forum ma wyglądać przejrzyście. Zmiany moim zdaniem są spore, forum zupełnie inaczej wygląda(mówię tylko i wyłącznie o aspekcie graficznym)
Magnat MR-780 + Canton GLE60 + Sony PS-X4
Awatar użytkownika
Zapomniałem
Posty: 106
Rejestracja: 18 lis 2017, 00:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Oprawa graficzna

#113

Post autor: Zapomniałem »

gravediggie pisze:
01 mar 2018, 15:49
Po prostu uważam, że Twoja propozycja za dużo nie wnosi. Zmiany są w moim odczuciu mikroskopijnie kosmetyczne. Czy w takim razie potrzebne? Moim zdaniem nie. Ale to jest moje zdanie i nie będę nikogo na siłę do niego przekonywać. Jednym się będzie podobać Twój layout innym nie. Wydaje mi się że pasek na górze nie trzyma proporcji, za bardzo przytłacza resztę strony. Kolorystyka dosyć zachowawcza, może to i dobrze ale nie jestem przekonany. W zasadzie to miałem na myśli mówiąc że oprawa jest niedopracowana. Podoba mi się za to zdjęcie. Być może warto temu projektowi jeszcze trochę poświecić czasu, ale odnoszę wrażenie (może mylne) że Ty sam nie jesteś pewien tego projektu i jeśli koledzy z forum klepną to super a jak nie to próbujemy dalej. Ale może się mylę. Nie mam intencji siać fermentu na forum, po prostu wydaje mi się że jeszcze ten szablon nie jest skończony.
To, że Tobie się nie podoba, to nie znaczy, że szablon nie jest dopracowany, lub nie wnosi nic nowego.
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2347
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawa graficzna

#114

Post autor: dale »

Zwróćcie proszę uwagę że szablon zmienia jedynie kolorystykę i detale, zachowując przy tym styl i ducha forum.... A to nie łatwe. Moim zdaniem, twórca staną na wysokości zadania, a co dalej, zależy już od Admina i reszty środowiska :) Czasem trudno jest wymyśleć koło na nowo, ale zawsze znajdą się krytycy którzy stwierdzą że jest zbyt koliste lub za mało okrągłe :)
Awatar użytkownika
blispx
Posty: 4468
Rejestracja: 26 paź 2014, 22:32

Re: Oprawa graficzna

#115

Post autor: blispx »

Zajebiste jest, proste ale spójne, nieoczojebne i czytelne, inspir mi się podoba like it :clap: Wojtek wrzucaj
DDX-1000, RMG-309i, SME3012, 2xSPU, MPU, 3xLundahl, 2xANK, 300B, 2A3, Audio Nirvana, AN Sogon, AN Sootto, Wirewoo 411, Wirewoo 911
ODPOWIEDZ