Słuchawki Sennheiser Orpheus 2 HE-1

Głośniki w kolumnach i inne słuchawki
ODPOWIEDZ
AdamNL
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2016, 23:36
Gramofon: Thorens Concrete
Lokalizacja: Amsterdam NL

Słuchawki Sennheiser Orpheus 2 HE-1

#1

Post autor: AdamNL »

Wczoraj wieczorem miałem... hmmm... nazwijmy to dyskusję z moją Panią na temat pory i rodzaju muzyki której słucham... :mrgreen:
Jestem w stanie ją zrozumieć, mamy odrobinę odmienny gust muzyczny, poza tym przyznam, że odrobinę przegiąłem włączając Uriah Heep "Very 'eavy... Very 'umble" o 23:30... :roll:
Nie przepadam za słuchawkami, ale żeby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości postanowiłem rozejrzeć się i jakieś zakupić...
Zajrzałem dzisiaj na stronę zaprzyjaźnionego sklepiku i znalazłem coś takiego... :shock:

http://www.stassen-hifi.com/headphones/ ... -orpheus-2

Powiem szczerze, że cena wbiła mnie w fotel i dlatego postanowiłem pokazać te słuchawki tutaj jako ciekawostkę...
Zdaję sobie sprawę, że pewnie stąpam po grząskim gruncie pewnie są na tym forum tacy, którzy zapłaciliby takie pieniądze za jakość i parametry sprzętu, ale uważam że taka cena za słuchawki przekracza granicę absurdu... Często dyskutuję na ten temat z moim kolegą którego szaleństwo osiągnęło już level Master Pro i ostatnio przebąkiwał coś o nowych głośnikach za ponad 20k€, ale uważam, że to przesada i dochodzi do zatracenia relacji pomiędzy ceną a użytecznością... Co myślicie na ten temat ?
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Słuchawki Sennheiser Orpheus 2 HE-1

#2

Post autor: klin »

Nie znam holenderskiego ale to chyba cena za słuchawki razem ze wzmakiem słuchawkowym...? W każdym bądź razie bardzo ładne - można nosić zamiast biżuterii na Targowej w Warszawie :D
Awatar użytkownika
chudy_b
Posty: 4006
Rejestracja: 05 lis 2013, 14:54
Lokalizacja: Wólka

Re: Słuchawki Sennheiser Orpheus 2 HE-1

#3

Post autor: chudy_b »

AdamNL pisze: Co myślicie na ten temat ?
Ja bym brał....gdybym zarabiał coś koło miliona euro rocznie.
Awatar użytkownika
Pawelec
Posty: 3216
Rejestracja: 17 gru 2012, 20:18
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Re: Słuchawki Sennheiser Orpheus 2 HE-1

#4

Post autor: Pawelec »

chudy_b pisze:
Ja bym brał....gdybym zarabiał coś koło miliona euro rocznie.
I wiele innych rzeczy (np. brylantową kolię dla żony za pół bańki dolków a dla siebir zegarek Patek Phillippe 1527 za ......) których cena może wydawać się kontrowersyjna. Taka jest cena i jak kogoś stać to kupije. Czy warto? Kup, wypróbuj a później napisz ;)

http://gizmodo.com/we-listened-to-sennh ... 1741947676

Takie dywagacje to strata czasu.
AKTUALNA SPRZEDAŻ - pierwszy post
viewtopic.php?t=15809#p307122

Słuchać możesz jeszcze lepiej i jeszcze piękniej.
https://instagram.com/murasaudio
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15123
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Słuchawki Sennheiser Orpheus 2 HE-1

#5

Post autor: darkman »

Ładne kable i na pewno ładnie ciągną :geek:
ODPOWIEDZ