Sir MASA ^^

Pozwól innym poznać Ciebie
ODPOWIEDZ
Sir MASA
Posty: 9
Rejestracja: 30 kwie 2011, 10:22

Sir MASA ^^

#1

Post autor: Sir MASA »

Witam ja! Piotruś me imię brzmi. od dwóch lat student pierwszego roku. Do lat 8 z vinylami związany byłem ze względu na to iż Ojciec miał mnóstwo płyt więc się słuchało bajek i nie wiem czemu muzyki poważnej :D ...potem unitra padła...vinyle poleciały do kufra i przez ponad 10 lat czekały na lepsze czasy! I jam to nadszedł z zapaleniem swym ;D Od kumpla gramofon kupiłem, wzmacniacz na giełdzie targowany przez 10min ;D głośniki z allegro...nowa półeczka zrobiona przeze mnie pod płytki i sprzęt no i zaczęło się słuchanie^^ Kolekcja odziedziczona w większości..ale odkąd się tym zacząłem 'jarać' gdzie nie pójdę to jakieś vinyle wpadają w ręce...a to wujek nie wie co z tym zrobić a to kumpela sprzeda jakies tam tytuły za makaron itp. No i tez w końcu trafiam na to zacne forum, zacne kompendium wiedzy, której staram się jak najwięcej nabywać. Witam jeszcze raz i milutko ściskam ^^ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41939
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Sir MASA ^^

#2

Post autor: Wojtek »

Cześć :)
Sir MASA pisze:od dwóch lat student pierwszego roku
To takie dobre? :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Sir MASA
Posty: 9
Rejestracja: 30 kwie 2011, 10:22

Re: Sir MASA ^^

#3

Post autor: Sir MASA »

Złe nie jest ;D ale Energetyka nie była moim powołaniem a teraz Administracja gdzie czuje się fantastycznie;p ustawy, prawo itp..jakoś mi to lekko wchodzi :D
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41939
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Sir MASA ^^

#4

Post autor: Wojtek »

Aha, na tej zasadzie. Lekko wchodzi bo lekko jest. Z pracą może być potem wesoło. No, ale co ja tu będę straszył kolegę ;)
Ważne by kasa na sprzęt i winyle była :D
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ