Witam serdecznie

Pozwól innym poznać Ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
paulus60
Posty: 56
Rejestracja: 07 gru 2011, 14:10
Lokalizacja: Ustroń

Witam serdecznie

#1

Post autor: paulus60 »

Przepraszam za spóźnienie, bo już parę postów napisałem. :oops:

Witam i serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników tego Forum.
Mam 51 lat. Pochodzę ze Śląska Cieszyńskiego. Od wielu lat słucham muzyki z płyt winylowych i dobrze nagranych taśm szpulowych. Nie pogardzę też CD (słucham z odtwarzacza SONY CDP-XE270). Posiadam w pełni sprawny sprzęt polskiej Unitry, który darzę sentymentem i dlatego do dziś się go nie pozbyłem, mimo, że jest wiele sprzętu znacznie wyższej klasy. Muzyki nagranej na płytach winylowych słucham z gramofonów GS 424 Adam i GS 438 Bernard, nagranej na taśmach - z magnetofonu szpulowego M2405S. Wszystko podpięte do amplitunera Radmor 5102 i kolumn Altus 110 (szkoda i niestety, bo to raczej dyskotekowe, świszcząco - łupiące, średnio nadające się do odsłuchu domowego zestawy, przełączniki tonów ustawione na "-". Marzą mi się 4 ohmowe ZG40C z membraną bierną, które niegdyś posiadałem, ale nieodpowiedzialnie sprzedałem). Przez wiele lat prowadziłem lokalne dyskoteki. Uwielbiam muzykę dyskotekową lat 70 i 80, hard rocka, brytyjskiego glam rocka lat 70 i soul. Audiofilem "purystą " nie jestem. Po prostu lubię słuchać muzyki, a przy okazji - sprzętu :).
Trochę przydługie to exposé. Wybaczcie :?
Awatar użytkownika
wojciech06
Posty: 339
Rejestracja: 21 wrz 2011, 19:32
Gramofon: Dual model CS 721
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam serdecznie

#2

Post autor: wojciech06 »

Witaj na forum :!: :)
:text-welcomeconfetti:
W Polsce obowiązującym językiem jest język polski. Starajmy się pisać poprawnie ortograficznie. W miarę możliwości dbajmy o obecność polskich znaków diakrytycznych (tzw. ogonków, jak "ę", "ą" itd.).
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Re: Witam serdecznie

#3

Post autor: eenneell »

wojciech06 pisze:Witaj na forum :!: :)
:text-welcomeconfetti:
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41576
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Witam serdecznie

#4

Post autor: Wojtek »

Cześć paulus60 :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ