Cześć 😎

Pozwól innym poznać Ciebie
ODPOWIEDZ
gmerk
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2026, 15:19

Cześć 😎

#1

Post autor: gmerk »

Od jakiegoś czasu przeglądam to forum i wreszcie udało się zarejestrować. Witajcie!
Awatar użytkownika
mrcnoos
Posty: 4666
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:40
Gramofon: Składak
Lokalizacja: pomorskie

Re: Cześć 😎

#2

Post autor: mrcnoos »

Czołem!
Awatar użytkownika
Regsoft
Posty: 6694
Rejestracja: 05 wrz 2015, 17:20

Re: Cześć 😎

#3

Post autor: Regsoft »

Cześć :D
Awatar użytkownika
domibobi
Posty: 3333
Rejestracja: 26 wrz 2019, 06:13
Gramofon: Sony PS-X65
Lokalizacja: Kraków

Re: Cześć 😎

#4

Post autor: domibobi »

Cześć 😀
analog: Sony PS X-65 / PreampDyskretniok / Onkyo A-8850 / Pylon Audio Pearl 27
cyfra: Tidal / Wiim Ultra / Onkyo A-8850 / Pylon Audio Pearl 27


Kilka szpargałów do sprzedania: viewtopic.php?f=59&t=21195
Awatar użytkownika
Zbyszek 1963
Posty: 980
Rejestracja: 25 kwie 2019, 19:11
Gramofon: Sansui SR-838
Lokalizacja: Żory

Re: Cześć 😎

#5

Post autor: Zbyszek 1963 »

Cześć :)
Sansui SR-838,Sansui SR-212,Sansui SR-535,Sansui 7000,Sansui SD-7000,Sansui SC 700,Sansui A-80,Sansui T-80,Sansui D-100,Sansui LM-330,Sansui HS-200
Nakamichi BX-300E,Nakamichi CDP-2E - mod by Martynka,Dual CD 5150 RC - mod by Martynka.
Awatar użytkownika
darksome
Posty: 230
Rejestracja: 16 maja 2020, 19:56
Gramofon: Audio Linear td 4001
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cześć 😎

#6

Post autor: darksome »

Witaj:)
Dawid Szydełko

Cyt. "Kto walczy z potworami, Ten niechaj baczy, by sam przytem nie stał się potworem. Gdy zaś długo spoglądasz w bezdeń, spogląda bezdeń także w Ciebie." - F. Nietzsche
Awatar użytkownika
Dario Antonio
Posty: 955
Rejestracja: 09 kwie 2024, 17:55
Gramofon: Akai AP-100c
Lokalizacja: Śląsk

Re: Cześć 😎

#7

Post autor: Dario Antonio »

No cześć 8-)
Najbardziej boję się whisky, bo po niej, nie boję się niczego . 8-)
Awatar użytkownika
konrads0
Posty: 8045
Rejestracja: 16 paź 2013, 12:17
Gramofon: Technics SL 1200Mk2
Lokalizacja: Wielkopolska centralna

Re: Cześć 😎

#8

Post autor: konrads0 »

Cześć ;)
Awatar użytkownika
Mawis
Posty: 7150
Rejestracja: 04 cze 2021, 18:21
Gramofon: JVC QL-A7
Lokalizacja: Owczarnia

Re: Cześć 😎

#9

Post autor: Mawis »

Sie masz ;)
JVC QL-A7 DL-103S JVC Z1S ADC QLM32 MK3 Buphono2 Oled Audiolab 8200a Akai CD1100 JVC XL-E300 Dual CL720
HK21 Nikko STA8080 Namco NSZ333
--------------------------------------------

“𝙶𝚘𝚘𝚍 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚜 𝚐𝚘𝚘𝚍 𝚗𝚘 𝚖𝚊𝚝𝚝𝚎𝚛 𝚠𝚑𝚊𝚝 𝚔𝚒𝚗𝚍 𝚘𝚏 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚝 𝚒𝚜.”
~ 𝑴𝒊𝒍𝒆𝒔 𝑫𝒂𝒗𝒊𝒔
Awatar użytkownika
JootWoo
Posty: 326
Rejestracja: 27 gru 2024, 11:03
Gramofon: SL1300MK1/SL1800MK2
Lokalizacja: WLKP

Re: Cześć 😎

#10

Post autor: JootWoo »

HEj :)
TECHNICS SL-1800 MK2/TECHNICS SL-1300 MK1
P XUV 4500Q, E 4000D/I, ADC XLM Mk3, Shure V15 III, Technics EPC205C, Grace F8, Elac 792, Elac 455,
AUDIO NOTE L2 od Misse -->Lux L30/M Hall 25.2
B&W DM2/B&W DM4
Awatar użytkownika
pavlos
Posty: 1252
Rejestracja: 16 wrz 2024, 22:35
Gramofon: JVC Victor QL-A75
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cześć 😎

#11

Post autor: pavlos »

Dzień dobry 8-)
Awatar użytkownika
MMarek
Posty: 5164
Rejestracja: 10 sie 2016, 09:08
Gramofon: DP-59L / PS-X50
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Cześć 😎

#12

Post autor: MMarek »

Cześć :)
Without Music Life is a Mistake
ODPOWIEDZ