Technics, Sony, Piony -Wyprz zalegająco leżacych - wzmaki, odtwarzacze

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15126
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Technics, Sony, Piony -Wyprz zalegająco leżacych - wzmaki, odtwarzacze

#1

Post autor: darkman »

Taka górka mi leży, się nazbierała i coś z tym trzeba zrobić. Sprzedam, oddam, wymienię na płyty (niestety tylko Miles Davis, John Coltrane, Cecil Taylor, Anthony Braxton, książki o Milesie zagramaniczne /angielski/francuski/włoski/śląski/. Stan płyt obojętny, interesują mnie wydania. Umiem sobie ocenić i zidentyfikować, tak już mam.. jednostka chorobowa :?
Fota razem:
IMG_2391.jpg
IMG_2392.jpg
Sprzęty pierwsza ręka - niemal całość u mnie od nowości. Ładne dość i zadbane. Na fotach refleksy "po szmacie" czyli tuningu allegrowym jeno.
Stan: każdemu coś dolega mniej lub więcej, zwykle jakiś drobiazg lub drobiazg+ :)
Modele i ceny / bez problemu do nego/ - pozbywam się, więc jestem otwarty na propozycje itd..
dowożę na trasie Wa-wa -> Siewierz, Zawiercie ewentualnie i okazjonalnie Katowice.

Magnetofon kas. Pioneer CT-S250, instrukcja, całkowicie sprawny, super zadbany - @rezerwacja
CD Sharp DX-150, laser do wymiany, sprawny - 40.
Wzmak/ phono/ Pioneer A207R, sprawny po remoncie, kondensatory, płyta, przekaźniki nowe, niestety coś ma do poprawy z potencjometrem bo przerywa gdy nierozgrzany,
dokładam drugi taki sam jako dawcę, coś było z niego wyjęte już, razem oba samce: za 150.
CD Technics SL-PG490, laser do wymiany, ale jeszcze chodzi, choć niechętnie, 60.
Wzmak Sony F410R,(phono jest) sprawny, potencjometr głośności do poprawy ale sprawny,poza tym był w ciągłym użytkowaniu i robi, 180.
Tuner Diora AS502, sprawny, 40.
3 pary kolumn: Altusy 110, Magnaty jakieś tam/ postawkowe/, Tonsile lub coś tam. Do altusów mam: kompletne nowe zawieszenia sklejone te droższe, satynę siateczkową na osłony do samodzielnej wymiany (proste jak sex). Na życzenie dam foty kolumn tu i ówdzie.
Ceny:
Altusy: 250. razem z kompletem renowacyjnym,
Magnaty: 100. na forum są ich zdjęcia - zainteresowanym wyszuka, bo tak to mi się niechce,
Tonsile unitry czy coś , też foty są na forum tych moich, potem dorzucę, bo mam hihi.. no po 30 czyli 60 za komplet.
Proszsz pytać, marudzić, smęcić itd...proponować, odpowiem albo i nie :D
Coś tu pouzupełniam jeszcze. Na razie tyle naszykowałem.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15126
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Technics, Sony, Piony -Wyprz zalegająco leżacych - wzmaki, odtwarzacze

#2

Post autor: darkman »

O to te Unitry Tonsile czy coś tam? Pizza już zjedzona.. sorka ale pies był głodny. Sprawdzę model, bo nie pamiętam, wtyczki DIN zdaje się.
Załączniki
IMG_1571.jpg
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15126
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Technics, Sony, Piony -Wyprz zalegająco leżacych - wzmaki, odtwarzacze

#3

Post autor: darkman »

Magnaty to te. Jest wątek o nich/tych dokładnie/ na forum: więcej info i fotem w tamtym wątku.
Załączniki
IMG_0279.jpg
IMG_0277.jpg
IMG_0281.jpg
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15126
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Technics, Sony, Piony -Wyprz zalegająco leżacych - wzmaki, odtwarzacze

#4

Post autor: darkman »

A Altusy zaraz zrobię fotę i tu zarzucę. Powierzchnie do woskowania, maskownice do wymiany / jest materiał/, zawieszenia do przełożenia - są gotowe nówki nie śmigane.
Czekać spokojnie.. idziemy do garażu :character-luigi: (SUCHEGO i ładnego...) z aparatem, no! :confusion-waiting:
Awatar użytkownika
gravediggie
Posty: 1762
Rejestracja: 12 cze 2017, 22:42
Gramofon: JVC & Schneider
Lokalizacja: Szczecin/Zakopane

Re: Technics, Sony, Piony -Wyprz zalegająco leżacych - wzmaki, odtwarzacze

#5

Post autor: gravediggie »

Co to za wiosło zza magnata się wychyla?
JVC JL-A1|Shure M75|MMCF10|Dual CV 6020|Canton Karat 920
Milijon kabli..
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15126
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Technics, Sony, Piony -Wyprz zalegająco leżacych - wzmaki, odtwarzacze

#6

Post autor: darkman »

Konrad myślałem, że bierzesz całość.. a ty o wiosłach.
Normalne do pontonu :D podręczny..tzw kuchenny Epi EL-00/VS w case LaG, bo bardzo solidny / 5 zatrzasków/ i ciężki jak diabli. Przerobiony pod pomysł P.Słapy - opis jest na fingerstyle.pl czy coś takiego, gra jak stary gib z serii 50. Podobny do tego Blezera J-45 tylko rozmiar 00 vintage sunburst. Zrobiłem dokładnie wg. opisu Piotra. Wyszło fajnie i oddało piekno instrumentu. Taki do podgrywania między wódką , a zakąską albo zapisywania pomysłów.
https://www.youtube.com/watch?v=wDbMcBMSGhI
Konrad spadaj.. bo ja tu mięso mam! :D to jest Q ogłoszenie.
Awatar użytkownika
gravediggie
Posty: 1762
Rejestracja: 12 cze 2017, 22:42
Gramofon: JVC & Schneider
Lokalizacja: Szczecin/Zakopane

Re: Technics, Sony, Piony -Wyprz zalegająco leżacych - wzmaki, odtwarzacze

#7

Post autor: gravediggie »

Aj waj Darku ja Ci sztuczny tłok robię, jak na deptaku w Międzyzdrojach. Lepiej sprzedasz :D Mięso luksusowe, Tonsilami jestem wstępnie zainteresowany, więcej na PW. Pzdr.
JVC JL-A1|Shure M75|MMCF10|Dual CV 6020|Canton Karat 920
Milijon kabli..
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15126
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Technics, Sony, Piony -Wyprz zalegająco leżacych - wzmaki, odtwarzacze

#8

Post autor: darkman »

Zara podam Ci detal Konrad, udaję się do garage :) ajnemomentum, no problem chyba mam tu pudło na nie..

O, takie, dość proste głośniczki i wiekowe:
Konrad to takie:
Unitra Tonsil ZG10C,
10W 8 ohm
rok: 197x

- spisałem z tabliczki znamionowej; grały u mnie w biurze swego czasu, a potem już leżakowały jako podstawki po Focale, hihi. Jak kupiłem standy do wywiozłem do garge band house of rising sun.
Awatar użytkownika
dot87
Posty: 1458
Rejestracja: 04 wrz 2017, 17:37
Gramofon: Akai AP D33/Technics
Lokalizacja: Warszawa

Re: Technics, Sony, Piony -Wyprz zalegająco leżacych - wzmaki, odtwarzacze

#9

Post autor: dot87 »

Proszę Pioneera i CD od Technicsa.
Luxman L230/Rotel RA820Bx3/Wega P120SH/Pickering V15/Stanton 680/Shure m75/Dual CD 1065/HK 27
Philips LFD 3428/Somic V2/AKG 240 Studio/Beyerdynamic DT 770/990 Pro
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15126
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Technics, Sony, Piony -Wyprz zalegająco leżacych - wzmaki, odtwarzacze

#10

Post autor: darkman »

No przecież wiem. Miałeś nie pisać :) OK, naszykuję jak umówione.
---------------------------------------------
Altusy gdyby ktoś chciał, to są-zalegają mi. Do renowacji, jest kompletny zestaw zawieszenia (sklejony już i nowy) oraz satyna na maskownice też nowa do obicia, obudowy do renowacji ale wystarczy samo woskowanie na zimno. 250 i tylko odbiór osobisty po umówieniu, bez problemu mogę je gdzieś podwieźć, ale odbiór musi być od razu, bo nie mam ich gdzie trzymać ani nawet przechować (to spore kolumny). Jakieś kable mogę dołożyć gratis.
ODPOWIEDZ