onkyo CP 1057f sprzedam

ODPOWIEDZ
polende2
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2011, 09:14
Lokalizacja: myszyniec

onkyo CP 1057f sprzedam

#1

Post autor: polende2 »

witam mam na sprzedanie gramofon onkyo cp 1057f gramofon nie nadaje dźwięku na głośniki nie wiem co jest przyczyno reszta mechanizmów działa super jeżeli bym mógł poprosić o podpowiedzi ile możne kosztować bo sam się okrętując widziałem sztuki za 2000zł możne się opłaca wrzucić parę groszy i go naprawić i wżąć za niego troszkę więcej pieniążków?

link do zdjęcia
http://www.mojalbum.com.pl/Album=QQ4NU3Q6
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: onkyo CP 1057f sprzedam

#2

Post autor: JacK »

Odpowiem Ci z autopsji po ostatnio takiego sprzedałem. Te 2000 zł. to cena z sufitu, a w zasadzie marzenia pewnego pana co go od kilku miesięcy wystawia bez pozytywnego skutku na allegro. W idealnym stanie technicznym i wizualnym ten sprzęt jest wart mniej niż połowę tej ceny tak patrząc realnie. Choć i w tej cenie musi się trafić zapalony kupujący bo model wprawdzie wysoki ale popularny wśród gramomaniaków nie jest. Twój egzemplarz jak sam piszesz jest uszkodzony. Co jest przyczyną braku dźwięku nie wiesz. W związku z tym potencjalny kupujący nie może nawet szcunkowo określić kosztów naprawy co mocno ograniczy krąg potencjalnie zainteresowanych.
W moim egzemplarzu potrafił zacinać się silnik, poza tym był w stanie bardzo dobrym. Kolega który go odemnie kupił, kupił też drugi egzemplarz i na zasadzie dawcy zrobił przekładkę. Koszt obu tych urządzeń wyniósł go w sumie 800 zł. (500 + 300)
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41825
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

onkyo CP 1057f sprzedam

#3

Post autor: Wojtek »

Oferujesz od złotówki i niech rynek wyznaczy cenę ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
polende2
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2011, 09:14
Lokalizacja: myszyniec

Re: onkyo CP 1057f sprzedam

#4

Post autor: polende2 »

w czwartek jestem umówiony z specjalisto w sprawie naprawy dźwięku może uda się zreperowć i ma jeszcze pytanie jak usunąć rysy z tej przezroczystej pokrywy?
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: onkyo CP 1057f sprzedam

#5

Post autor: JacK »

Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
polende2
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2011, 09:14
Lokalizacja: myszyniec

Re: onkyo CP 1057f sprzedam

#6

Post autor: polende2 »

gramofon jest dostępny na allegro od 1 zł poszłem za rado wojtka

http://allegro.pl/gramofon-onkyo-integr ... 36981.html
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: onkyo CP 1057f sprzedam

#7

Post autor: JacK »

No i fajnie może zalicytuje, spoko był to sprzęcik...
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
polende2
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2011, 09:14
Lokalizacja: myszyniec

Re: onkyo CP 1057f sprzedam

#8

Post autor: polende2 »

powiem tak od kiedy go posiadam a jest to ok 3 lat nie wiedziałem co jest ze nie nadaje dźwięku okazała się ze potrzebuje wzmacniacza i wszystko jest ok tyle co się go nasłuchałem to parę minut u gościa co go naprawiał a tak to stojał w pokoju i miał ładnie wyglądać
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: onkyo CP 1057f sprzedam

#9

Post autor: JacK »

Piszesz że potrzebuje wzmacniacza (a raczej przedwzmacniacza gramofonowego) co jest akurat normalne. Piszesz też że jakiś gościu go naprawiał więc zapytam co było zepsute ?
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
polende2
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2011, 09:14
Lokalizacja: myszyniec

Re: onkyo CP 1057f sprzedam

#10

Post autor: polende2 »

oto chodzi ze właśnie nic to ze go odałem do specjalisty wynikało z mojej niewiedzy ze podrzebuje przed wzmacniacza
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: onkyo CP 1057f sprzedam

#11

Post autor: JacK »

No i pozamiatane. Odwołane wszystkie oferty na kilka dni przed zakończeniem aukcji. Powód "za mała cena". Ciekawe czy wiesz polende2 na czym polega licytacja :shock:
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41825
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

onkyo CP 1057f sprzedam

#12

Post autor: Wojtek »

JacK:
To może być przecież równie dobrze przykrywka do wycofania aukcji z powodu uzyskania satysfakcjonującej oferty poza aukcją :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ