Bang&Olufsen 150sztuk

Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41939
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Bang&Olufsen 150sztuk

#31

Post autor: Wojtek »

pan_winyl pisze:coś dziwna ta akcja- 150 olfusenów? Magazyn jakiś obrobili czy muzeum?
Nie. Z tego co pisał wcześniej wynikało to, że facet odwiedza europejskie stacje recyklingowe i w ramach wymiany (np. na alkohol), odbiera od kustoszy tychże stacji taczki sprzętu... który przywozi do PL i próbuje opylić :)
eenneell pisze:Ja bym Jego "nie skreślał" ;)
Kto wie, może się jeszcze kiedyś pojawi, ale jak dla mnie bardzo źle o gościu świadczy to zacieranie śladów, nie wspominając już o problemowym kontakcie. Jeśli jeszcze wg Darka koleś krzyczy allegrowe stawki za Beogramy (o ile to prawda) to już w ogóle przestaje to mieć sens.

A co do samego sprzętu to jak znacie miejsce pochodzenia to masa niesprawnych/niekompletnych nie powinna nikogo dziwić.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
vinylpiotrek
Posty: 2197
Rejestracja: 12 lip 2012, 20:51
Lokalizacja: Łódź

Bang&Olufsen 150sztuk

#32

Post autor: vinylpiotrek »

Wojtek pisze:Nie. Z tego co pisał wcześniej wynikało to, że facet odwiedza europejskie stacje recyklingowe i w ramach wymiany (np. na alkohol), odbiera od kustoszy tychże stacji taczki sprzętu... który przywozi do PL i próbuje opylić :)
I w tym nie ma nic złego, byle podejście do klienta i realiów rynku było trzeźwe i uczciwe.
Obrazek
Darek

Bang&Olufsen 150sztuk

#33

Post autor: Darek »

Wojtek pisze: (o ile to prawda)
prawda Sprawdzalem ceny ego sprzetu. Historia ale tzreba byc ostroznym przy tego rodzaju tranzakcjach. jak ktos mowi ze brac prosto z TIRa to juz mi smierdzi i co tydzien nowa dostawa.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41939
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Bang&Olufsen 150sztuk

#34

Post autor: Wojtek »

vinylpiotrek pisze:I w tym nie ma nic złego
Chyba nie napisałem, że to coś złego. Złe by było dopiero jakby koleś niesprzedane śmieci wywoził u nas do lasu zamiast oddawać... do faktycznego recyklingu :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Bang&Olufsen
Posty: 14
Rejestracja: 04 wrz 2013, 18:44

Bang&Olufsen 150sztuk

#35

Post autor: Bang&Olufsen »

Panie Darku wysłałem do Pana nr telefonu i czekałem na kontakt, byłem w miedzyczasie w Pańskim mieście wiec nie byłoby problemu z zakupem od reki ze sprawdzeniem sprzetu itd. prosze nie robic ze mnie zlodzieja bo zupełnie nie dałem powodu, Pan pisał o ewentualnej wysyłce ja tylko i wyłacznie o tym iz moge przywieźc pod drzwi, faktycznie po dokładniejszym sprawdzeniu spora ilość sprzetu okazała sie niesprawna ale przecierz dokładnie to napisałem Panu. Pochodzenie jest w pełni legalne, stan jest jaki jest wiec po co domniemywac jakies tam pierdoły, aktualnie sprzet jest wystawiony na aukcji allegro jest mozliwosc aby przyjechac popodłanczac sobie wszystko , nawet jak ktos chce to porozkrecać. Trudno wymagac abym sprzedawał sprzet po takiej cenie jak Pan chce to ja sprzedaje a Pan moze sie na to zgodzic lub nie. Mam tylko jedno pytanie dlaczego Pan nie zadzwonił do mnie, to przecierz Pan chciał nr telefonu. Co do zacierania śladów to nie do końca tak poprostu jest to temat dotyczacy sprzetu którego nie moge juz sprzedawac na sztuki tylko w całości, a poniewaz zainteresowanie zakupem jest raczej nikłe, sprzetu wiecej nie bedzie bo po co wozic cos co sie nie da sprzedać. Pozdrawiam Wszystkich bez wzgledu jakie jest Wasze nastawienie do mnie, to ja jestem tu gościem a Wy gospodarzami nie zamierzam psuć Wam nastroju i włazić z butami gdzie mnie nie chcą.
Darek

Bang&Olufsen 150sztuk

#36

Post autor: Darek »

Bang&Olufsen pisze:Pańskim mieście
Raczej nie bo ja jestem w Dublinie
Bang&Olufsen pisze:Mam tylko jedno pytanie dlaczego Pan nie zadzwonił do mnie, to przecierz Pan chciał nr telefonu.
Zgadza sie chcialem nr tel ale mialem otrzymac dodatkowa liste i jakos nie dotarla a w miedzyczasie ogloszenie zostalo wykasowane. Wiec jak mozna myslec?
Bang&Olufsen pisze:Pozdrawiam Wszystkich bez wzgledu jakie jest Wasze nastawienie do mnie, to ja jestem tu gościem a Wy gospodarzami nie zamierzam psuć Wam nastroju i włazić z butami gdzie mnie nie chcą.
Nikt niczego takiego nie powiedzial ale troche dziwnie to wygladalo. Ogloszenie jest nagle znika, brak listy brak jakiegokolwiek kontaktu. Dwonie tylko wtedy gdy chce cos dograc
Bang&Olufsen pisze:Trudno wymagac abym sprzedawał sprzet po takiej cenie jak Pan chce to ja sprzedaje a Pan moze sie na to zgodzic lub nie.
ale cena byla wysoka, chyba sam Pan wie, tymbardziej ze nie byla to jedna szt. gdyby byla jeszcze ta dodatkowa lista moze cos bym wybral i wtedy do dogrania bym zadzwonil
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41939
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Bang&Olufsen 150sztuk

#37

Post autor: Wojtek »

Tak jak się czyta wieści z jednej i drugiej strony to faktycznie można nabrać
Bang&Olufsen pisze:aktualnie sprzet jest wystawiony na aukcji allegro
Dasz link?
Bang&Olufsen pisze:Co do zacierania śladów to nie do końca tak poprostu jest to temat dotyczacy sprzetu którego nie moge juz sprzedawac na sztuki tylko w całości
Wiesz, dla mnie to nie tłumaczy dlaczego musiałeś wyczyścić swoje ogłoszenia oraz informacje skąd to pochodzi. Wystarczyłoby napisać, że sory, nieaktualne, bo wystawiłem całość na aukcję, w nowym wpisie, a nie "zamiatając" stare wpisy.
Bang&Olufsen pisze:a poniewaz zainteresowanie zakupem jest raczej nikłe, sprzetu wiecej nie bedzie bo po co wozic cos co sie nie da sprzedać.
Szczerze mówiąc to o tym warto myśleć zanim przyjmie się taczkę sprzętu, a nie po :) Zresztą, chętnych na zakup 100 starych gramofonów pewnie jest u nas w kraju tyle samo co chętnych na zakup 100 starych telewizorów czy lodówek. Mało komu potrzebne są takie ilości.
Za sensowne pieniądze kompletne i sprawne egzemplarze z pewnością by się sprzedały. Rzeczy niesprawne jedynie za grosze, bo co najwyżej mogą być dawcami części w większości wypadków. Reszta? Do recyklingu :)

Swoją drogą, naprawdę liczyłeś na to że ktoś tutaj łyknie od Ciebie wszystkie 150 sztuk? Dla mnie to od początku było mało realne. Bardziej myślałem o jednostkowej sprzedaży, zgodnie z popytem.

Poza tym, wiesz, co jak co, ale sprzęty Bang & Olufsen są dość specyficznym towarem z tej dziedziny, co też Tobie nie pomaga w kontekście sprzedaży. Jak "murzyn" z recyklingu kiedyś będzie Ciebie atakował taczką Technicsów czy Duali to bierz śmiało ;)

Nie wiem czy komunikacja z indywidualnymi osobami przebiegała dobrze czy źle. Jedni coś zarzucają, inni to odpierają, ciężko tu coś oceniać.
Ja w świetle tego mogę jedynie spojrzeć na to co się działu tu w temacie. A ze względu na wspomniane zacieranie śladów, nie wygląda to najlepiej po prostu.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Reymont
Posty: 1550
Rejestracja: 17 lut 2012, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Bang&Olufsen 150sztuk

#38

Post autor: Reymont »

Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41939
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Bang&Olufsen 150sztuk

#39

Post autor: Wojtek »

Cena wywoławcza 17 tysięcy złotych za niepewną sztaplę niezbyt popularnego w Polsce sprzętu? Odważnie, nie powiem :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Bang&Olufsen
Posty: 14
Rejestracja: 04 wrz 2013, 18:44

Re: Bang&Olufsen 150sztuk

#40

Post autor: Bang&Olufsen »

Swego czasu szukałem pojedyczych sztuk różnej maści gramofonów pod klienta, dual technics thorens... różnie było ze stanem i z ceną, tyle ze jedna sztuke było bardzo łatwo sprawdzić opisać itp. w tym wypadku oferuje cały pakiet, nie ma problemu jak nie zejdzie, nikogo nie namawiam, szczerze pisze co i jak ze stanem, zapraszam zainteresowanych do ogladniecia sprzetu, Przyznaje że nie ma zainteresowania ze strony rodzimych kolekcjonerów ale za wschodniej granicy idzie sporo pytań wiec jestem dobrej myśli.
cezi
Posty: 166
Rejestracja: 25 gru 2011, 20:02

Re: Bang&Olufsen 150sztuk

#41

Post autor: cezi »

Wojtek pisze:Cena wywoławcza 17 tysięcy złotych za niepewną sztaplę niezbyt popularnego w Polsce sprzętu? Odważnie, nie powiem :)
Wcale bym się nie zdziwił, jak by to poszło do Szoszonów na Ukrainę. Nie wiem czy macie pojęcie jak schodzi tam sprzęt z wystawek i za jaką cenę.

Cezi
ODPOWIEDZ