Kupię DL-103R

Zablokowany
Awatar użytkownika
mcemsi
Posty: 732
Rejestracja: 06 cze 2012, 23:13
Gramofon: PS-X600 , PS-X555ES

Kupię DL-103R

#1

Post autor: mcemsi »

Używaną oczywiście. W przyzwoitym stanie rzecz jasna i za rozsądne pieniądze
MISSE
Posty: 1651
Rejestracja: 16 cze 2013, 21:59
Gramofon: Micro Seiki DDX

Re: Kupię DL-103R

#2

Post autor: MISSE »

to nie jest wkładka za 5tyś

nigdy nie wiesz co kupisz

a nowa 1K
http://www.ebay.pl/itm/DENON-DL-103R-Lo ... SwpktZzKBs
Awatar użytkownika
mcemsi
Posty: 732
Rejestracja: 06 cze 2012, 23:13
Gramofon: PS-X600 , PS-X555ES

Re: Kupię DL-103R

#3

Post autor: mcemsi »

A no prawda z jednej strony. Z drugiej zaś chcę po prostu poznać sygnaturę dźwięku tego Denona.

Pożyczyć w pobliżu nie mam od kogo.

Liczę na mniej/wiecej max połowy ceny nowej. Ta od jukiego kusi ceną - fakt - ale jak chwycą na celnym - a wedle ostatnich raportów miłościwie rządzących kontrole sa niemal wszystkiego co wlatuje spoza UE - to średni interes wychodzi (choć i tak mniej niż zakup na miescu/EU).

No ale z trzeciej strony jak by przypadła dźwiękowo to i za taką cenę bym wziął. Niestety nie słyszałem więc wracamy do drugiego zdania tego posta......
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15123
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Kupię DL-103R

#4

Post autor: darkman »

iiii... za rozsądne, to one mało co schodzą z wartości nowych. Obecnie to nie jest droga wkładka jako nówka.
Tego się nie kupuje w używce z reguły. Musiałbyś mieć świetny reserching z forum (akurat jest to u nas czy audiomaniaków, możliwe -bo wiadomo, kto miał, jaki ma sprzęt i kiedy kupił+rachunek, pudełko, papiery), ale nikt tego nie sprzedaje jak już ma.
Kiedyś koledze nie pasowała i faktycznie sprzedawał po bardzo krótkim przebiegu z krajowej dystrybucji (1630 wówczas-rok temu) i mimo tego nie chciała się sprzedać, bo cena używki i tak była na poziomie nowej jw.
Emsi za pół ceny nie masz najmniejszych szans. Za tyle to nawet retip z e-bay nie chodzi, bo to kosztuje nie mało.

A i mogę Ci powiedzieć jak gra, bo właśnie słucham 'Burn nie z biedry' na niej, hihi.Obrazek
Awatar użytkownika
mcemsi
Posty: 732
Rejestracja: 06 cze 2012, 23:13
Gramofon: PS-X600 , PS-X555ES

Re: Kupię DL-103R

#5

Post autor: mcemsi »

Uuuuu to niedobrze jezeli jest jak mówisz...... :think:
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10452
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kupię DL-103R

#6

Post autor: Myszor »

mcemsi pisze:
18 paź 2017, 17:38
Uuuuu to niedobrze jezeli jest jak mówisz...... :think:
„Wchodź śmiało, zmieścisz się” jak mówił klasyk. Nie zawiedziesz się. A jak coś to odsprzedasz z niewielką stratą albo i nawet bez. Ja bym np od jukiego chyba nie kupił tylko od ciebie za tysiaka.
Awatar użytkownika
aarset
Posty: 529
Rejestracja: 04 cze 2015, 10:25
Gramofon: Scheu
Lokalizacja: Opole

Re: Kupię DL-103R

#7

Post autor: aarset »

mcemsi pisze:
18 paź 2017, 15:37
Używaną oczywiście. W przyzwoitym stanie rzecz jasna i za rozsądne pieniądze
Ponieważ czekam na przesyłkę od jukiego a posiadam używaną rzeczoną wkładkę to myślę, że możemy się dogadać co do jej odsłuchu. Kupiłem ją razem z gramofonem Denon DP-59L od forumowicza z sąsiedniego forum. Twierdzi, że wkładka przegrała ~300 godzin. U mnie gra świetnie. Jeśli jesteś zainteresowany to napisz na PW i mogę Ci ją wysłać na testy, ale dopiero jak dostanę nową.
Scheu Premier mkII -> Ikeda IT-407 (Scheu Classic mkII) -> Transfiguration Axia (Lyra Kleos) -> ASR Basis Exclusive -> ASR Emitter II -> Klipsch Forte IV
Awatar użytkownika
mcemsi
Posty: 732
Rejestracja: 06 cze 2012, 23:13
Gramofon: PS-X600 , PS-X555ES

Re: Kupię DL-103R

#8

Post autor: mcemsi »

Temat zakończony dzieki koledze Piotrowi :banana-dance:

Jak to mówią gra muzyka na tym Denonie. Został dorzucony do kolekcji.

Można zamknąć jeżeli jest taka potrzeba.
Zablokowany