Czy warto kupić SONY F210?

Tematy związane z zakupem wszelkich przedwzmacniaczy i wzmacniaczy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BelkaDUB
Posty: 9
Rejestracja: 19 cze 2016, 12:10
Gramofon: Unitra GS424 "Adam"

Czy warto kupić SONY F210?

#1

Post autor: BelkaDUB »

Hej, mam precyzyjne pytanie. Czy warto kupić wspomniany w tytule wzmacniacz Sony F210? Chodzi o ten konkretny model, ponieważ mam ofertę kupna go za 100pln. Leży u mnie w domu, gra dobrze, nie wygląda na to żeby miał jakieś ukryte wady. Jedynym problemem jest dziwnie wgniecione do środka wyjście jack na słuchawki - praktycznie go nie widać, więc w zasadzie może być wgniecione, lub w ogóle usunięte.

Warto?

PS: Ile może kosztować montaż takiego gniazda jack?
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41378
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Czy warto kupić SONY F210?

#2

Post autor: Wojtek »

Skoro podoba się to czemu nie brać? 100 zł to raczej niska cena jak na taki wzmacniacz.

Co do naprawienia gniazda słuchawkowego to już pytanie do serwisanta :) (może dlatego taki tani?)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
BelkaDUB
Posty: 9
Rejestracja: 19 cze 2016, 12:10
Gramofon: Unitra GS424 "Adam"

Re: Czy warto kupić SONY F210?

#3

Post autor: BelkaDUB »

Szef brata się pozbywa i zaproponował cenę z serwisów ogłoszeniowych podzieloną przez 2. Tak więc wyszło ~100 pln :P Ja od razu się zainteresowałem z racji tego że moja Unitra nie gra czysto, a bóg wie co w niej jest walnięte i żal mi kasy na naprawę. Zwłaszcza, że ten Sony - pomimo tego że jest trochę brudny - to gra miło i - co najwazniejsze po problemach z Unitrą - czyściutko :)
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 14995
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Czy warto kupić SONY F210?

#4

Post autor: darkman »

Mam go, chyba w wersji R lub nieco wyższej (używam do syntezatora). Za 100 to bajka! Chodzi zwykle tak po 250-300 obecnie.
Gra bardzo przyjemnie, choć do gramofonu wymaga w zasadzie przedwzmacniacza, bo ten wewnętrzny jest bardzo słaby i muli. Reszta fajna, kolumny A,B,A+B.
ODPOWIEDZ