Taga azure f-100 v2

Głośniki w kolumnach i inne słuchawki
sobkoa

Taga azure f-100 v2

Post autor: sobkoa » 29 wrz 2019, 11:34

Hej, szukam informacji na temat kolumn taga azure f-100 V2 . Znalazłem tylko 2 recenzje i jeden wątek na HDTV gdzie były bardzo chwalone . Na forach audio cisza. Ktoś miał z nimi coś do czynienia ? Na mnie zrobily dobre wrażenie ale nie jestem osluchana osoba.

Arkadyo

Re: Taga azure f-100 v2

Post autor: Arkadyo » 29 paź 2019, 12:18

Ale jakich szukasz informacji o tanich 3 drożnych kolumnach? Chcesz wiedziec czy graja rownie dobrze jak harpie za 8 tysiecy? No nie grają :) chociaz na aplitunerze kina domowego z niskiej połki nawet tego nie usłyszysz ani w kinie ani w stereo.
Nie musze ich sluchać zeby powiedzieć, że otwory bass reflex z tyłu musza miec sporo przestrzeni od sciany. 165 cm na basie, nawet podwójnie klaty iloscia basu ci nie połamie. Na górze tytan - w drogich konstrukcjach jasno, precyzyjnie z dużą iloscia mikrodetali. W tanich jasno i jasno i jasno i czesto za precyzyjnie i za duzo detali niestety bez tych mikro.
W podobnej cenie masz nowe stx electrino 250 - bezkonkurencyjne w tym przedziale cenowym ale jakbys ta kase przeznaczył na używki to dopiero sie otwiera dobre granie.
Wzmak: Dual CV 1400
Tuner: Yamaha TX-900
CD: Philips CD-830
Tt: Audio Reflex DD-1979 (AT 95E)
Kolumny: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2527327.html
+ sub isobaric STX 2xGDN 22-120-8SC z wzmacniaczem DIY na końcówce mocy mosfet 200W

sobkoa

Re: Taga azure f-100 v2

Post autor: sobkoa » 13 lis 2019, 01:16

Arkadyo pisze:
29 paź 2019, 12:18
Ale jakich szukasz informacji o tanich 3 drożnych kolumnach? Chcesz wiedziec czy graja rownie dobrze jak harpie za 8 tysiecy? No nie grają :) chociaz na aplitunerze kina domowego z niskiej połki nawet tego nie usłyszysz ani w kinie ani w stereo.
Nie musze ich sluchać zeby powiedzieć, że otwory bass reflex z tyłu musza miec sporo przestrzeni od sciany. 165 cm na basie, nawet podwójnie klaty iloscia basu ci nie połamie. Na górze tytan - w drogich konstrukcjach jasno, precyzyjnie z dużą iloscia mikrodetali. W tanich jasno i jasno i jasno i czesto za precyzyjnie i za duzo detali niestety bez tych mikro.
W podobnej cenie masz nowe stx electrino 250 - bezkonkurencyjne w tym przedziale cenowym ale jakbys ta kase przeznaczył na używki to dopiero sie otwiera dobre granie.
Zapomniałem że słuchałem używek w cenie 1400zł i właśnie kolumn używanych w tej cenie szukam. Ostatnio bardzo dobre wrażenie na mnie zrobiły elac cl102. Co w tej cenie jesteście w stanie polecić?