QUADRIC - kolumny podłogowe

Głośniki w kolumnach i inne słuchawki
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bysy
Posty: 99
Rejestracja: 09 lut 2010, 22:52

QUADRIC - kolumny podłogowe

#1

Post autor: bysy »

Witam. Jestem posiadaczem kolumn podłogowych firmy QUADRIC model Q5II, chciałbym się dowiedzieć o nich czegoś więcej, niestety w internecie (popularna wyszukiwarka) nic nie mogę znaleźć na temat tej firmy - czy mam sugerować się stwierdzeniem, że "jak czegoś nie ma w internecie to to nie istnieje" ? Może macie jakieś informacje, coś słyszeliście, jakaś legenda może ?
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41890
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

QUADRIC - kolumny podłogowe

#2

Post autor: Wojtek »

Yyy... a ten Quadric to czasem nie subwoofer? Ile ta kolumna ma głośników w sobie?
bysy pisze:niestety w internecie (popularna wyszukiwarka) nic nie mogę znaleźć na temat tej firmy - czy mam sugerować się stwierdzeniem, że "jak czegoś nie ma w internecie to to nie istnieje" ?
Raczej jest to firma krzak, zgadza się. Sam znalazłem jedynie wzmiankę o twoim modelu na jakimś tajwańskim forum, także przynajmniej na dalekim wschodzie ktoś zna tą firmę :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
bysy
Posty: 99
Rejestracja: 09 lut 2010, 22:52

Re: QUADRIC - kolumny podłogowe

#3

Post autor: bysy »

Kolumny mają po 3 głośniki i wyglądają dość porządnie w obudowie z klonu, grają jeszcze lepiej (jak dla mnie), na tylnej etykiecie "QUADRIC USA" - Fornex... chciałem po prostu dowiedzieć się czegoś więcej.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41890
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

QUADRIC - kolumny podłogowe

#4

Post autor: Wojtek »

bysy pisze:Kolumny mają po 3 głośniki
OK, w takim razie dorwałem mylne źródło informacji :)
bysy pisze:chciałem po prostu dowiedzieć się czegoś więcej.
Rozumiem, jednakże prawda jest najprawdopodobniej taka jak napisałem. Z jakiegoś jednak powodu nie ma żadnego śladu co do tej firmy/marki. Możliwe że była to po prostu jakaś "szopa", której nie udało się wybić. Można sobie pospekulować :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ