Giercowanie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pan_winyl
Posty: 2129
Rejestracja: 30 sty 2012, 06:04
Gramofon: Elac Miracord 750MII
Lokalizacja: Kraków

Re: Giercowanie

#31

Post autor: pan_winyl »

Heroes od might and magic lykne dowolne do 4 włącznie. 5 mam na półce dla ozdoby. Teraz czasami pukam w Rougs tale i czaje się na stone shard.
Elac Miracord 750 Mark II + Philips GP 400 MKII / AT-VM95C

Nivico 5020u / Toshiba SA 320
Onkyo Integra 2066

Silva Stereo Console / Irel
Telefunken L55
Awatar użytkownika
pawelgrab
Posty: 1143
Rejestracja: 27 gru 2019, 14:36

Re: Giercowanie

#32

Post autor: pawelgrab »

luxman pd282 , schiit mani , kenwood ka-405 , kt-413 , kx-550 , harman kardon cd hd3700 , mission m64i
Awatar użytkownika
zelazny
Posty: 4562
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:00

Re: Giercowanie

#33

Post autor: zelazny »

Od zawsze lubiłem grać w Counter-Strike'a - taktyka. CS GO mi się znudził i czekam na CSa na nowym silniku, czyli Source 2.
Taki krótki filmik. W sumie ile w tym filmiku source'a 2, nie wiem, mapa de_dust2 z CS GO Source 1. Animacja broni jak i sam model broni raczej z nowego silnika, a być może jest to jakiś addon do CS GO.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2022, 21:58 przez zelazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Arkadyo
Posty: 809
Rejestracja: 06 paź 2012, 19:41

Re: Giercowanie

#34

Post autor: Arkadyo »

zelazny pisze:
24 lut 2022, 22:00
Od zawsze lubiłem grać w Counter-strike'a - taktyka. CS GO mi się znudził i czekam na CSa na nowym silniku, czyli Source 2.
Taki krótki filmik. W sumie ile w tym filmiku source'a 2, nie wiem, mapa de_dust2 z CS GO Source 1. Animacja broni jak i sam model broni raczej z nowego silnika, a być może jest to jakiś addon do CS GO.
Chciałbym, żeby w ten sam sposób odświeżono Wolfenstein Enemy Territory.
Jak ja kochałem tę grę :)
Jedni używają sprzętu do słuchania muzyki, drudzy używają muzyki do słuchania sprzętu.
Ja błądzę gdzieś po środku...
Awatar użytkownika
zelazny
Posty: 4562
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:00

Re: Giercowanie

#35

Post autor: zelazny »

Arkadyo pisze:
25 lut 2022, 13:45
zelazny pisze:
24 lut 2022, 22:00
Od zawsze lubiłem grać w Counter-strike'a - taktyka. CS GO mi się znudził i czekam na CSa na nowym silniku, czyli Source 2.
Taki krótki filmik. W sumie ile w tym filmiku source'a 2, nie wiem, mapa de_dust2 z CS GO Source 1. Animacja broni jak i sam model broni raczej z nowego silnika, a być może jest to jakiś addon do CS GO.
Chciałbym, żeby w ten sam sposób odświeżono Wolfenstein Enemy Territory.
Jak ja kochałem tę grę :)
Stara miłość nie rdzewieje i nadal kocham RTCW. Nawet ostatnio ponownie ukończyłem grę. Najlepsza produkcja o wyżynaniu nazi.
W ET grałem bardzo krótko.

Czekam na remake RTCW na silniku UE4. Niestety prace idą bardzo wolno i na razie jest tworzona pierwsza mapa - Escape.
Wygląda pięknie - tekstury, oświetlenie.
https://www.christophersewell-leveldesi ... shell-copy
Co ciekawe to to, że autor remake'u, jak sam pisze, nie chce stworzyć dokładnej kopii 1:1 poprzez wprowadzenie zmian, jakie można zaobserwować na filmie.
Arkadyo
Posty: 809
Rejestracja: 06 paź 2012, 19:41

Re: Giercowanie

#36

Post autor: Arkadyo »

Stara miłość nie rdzewieje i nadal kocham RTCW. Nawet ostatnio ponownie ukończyłem grę. Najlepsza produkcja o wyżynaniu nazi.
W ET grałem bardzo krótko.
Ja głównie na sieci grałem i et wpisywał się w mój gust najbardziej. Po sieci chyba ze 4 lata w nim ganiałem. RTCW singla też przechodziłem ale mi chyba bardziej z singli podobał sie medal of honor 1. Zaraz potem była tylko sieć, klany i nocne łowy hsów. Coś tam z różnych kampanii przechodziłem - głównie call of duty ale w nie też więcej po sieci niż z AI.
Ale najlepiej wspominam et. Główne mapy i team play zeby wykonać zadanie - czegoś takiego już nigdy potem nie było - tylko i wyłącznie klony csa. Bombsite albo capture the flag... A człek jak wspomni fuel dump... łezka sie kręci.
Jedni używają sprzętu do słuchania muzyki, drudzy używają muzyki do słuchania sprzętu.
Ja błądzę gdzieś po środku...
Awatar użytkownika
zelazny
Posty: 4562
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:00

Re: Giercowanie

#37

Post autor: zelazny »

Właśnie zassalem Q3 ;) no i ściągnąłem Urban Terror, ależ to jest spoko mod. CTF gra się cudnie, a ostatni raz w UT grałem jakieś parę dobrych lat temu.
Jak chcesz zagrać w ET to daj mi znać na PW.
Wciąż są serwery. Mam też wolny kanał na Team Speak, to se pogadamy.
Awatar użytkownika
metallsnow
Posty: 1563
Rejestracja: 25 paź 2016, 20:26
Gramofon: Wega 301P

Re: Giercowanie

#38

Post autor: metallsnow »

zelazny pisze:
26 lut 2022, 01:01
w UT grałem
Ja dość często pogrywam w UT (ten od EpicGames), ot tak, dla odstresowania ;)
Wega Modul 301P+ADCQLM/AT13EaV/OM10, Sony TA-F570ES, Akai CD-62, JVC TD-X502, Pioneer N-30AE, Onkyo T-4270, Heco TE 1200
Marantz PM-45, Sony MDS-JE520, Summit Exclusive RF550 i pecet
Arkadyo
Posty: 809
Rejestracja: 06 paź 2012, 19:41

Re: Giercowanie

#39

Post autor: Arkadyo »

zelazny pisze:
26 lut 2022, 01:01
Właśnie zassalem Q3 ;) no i ściągnąłem Urban Terror, ależ to jest spoko mod. CTF gra się cudnie, a ostatni raz w UT grałem jakieś parę dobrych lat temu.
Jak chcesz zagrać w ET to daj mi znać na PW.
Wciąż są serwery. Mam też wolny kanał na Team Speak, to se pogadamy.
heh jakis czas temu zassałem enemy territory legacy i próbowałem grać ale liczba modów i dziwnych map których nie znam całkiem mnie zniechęciła.
Do tego config nie chciał mi śmigać na tym legacy i odrzut broni i obrażeń wkur#%#^ mnie do bólu. Do tego próbowałem grać z laptopa bo do głównego pc-grajka w domu nie moge się dopchać bo syn traktuje go jak putin Ukrainę. Ale jak znajde odpowiedni moment to dam znac :).
Jedni używają sprzętu do słuchania muzyki, drudzy używają muzyki do słuchania sprzętu.
Ja błądzę gdzieś po środku...
Awatar użytkownika
pawelgrab
Posty: 1143
Rejestracja: 27 gru 2019, 14:36

Re: Giercowanie

#40

Post autor: pawelgrab »

Elex II PC 2022

c.d. gry twórców serii Gothic :character-oldtimer: :roll:

elex2.jpg

link:
https://www.gry-online.pl/gry/elex-2/z54f65#pc

elex3.jpg
:handgestures-thumbupright:
luxman pd282 , schiit mani , kenwood ka-405 , kt-413 , kx-550 , harman kardon cd hd3700 , mission m64i
Awatar użytkownika
MaciejT
Posty: 2018
Rejestracja: 29 sty 2018, 14:49
Gramofon: PS-X70
Lokalizacja: Łódź

Re: Giercowanie

#41

Post autor: MaciejT »

RadTang pisze:
23 lis 2021, 15:12
SimonTemplar pisze: ↑23 lis 2021, 08:49
Kurka wodna Panowie, łezka mi się zakręciła. Ależ ja w to ciupałem A w diablo1 da się grać współcześnie? … pamiętam że ukończyłem jedynkę tą samą postacią kilkadziesiąt razy Złoto mi się nie mieściło w plecaku to je rozsypywałem po wiosce do której się wychodziło. Szedłem sobie robić kolację a postać zostawiałem w samopas coby ją atakowały potworki wracałem i dokonywałem zniszczenia Ależ to była gra! mam na CD gdzieś zapisany save…

Da się. U mnie bez problemu działa pod Windows 10 ale jest https://github.com/diasurgical/devilutionX - source port. Też dobrze działa. Także zawiera poprawki do bugów i błędów w grze.
Pamiętam że miałem problem ze zgodnością kolorów. Trochę nad tym posiedziałem i w końcu faktycznie gra ruszyła. Powstała też fanowska łatka (można obejrzeć na yt), rozbudowująca grę o sporą ilość nowych lokacji, nowych przeciwników, i uwaga: można wybrać ze dwie czy nawet trzy nowe profesje. Grałem nekromantą, klimat został, a gra dostała nowe życie. Warto się było znowu pobawić.
Awatar użytkownika
RadTang
Posty: 4124
Rejestracja: 10 paź 2017, 11:19
Gramofon: Technics SL-D303
Lokalizacja: Karczew pod Warszawą
Kontakt:

Re: Giercowanie

#42

Post autor: RadTang »

Kojarzę tego moda, bodajże kumpel (Qndel) przy nim pracował. ;) Pewnie teraz nie ma czasu na rozwój moda bo pracuje.
Awatar użytkownika
pawelgrab
Posty: 1143
Rejestracja: 27 gru 2019, 14:36

Re: Giercowanie

#43

Post autor: pawelgrab »

niezły antystres :lol: :

Serious Sam: Siberian Mayhem (PC 2022)

serius1.jpg

nie wiem dlaczego słabe oceny tej gierki, wg. mnie wszystko jak trza ;)

serius2.jpg

link:
https://www.gry-online.pl/gry/serious-s ... hem/ze61c4
luxman pd282 , schiit mani , kenwood ka-405 , kt-413 , kx-550 , harman kardon cd hd3700 , mission m64i
Awatar użytkownika
pawelgrab
Posty: 1143
Rejestracja: 27 gru 2019, 14:36

Re: Giercowanie

#44

Post autor: pawelgrab »

Far Cry 6 (PC 2021)

link:
https://www.gry-online.pl/gry/far-cry-6/z55c58#pc


Od czasu do czasu pyknę kilka minut w antystresa aż tu nagle taki czad :shock: :

.... i ta oldskulowa plinta :whistle: :

asd.jpg

tu w oryginale Technics SL 1200 MK5:

2322_0.jpg


DJ vs. retro :lol:
luxman pd282 , schiit mani , kenwood ka-405 , kt-413 , kx-550 , harman kardon cd hd3700 , mission m64i
Awatar użytkownika
RadTang
Posty: 4124
Rejestracja: 10 paź 2017, 11:19
Gramofon: Technics SL-D303
Lokalizacja: Karczew pod Warszawą
Kontakt:

Re: Giercowanie

#45

Post autor: RadTang »

Jak się gra w 6tkę? :)

Ja zamierzam całą serię ograć. Szóstka chyba mi jako tako pójdzie na kompie ale nie jestem na 100% pewny.

Grałem w Far Cry: Primal i bardzo mi się spodobało. Super klimat.
Tam niestety takich cudów nie mieli. :morda:
ODPOWIEDZ