ZŁE PAKOWANIE PŁYT, dla forumowiczów o mocnych nerwach!

Wszystko na temat kupowania płyt
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
łysy
Posty: 135
Rejestracja: 15 lis 2011, 02:31
Lokalizacja: Londyn

ZŁE PAKOWANIE PŁYT, dla forumowiczów o mocnych nerwach!

#1

Post autor: łysy »

Na pewno Wojtek przeniesie ten wątek w inne bardziej odpowiednie miejsce ale póki co umieszczę tutaj. Uwaga, zakupiłem na allegro kilka płyt w zestawie, mailowałem przed zakupem i rozmawiałem przez tel. na temat kondycji płyt, które miały być w super stanie a okazały się być w stanie śmietnikowym. Towar oczywiście odesłałem z powrotem do sprzedawcy, ale nie o tym chciałem... Meritum tkwi w sposobie zapakowania płyt a raczej brak zapakowania :shock: :pray: :lol:
UWAGA PONIŻEJ ZDJĘCIA NIE ROZPAKOWANEJ PACZKI, MOJA ŻONA ODEBRAŁA PACZKĘ OD DORĘCZYCIELA I DOZNAŁA SZOKU :pray: Określiłbym tego sprzedawcę jako ktoś bez mózgu, wyobraźni i z dużym debetem intelektualnym...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
muzyka, trawa, wódka, zabawa...
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: PAKOWANIE PŁYT, dla forumowiczów o mocnych nerwach!

#2

Post autor: JacK »

Niezły syf... mamy taki specjalny wątek o nieuczciwych allegrowiczach. Ten gość zdecydowanie tam się nadaje.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
łysy
Posty: 135
Rejestracja: 15 lis 2011, 02:31
Lokalizacja: Londyn

PAKOWANIE PŁYT, dla forumowiczów o mocnych nerwach!

#3

Post autor: łysy »

JacK pisze:Niezły syf... mamy taki specjalny wątek o nieuczciwych allegrowiczach. Ten gość zdecydowanie tam się nadaje.
dopisałem tego gościa do listy i jeszcze kilku innych...
muzyka, trawa, wódka, zabawa...
Awatar użytkownika
Jaskier
Posty: 390
Rejestracja: 16 lis 2010, 22:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: ZŁE PAKOWANIE PŁYT, dla forumowiczów o mocnych nerwach!

#4

Post autor: Jaskier »

Pozwolę sobie na krótki, acz treściwy komentarz (będąc świadom konsekwencji): JA PIERDOLĘ!!!!
Awatar użytkownika
BA'AL
Posty: 48
Rejestracja: 20 lip 2011, 03:25

ZŁE PAKOWANIE PŁYT, dla forumowiczów o mocnych nerwach!

#5

Post autor: BA'AL »

No to ja napisze KURWA,JA PIERDOLE!!!!Szkoda ze kolo nie owinal tych plyt w gazete,bylo by taniej.
Darek

Re: ZŁE PAKOWANIE PŁYT, dla forumowiczów o mocnych nerwach!

#6

Post autor: Darek »

BA'AL pisze:No to ja napisze KURWA,JA PIERDOLE!!!!Szkoda ze kolo nie owinal tych plyt w gazete,bylo by taniej.
Co ty w gazety? Jeszcze mialby koszta. Lepiej w reklamy bo daja do domu za darmo ;)
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

ZŁE PAKOWANIE PŁYT, dla forumowiczów o mocnych nerwach!

#7

Post autor: kielek »

Gościu powinien od razu dostać negatywa na konto nawet jak przyjmie zwrot,choćby za sam stan przesyłki nie mówiąc o stanie płyt.
Awatar użytkownika
nasiaka
Posty: 170
Rejestracja: 02 gru 2011, 18:34

ZŁE PAKOWANIE PŁYT, dla forumowiczów o mocnych nerwach!

#8

Post autor: nasiaka »

Wystawić niegatywa i dodać linka do zdjęc "zapokowanego" towaru. Tak żeby każdy mógł sobię zobaczyć, ale nie wiem czy jest taka opcja.
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

ZŁE PAKOWANIE PŁYT, dla forumowiczów o mocnych nerwach!

#9

Post autor: kielek »

Ukamieniować typa to mało, :evil: za taki szwindel.Winylowcy powinni go poddać publicznej chłoście,by przestrzec pozostałych cwaniaków przed takimi praktykami ;)
Awatar użytkownika
nasiaka
Posty: 170
Rejestracja: 02 gru 2011, 18:34

ZŁE PAKOWANIE PŁYT, dla forumowiczów o mocnych nerwach!

#10

Post autor: nasiaka »

Tu nie chodzi już tylko o winylowców, ale o każdego klienta, nieważne co sprzedaje. Musi brać odpowiedzialnoć za to co wysyła, w jakim stanie i jak pakuje, no przecież to podstawy. Nie mam pojęcia skad się tacy biorą. Ale ręce opadają :shock:
Awatar użytkownika
wojciech06
Posty: 339
Rejestracja: 21 wrz 2011, 19:32
Gramofon: Dual model CS 721
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZŁE PAKOWANIE PŁYT, dla forumowiczów o mocnych nerwach!

#11

Post autor: wojciech06 »

BA'AL pisze:Szkoda ze kolo nie owinal tych plyt w gazete,bylo by taniej.
Ja kupiłem płytę LP przez internet w "specjalistycznym" komisie płyt winylowych zapakowaną "profesjonalnie" w gazety i włożoną w kopertę bąbelkową :shock:
W Polsce obowiązującym językiem jest język polski. Starajmy się pisać poprawnie ortograficznie. W miarę możliwości dbajmy o obecność polskich znaków diakrytycznych (tzw. ogonków, jak "ę", "ą" itd.).
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Re: ZŁE PAKOWANIE PŁYT, dla forumowiczów o mocnych nerwach!

#12

Post autor: eenneell »

Darek pisze:
BA'AL pisze:No to ja napisze KURWA,JA PIERDOLE!!!!Szkoda ze kolo nie owinal tych plyt w gazete,bylo by taniej.
Co ty w gazety? Jeszcze mialby koszta. Lepiej w reklamy bo daja do domu za darmo ;)
Zapewne chodziło o gazety internetowe :D typu pimpelek! (czy jakoś tak) :D
Ostatnio zmieniony 03 sty 2012, 19:19 przez eenneell, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41939
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

ZŁE PAKOWANIE PŁYT, dla forumowiczów o mocnych nerwach!

#13

Post autor: Wojtek »

Nie no chłopaki, gazeta zamiast papieru pakowniczego do opatulenia okładek z płytami jest OK, ale to wszystko wypadałoby jeszcze jakoś usztywnić (karton) i wsadzić w bąbla, a nie wysłać samopas tak jak ten "yntelygent" z pierwszego wpisu :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: ZŁE PAKOWANIE PŁYT, dla forumowiczów o mocnych nerwach!

#14

Post autor: JacK »

Wojtek pisze:Nie no chłopaki, gazeta zamiast papieru pakowniczego do opatulenia okładek z płytami jest OK...
Niekoniecznie OK, bo miałem sytuacje że jakaś kolorowa gazeta w którą zawinięta była płyta pomazała mi farbą drukarską okładkę.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41939
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

ZŁE PAKOWANIE PŁYT, dla forumowiczów o mocnych nerwach!

#15

Post autor: Wojtek »

Racja, zapomniałem o tym przypadku :) W takim razie okładki do folii, a dopiero potem ewentualnie opatulamy kolorowymi gazetami ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ