Kolekcje Płyt Forumowiczów

Wszelkie tematy związane z płytami winylowymi
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
furgon
Posty: 377
Rejestracja: 08 gru 2022, 11:05

Re: Kolekcje Płyt Forumowiczów

#5521

Post autor: furgon »

Moja dotarła wczoraj z nr 33 :). Jak dla mnie to jedyny akceptowalny kontakt z Dylanem. Mam też cd, które na dzień dzisiejszy droższe od winyla w preorder. Z tego co niesie fb ma być kontynuacja winylowych wydań Martyny, co bardzo mi się podoba. Czekam aż ktoś wrzuci na Discogs 😄
ODPOWIEDZ