Kolekcje Płyt Forumowiczów
- furgon
- Posty: 377
- Rejestracja: 08 gru 2022, 11:05
Re: Kolekcje Płyt Forumowiczów
Moja dotarła wczoraj z nr 33
. Jak dla mnie to jedyny akceptowalny kontakt z Dylanem. Mam też cd, które na dzień dzisiejszy droższe od winyla w preorder. Z tego co niesie fb ma być kontynuacja winylowych wydań Martyny, co bardzo mi się podoba. Czekam aż ktoś wrzuci na Discogs 