Wymiana kabli Warszawa

Kosmiczne talerze z ramionami
ODPOWIEDZ
LV-426
Posty: 21
Rejestracja: 21 lut 2016, 14:13

Wymiana kabli Warszawa

#1

Post autor: LV-426 »

Witam,
szukam niedrogiego ale solidnego serwisu w Warszawie w celu wymiany okablowania w ramieniu. Trzeszczał lewy kanał i serwis którego nazwy nie będę wymieniał, zdiagnozował okablowanie. Wcześniej wymieniłem wkładkę, kable do wzmacniacza i wzmacniacz. Diagnoza moim zdaniem słuszna. Niestety serwisk skasował pieniądze, porysował pokrywę i aktualnie trzeszczą dwa kanały jeszcze bardziej.
Boję się oddać w ramach reklamacji gdyż mogę już nie odzyskać sprzętu o który bardzo dbałem lub odzyskam w stanie agonalnym.
Czy ktoś w Warszawie jest w stanie pomóc?

pozdrawiam
Jerzy
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15002
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Wymiana kabli Warszawa

#2

Post autor: darkman »

Kolego ale jakie ramię i gramofon itd BTW?
LV-426
Posty: 21
Rejestracja: 21 lut 2016, 14:13

Re: Wymiana kabli Warszawa

#3

Post autor: LV-426 »

Grammofoon Kenwood KP-3022, powinienem dopisać.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41379
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wymiana kabli Warszawa

#4

Post autor: Wojtek »

LV-426 pisze: Trzeszczał lewy kanał i serwis którego nazwy nie będę wymieniał, zdiagnozował okablowanie. Wcześniej wymieniłem wkładkę, kable do wzmacniacza i wzmacniacz. Diagnoza moim zdaniem słuszna. Niestety serwisk skasował pieniądze, porysował pokrywę i aktualnie trzeszczą dwa kanały jeszcze bardziej.
Dlaczego nie chcesz ostrzec innych przed partaczami? Boisz się?
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
LV-426
Posty: 21
Rejestracja: 21 lut 2016, 14:13

Re: Wymiana kabli Warszawa

#5

Post autor: LV-426 »

NIe, nie boję się. Tym bardziej, że czekając na odbiór gramofonu (szukanie zgubionego headshell'a, jakieś narady na górze, polerowanie pokrywy przez jednego z pracowników w mojej obecności) przy mnie co najmniej dwie 3 osoby przyszły narzekając na przedłużający się serwis. Po naprawie jednego sprzętu (nie do końca naprawili) dałem się zwieść i zaniosłem po czasie gramofon. Do firmy IVITER nie zaniosę nawet śrubokrętu do ostrzenia.
pozdrawiam
ps. poradziłem sobie, ryzykując, we własnym zakresie. Firmie nie chciało się nawet dać kolorowych przewodów jak pan bóg przykazał tylko wszystkie kable takie same. Teraz będę się musiał domyślać przy zmianie wkładki.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41379
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wymiana kabli Warszawa

#6

Post autor: Wojtek »

LV-426 pisze:
13 wrz 2017, 18:04
Do firmy IVITER nie zaniosę nawet śrubokrętu do ostrzenia.
No w końcu! Dzięki za informację :)

Co do przewodów to możesz kupić nowe i sobie wymienić. Albo cały headshell nowy z kabelkami w komplecie :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
LV-426
Posty: 21
Rejestracja: 21 lut 2016, 14:13

Re: Wymiana kabli Warszawa

#7

Post autor: LV-426 »

Dzięki za sugestie. Na razie poprawiłem te które były - aby mieć pewność, ze wszystko będzie działało ale zapewne w któryś zimowy wieczór zabiorę się i wymienię na kolorowe.
ODPOWIEDZ