Przecież ja te wszystkie płyty dokładnie te same z linków mam
Moje gapiostwo. Myślałem że te 54 i 55 to jakieś kawałki nie wydane. OK Sprawa się wyjaśniła.
Dzięki
Ostatnio zmieniony 31 mar 2026, 12:21 przez daru0105, łącznie zmieniany 2 razy.
Micro Seiki DD-8, Ortofon Jubilee, AT-OC9ML/II, Gold Note PH-10 + PSU-10,Burmester 870, Mark Levinson No 27.5 ,Loudspeakers Manufacturer
Zdecydowanie polecam te co Piotr podlinkował. Mam wszystkie i sobie bardzo chwalę
Kolejna petarda się szykuje z okazji rocznicy Milesa. Tym razem na tapetę idzie MILES DAVIS - BIRTH OF THE COOL
Zapowiada się zacnie bo to seria TP! Jaram się bardzo bo sam mam jakąś lipną reedycje a to wydanie będzie świetnym uzupełnieniem mojej kolekcji MD https://store.bluenote.com/collections/ ... nyl-series
IMG_2992.jpegIMG_2991.jpeg
Zdecydowanie polecam te co Piotr podlinkował. Mam wszystkie i sobie bardzo chwalę
Kolejna petarda się szykuje z okazji rocznicy Milesa. Tym razem na tapetę idzie
MILES DAVIS - BIRTH OF THE COOL
Zapowiada się zacnie bo to seria TP! Jaram się bardzo bo sam mam jakąś lipną reedycje a to wydanie będzie świetnym uzupełnieniem mojej kolekcji MD https://store.bluenote.com/collections/ ... nyl-series
No wreszcie, jeszcze Szafot niech wydadzą w serii TP!!!
Technics SL-1210GR+KAB Fluid Damper+Shure V15 V-MR/Yamaha MC-5/Grace F9 (RS-9U)/AT-OC9XML/Shure V15 IV-MR/Shure V15 III (SAS/B)/Empire 4000 D/I
Schiit Kara F/HusaRIAA/Topping E50 DAC
Fosi V3 Mono/Polk Audio Reserve R700/Sennheiser HD 660S
Przecież ja te wszystkie płyty dokładnie te same z linków mam
No byłem lekko zdziwiony i tak myślałem że to masz. Mi się raz (czy dwa ) trafiło ze kupiłem dokładnie tą samą płytę po jakimś czasie… to dopiero jest dopał. Czujesz ?!
Przecież ja te wszystkie płyty dokładnie te same z linków mam
No byłem lekko zdziwiony i tak myślałem że to masz. Mi się raz (czy dwa ) trafiło ze kupiłem dokładnie tą samą płytę po jakimś czasie… to dopiero jest dopał. Czujesz ?!
Przecież ja te wszystkie płyty dokładnie te same z linków mam
No byłem lekko zdziwiony i tak myślałem że to masz. Mi się raz (czy dwa ) trafiło ze kupiłem dokładnie tą samą płytę po jakimś czasie… to dopiero jest dopał. Czujesz ?!
Piotrze ale bez przesady, najtansza przesylka z AS to prawie 80 baksów. Dlaczego jak kupuje w Rhino to place 22$?? Czyli można. Nie bede tam kupowal nawet jak albumy sa po 20 dolcow bo za ta wysylke sobie kupie w Rhino 2 plyty...
Piotrze ale bez przesady, najtansza przesylka z AS to prawie 80 baksów. Dlaczego jak kupuje w Rhino to place 22$?? Czyli można. Nie bede tam kupowal nawet jak albumy sa po 20 dolcow bo za ta wysylke sobie kupie w Rhino 2 plyty...
No nie wiem za 3 płyty do UK 35 dolców, wiem że do Polski jest drożej. Ja tylko dałem info o wyprzedaży, czy się to komu opłaca nie wiem. A co do Rhino , to tam raczej płyt z Acoustic Sounds Series nie kupisz więc porównywanie cen wysylki nie ma raczej sensu.
Piotrze ale bez przesady, najtansza przesylka z AS to prawie 80 baksów. Dlaczego jak kupuje w Rhino to place 22$?? Czyli można. Nie bede tam kupowal nawet jak albumy sa po 20 dolcow bo za ta wysylke sobie kupie w Rhino 2 plyty...
No nie wiem za 3 płyty do UK 35 dolców, wiem że do Polski jest drożej. Ja tylko dałem info o wyprzedaży, czy się to komu opłaca nie wiem. A co do Rhino , to tam raczej płyt z Acoustic Sounds Series nie kupisz więc porównywanie cen wysylki nie ma raczej sensu.
No jest drozej bo 76$. Ja nie mam pretensji do Ciebie absolutnie. Pokazuje tylko ze mozna taniej a Rhino to też sroce spod ogona nie wypadlo i jest co nabyć...
No jest drozej bo 76$. Ja nie mam pretensji do Ciebie absolutnie. Pokazuje tylko ze mozna taniej a Rhino to też sroce spod ogona nie wypadlo i jest co nabyć...
Ja osobiście nigdy nie kupiłem niczego z Acoustic Sounds Series u wydawcy bo wszystko było dostępne w Amazonie. Kiedyś do UK też tanio nie było i trzeba było naskładać w koszyku trochę żeby się opłacało.
A Rhino też wymiata, warto popytać w polskich sklepach, może też sprowadzają w dobrej cenie.
No jest drozej bo 76$. Ja nie mam pretensji do Ciebie absolutnie. Pokazuje tylko ze mozna taniej a Rhino to też sroce spod ogona nie wypadlo i jest co nabyć...
Ja osobiście nigdy nie kupiłem niczego z Acoustic Sounds Series u wydawcy bo wszystko było dostępne w Amazonie. Kiedyś do UK też tanio nie było i trzeba było naskładać w koszyku trochę żeby się opłacało.
A Rhino też wymiata, warto popytać w polskich sklepach, może też sprowadzają w dobrej cenie.
Ja też do tej pory ASS kupowalem nie u wydawcy ale teraz maja dosc dobrą promocje jak wiesz. Niestety przesyłkacwszystko rozwala
Jpc znam, Szafot tam kupiłem ale obecnie ceny tez mocno w góre poszly. Coltrane od Rhino 59.99€ a u wydawcy 39.99. No nic, nikt nie mowil ze bedzie łatwo...