Wojtek

Pozwól innym poznać Ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41510
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wojtek

#1

Post autor: Wojtek »

Cześć i czołem!

No dobra, może nie jestem pierwszym witającym się, ale bycie administratorem wszak zobowiązuje, dlatego też dla odmiany będę przykładny i się przedstawię :D

A więc jestem sobie Wojciech, oficjalnie ksywy brak, ale ostatnimi czasy lansuje się czasem jako "kanalia" ;)
Jestem ździebko świrowaty i uwielbiam rozśmieszać ludzi (ale jako klaun jeszcze nie pracuję :D).
Pasjonat informatyczno-elektroniczny. Meloman i mol książkowy. "Machine head". Reszta moich zboczeń co najwyżej wyjdzie w praniu ;)
W ramach dopełnienia można sobie czytnąć moją forumową sygnaturkę/podpis (o tu na dole pod moimi postami :D).

Płytami winylowymi i sprzętem audio (jakoś tak jedno hobby napędziło to drugie) zajmuję się już 7 lat ;). Zajmuję się tymi hobby dość intensywnie, stąd też posiadłem trochę wiedzy na te tematy.

...

(nie lubię pisać o sobie :D)

PS:
Namawiam wszystkich by każdy przywitał się z forum w osobnym temacie. Tak chyba będzie lepiej, niż zakładanie jednego wielkiego wątku przywitalnego :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Oliver
Posty: 91
Rejestracja: 12 sty 2010, 22:15

Wojtek

#2

Post autor: Oliver »

Płytami winylowymi i sprzętem audio (jakoś tak jedno hobby napędziło to drugie) zajmuję się już 7 lat ;)
Zaraz, zaraz... Masz teraz 22 lata, a rok temu napisałeś, że zajmujesz się płytami już 7 lat! Czyli na dzień dzisiejszy 8! Zatem zaczynałeś mając 14 lat! Skąd w tym wieku wzięło się zainteresowanie tymi jakby nie było "starociami"?
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41510
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wojtek

#3

Post autor: Wojtek »

Dobrze kalkulujesz :)

Moi rodzice byli już wtedy po rozwodzie. Skromna rodzinna płytoteka (jak i sprzęt marki Unitra) zostały u mojego taty. Zawsze jak u niego byłem to słuchałem sobie te płyty :) Niestety, ojciec mój był wtedy bardzo zajęty więc wizyty nie były częste. Mieszkałem z mamą i mieliśmy wtedy jakąś taką zintegrowaną wieżę marki Technics w stylu "wszystko w jednym". Zachciałem sobie słuchania rodzinnych płyt w domu, u mamy.

Mój ojciec nie chciał dać mi swojego gramofonu, mimo że sam go praktycznie nie używał od dawna. Dziękuję mu za to serdecznie :)
Dlaczego? Bo w takiej sytuacji postanowiłem sam zbadać temat, zaoszczędzić i kupić sobie własny :)

No i tak się to moje hobby winylowe i sprzętowe zaczęło.

Dlaczego tak mi zależało na tamtych starych płytach rodziców? Dla muzyki, proste :) Trzeba sobie zdawać sprawę, że jak miałem 14 lat to możliwości ściągania muzyki z Internetu nie były aż tak rozwinięte jak dzisiaj ;) Już nie wspominając o tym, że mało kto miał w domu szerokopasmowy Internet :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
markoss
Posty: 22
Rejestracja: 29 gru 2010, 11:16
Lokalizacja: Białystok

Re: Nowe płyty zacinają się na nowej wkładce

#4

Post autor: markoss »

a ja podziwiam Naszego Administratora za jego poświęcenie, aktywność i chęć pomocy innym.
Pozdrawiam i połamania igieł w 2011 !!
Korzenie to blues. Reszta to owoce.
RadioactiveTangerine
Posty: 53
Rejestracja: 07 gru 2010, 23:57
Lokalizacja: Karczew, ok. Wawki

Wojtek

#5

Post autor: RadioactiveTangerine »

Oj tak, jest za co dziękować ;). Dzięki Niemu spełniłem jedno ze swoich marzeń (spoko, jeszcze "trochę" tego jest - poza takimi "banałami" jak znalezienie dziewczyny / skończenie studiów 8-) ). Sam miałem zacząć od Elty itp "cudów techniki" a pozostałem na niewiele lepszym (podobno :P) polskim sprzęcie marki Unitra z odsłuchem przez kompa (brzmi tak jak należy, szczególnie "Poland", które mnie rozwaliło, zabrzmiało lepiej niż mp3 (przynajmniej znalazłem kompletne Barbakane w mp3 co jest sztuką)).
ODPOWIEDZ