serwus

Pozwól innym poznać Ciebie
ODPOWIEDZ
Michalk
Posty: 6
Rejestracja: 15 sty 2011, 12:24

serwus

#1

Post autor: Michalk »

Czesc wszystkim!
Jak widac, w nicku znajduje sie skrzetnie ukryte moje prawdziwe imie. Jestem fanem wielu rodzajów muzyki, aczkolwiek na czele moich zainteresowan znajduja sie zespoly rockowe, a przede wszystkim te alternatywne. Ponadto od zawsze lubilem sluchac odlschoolowych brzmien: od tych przedwojennych, az po czasy gdy jeszcze nie bylo mnie na swiecie lub gdy jeszcze muzyki nie pojmowalem, czyli do roku okolo 1990. Od niedawna eksperymentuje z jazzem, bigbitem i coraz bardziej te dzwieki trafiaja w moje gusta, szczegolnie te nasycone ciepla, wyrazista barwa. Co wiecej, od czasu do czasu zerkam w strone hip-hopu, z ktorego wybieram te kawalki i artystow, ktorzy maja dla mnie jakiekolwiek donosne przeslanie. Coz moge jeszcze napisac odnosnie moich konotacji z muzyka... Na pewno lubie koncerty i festiwale, w tamte wakacje bylem na Coke Live Music Festival, a w te najblizsze zamierzam jechac do Gdyni na Openera, ktory z pewnoscia przyciaga mnie ogloszonym niedawno udzialem Coldplay. Bardzo czesto slucham radiowej Trojki i Jedynki, chcialbym szlifowac moje gusta i wiedze muzyczna. Mimo mojego mlodego wieku, choc moze sie to wydac dziwne, to jednak nie zawsze spogladalem w strone zainteresowan muzycznych moich rowniesnikow. Taki program jak, np. Wideoteka doroslego czlowieka interesowal mnie juz w wieku kilku lat i mam nadzieje, ze znajdzie sie tu wiecej takich osob ;).
Ulubione zespoly: the kooks, the raconteurs, the white stripes, muse, coldplay, BRMC, the strokes, the killers, kings of leon, one night only, muchy, myslovitz, the animals, elvis, the rolling stones, bb king, ella fitzgerald i wielu wielu innych.

Musze przyznac, ze jestem praktycznie zielony, jezeli chodzi o tematyke winyli, wszelkiego rodzaju gramofonow i spraw tym podobnych. Zalozylem tutaj konto, aby rozwijac sie i dowiedziec jak w ogole zaczac, dlatego mam nadzieje, ze znajdzie sie ktos, kto doradzi mi jaki sprzet kupic (300zl max) na poczatek, skad kupowac plyty, jak konserwowac i dbac o to co juz bede mial. Wszelkim pmocnym pasjonatom z gory dziekuje!
Awatar użytkownika
kaZ
Posty: 2019
Rejestracja: 15 lut 2010, 22:22
Lokalizacja: 265 km od Łodzi

serwus

#2

Post autor: kaZ »

Hej :)
"Bardzo lubię piosenki,
i różne inne dźwięki
szczególnie jak mnie co wzruszy
rzuca mnie się na uszy "
Awatar użytkownika
markoss
Posty: 22
Rejestracja: 29 gru 2010, 11:16
Lokalizacja: Białystok

Re: serwus

#3

Post autor: markoss »

ładne, konkretne, rozbudowane, pełne, przedstawienie.
witam
Korzenie to blues. Reszta to owoce.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41568
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

serwus

#4

Post autor: Wojtek »

Cześć Michał ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ