B-2

Pozwól innym poznać Ciebie
ODPOWIEDZ
B-2
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2009, 23:19

B-2

#1

Post autor: B-2 »

hej !!!

Pierwsza sprawa gratuluję pomysłu stworzenia forum w takiej profesjonalnej formie...Nienawidzę pisać o sobie !!! No ale jak mus to mus...dla idei :D !!!
Jestem B-2 nie mam pojęcia czy ktokolwiek mnie kojarzy po tym nickname :D ale posługuję się nim i niech tak zostanie...słucham, sampluję potem to wszystko kleję na bit maszynie.... do głównie służy mi płyta winylowa ... jak długo ??? pierwsze antykwariaty odległe o dokładnie 72 kilometry od miejsca mojego zamieszkania okupowałem w 1996 roku...winyl jest dla mnie sensem życia, źródłem inspiracji i źródłem utrzymania od niedawna...posiadam własne studio nagrań
i w zeszłym roku wytłoczyłem pierwszy krążek winylowy w własną muzyką Betuz "Bollywood". Niebawem mam zamiar zrobić to po raz drugi :lol: .Sprzęt jakiego używam do odsłuchu płyt Vestax PDX 2000,mixer Vestax VMC 002 XL,monitory Adam Audio ANF 10...Fascynuje mnie muzyka filmowa chyba żaden inny gatunek muzyczny nie przekazuje tylu emocji...słucham dosłownie wszystkiego bez ograniczeń ale nurt z którym najbardziej się utożsamiam to Hip-Hop...to chyba na tyle.
Na koniec nie pozostaje mi chyba nic innego jak zaprosić do siebie na herbatkę :D Pozdrawiam Serdecznie.Login na gronie GangRena.

www.betuzbeatz.com
ODPOWIEDZ