Witam wszystkich!

Pozwól innym poznać Ciebie
ODPOWIEDZ
GrandeWacek
Posty: 23
Rejestracja: 23 lis 2011, 22:46

Witam wszystkich!

#1

Post autor: GrandeWacek »

Witam!,
na imię mam tak jak w nicku:) Serio! A pierwszy człon wziął się z tąd , że no jakoś musiałem sobie poradzić z tym imieniem. Teraz już nie, ale kiedyś to było straszne... -Jak masz na imię chłopczyku? - pytały mnie panie, -Wacek!- odpowiadałem. Reakcje były rózne... Aż kiedyś wpadłem na pomysł żeby przemienić to w hmm atut:) I tak zostało: Duży Wacek i już! To tyle o imieniu, moze zanim napiszę jak zaczęła się moja przygoda z winylem powiem ile mam lat. Mam 23:)
Teraz opiszę to co zapowiedziałem 2 zdania temu. Pierwsza styczność z winylem to takie flashbacki. Stolik, czerwony gramofon (chyba Unitra, choc pewny nie jestem), takie wielkie radio i głos z niego (potem dopiero doszedłem, że to Niedźwiecki) fotel. To właśnie "stanowisko" mojego ojca. Także od najmłodszych lat dbano o moje horyzonty muzyczne.Na skutek pewnych wydażeń o których nie miejsce tu pisać, winyl zniknął zamknięty gdzieś w szafie. Aż w końcu przyszedł czas poważnego remontu. Bum! znów flashback, karton a w nim Alibabki, Maanam, Queen, jakieś niemeickie disco... Gramofonu, radia, stolika już jednak nie było. Swoją drogą nie było też już właściciela. Z tym znaleziskiem postanowiłem więc coś zrobić, zaliczyłem kilka wtop, wydawałem kasę na jakieś wynalazki do kręcenia plackami. Ale nic to, człowiek ponoć uczy się na błędach.Teraz jestem na etapie składania czegoś sensownego. Dziękuję za to forum. Mam nadzieje, że dzięki niemu nie zaliczę już żadnej wtopy i dzięki Wam tak jak trzeba zacznę przygode z winylami. Być może za 20, 30 lat będę miał flashbacki związane z tym forum:)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41516
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Witam wszystkich!

#2

Post autor: Wojtek »

Cześć Duży Wacku :D
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
marek_c4
Posty: 102
Rejestracja: 22 wrz 2011, 20:23
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Witam wszystkich!

#3

Post autor: marek_c4 »

Witaj na forum.
==========
Gramofon - Sony PS-515
CD - Onkyo DX-6900
Tuner - ITT-8065
Wzmacniacz - ITT-8045
Deck - ITT-8025
Kolumny - ITT-8093
http://www.winyl.net/download/file.php? ... &mode=view
==========
Pozdrawiam z Poznania
Marek
Awatar użytkownika
wojciech06
Posty: 339
Rejestracja: 21 wrz 2011, 19:32
Gramofon: Dual model CS 721
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam wszystkich!

#4

Post autor: wojciech06 »

Witaj :!: :)
W Polsce obowiązującym językiem jest język polski. Starajmy się pisać poprawnie ortograficznie. W miarę możliwości dbajmy o obecność polskich znaków diakrytycznych (tzw. ogonków, jak "ę", "ą" itd.).
Awatar użytkownika
kaZ
Posty: 2019
Rejestracja: 15 lut 2010, 22:22
Lokalizacja: 265 km od Łodzi

Witam wszystkich!

#5

Post autor: kaZ »

Cześć :)
"Bardzo lubię piosenki,
i różne inne dźwięki
szczególnie jak mnie co wzruszy
rzuca mnie się na uszy "
Darek

Witam wszystkich!

#6

Post autor: Darek »

Czesc :mrgreen:
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Re: Witam wszystkich!

#7

Post autor: eenneell »

:text-welcomeconfetti:
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Witam wszystkich!

#8

Post autor: JacK »

Cześć :)
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
Stelma
Posty: 232
Rejestracja: 15 gru 2010, 21:10
Gramofon: BRAUN PS550S DUAL604
Lokalizacja: Rawicz

Witam wszystkich!

#9

Post autor: Stelma »

Witaj :)
słucham z: Brauna PS 550S(philips 400II), DUAL-i: 604(Shure m75) i 1218(dual 240E) Bang Olufsen 2202 (b&o mmc20s)
CD-marantz cd-50, DECK - akai GXC-760D , ampli Sanyo jcx 2900k , Marantz HD 770
ODPOWIEDZ