winylowo się wita

Pozwól innym poznać Ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
winylowo
Posty: 90
Rejestracja: 16 lis 2011, 14:42
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

winylowo się wita

#1

Post autor: winylowo »

Witam serdecznie.
Mam na imię Tomek i mieszkam w UK,
fanem winyli jestem od ponad 20 lat, najchętniej kolekcjonuję i słucham takich zespołów jak The Beatles, Spancer Davis Group i The Yardbirds,
od dwóch alt prowadzę swój sklep w sieci z płytami, połączyłem pasję z zarabianiem na życie, mam nadzieję, że przyjmiecie mnie ciepło do
grona "maniaków czarnych naleśników"
Pozdrawiam
Obrazek
Darek

winylowo się wita

#2

Post autor: Darek »

Witaj w gronie milosnikow czarnych i kolorowych plackow :mrgreen:
Ty w UK ja w IRE to tylko kilka mil przez wielka wode. W jakim miescie mieszkasz?
Awatar użytkownika
winylowo
Posty: 90
Rejestracja: 16 lis 2011, 14:42
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

winylowo się wita

#3

Post autor: winylowo »

Hej
Niedaleko Bristolu, jakieś 25 mil. W niewielkiej mieścinie Shepton Mallet (innymi słowy Miasto Owiec :D), na emigracji od 5 lat i nie narzekam, widziałem Wasz sklep w necie, jak interesy w IRL?
:) POzdro
Obrazek
Awatar użytkownika
kaZ
Posty: 2019
Rejestracja: 15 lut 2010, 22:22
Lokalizacja: 265 km od Łodzi

winylowo się wita

#4

Post autor: kaZ »

Cześć :)
"Bardzo lubię piosenki,
i różne inne dźwięki
szczególnie jak mnie co wzruszy
rzuca mnie się na uszy "
Darek

Re: winylowo się wita

#5

Post autor: Darek »

winylowo pisze:Hej
Niedaleko Bristolu, jakieś 25 mil. W niewielkiej mieścinie Shepton Mallet (innymi słowy Miasto Owiec :D), na emigracji od 5 lat i nie narzekam, widziałem Wasz sklep w necie, jak interesy w IRL?
:) POzdro
Ja mieszkam w Swords 5 mil od Dublina. Ire to ciezki rynek na winyle, ale nie jest zle. To raczej hobby niz sklep bo to co tam jest to tez wymieniam na inne winyle. W przyszlym roku planuje otworzyc normalny sklep online i wtedy nie bedzie tej opcji wymiany. Teraz tylko testuje jak to by bylo. Juz mam kilka propozycji wspolpracy z producentami, no ale zobaczymy jak to bedzie
Awatar użytkownika
winylowo
Posty: 90
Rejestracja: 16 lis 2011, 14:42
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

winylowo się wita

#6

Post autor: winylowo »

Z producentami, to brzmi ciekawie. To znaczy, że zajmujesz się nówkami? oczywiście jeśli nie jest to handlową tajemnicą?
Obrazek
Awatar użytkownika
motomis
Posty: 124
Rejestracja: 11 lis 2011, 11:22
Kontakt:

winylowo się wita

#7

Post autor: motomis »

witka Byku
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41552
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

winylowo się wita

#8

Post autor: Wojtek »

Cześć Tomek

Kolejny słuchacz, kolekcjoner i zarazem handlarz na emigracji :)
motomis pisze:witka Byku
Wy się znacie?
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Darek

Re: winylowo się wita

#9

Post autor: Darek »

winylowo pisze:Z producentami, to brzmi ciekawie. To znaczy, że zajmujesz się nówkami? oczywiście jeśli nie jest to handlową tajemnicą?
Zadna tajemnica (jedynie nie podam z kim nawiazalem kontakt i mam propozycje). Nawiazuje kontakty z roznymi dystrybutorami, producentami i z kazdym kto wydaje plyty. Nowe plyty tez kupuje, ale malo sprzedaje, chyba ze mam po 2 lub 3 szt. Nieraz jest okazja to kupuje kilka szt. aby bylo taniej. Jedna zosawiam sobie a reszte odsprzedaje i kazdy zadowolony. Wysylam Ci PW
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: winylowo się wita

#10

Post autor: JacK »

Cześć :)
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
wojciech06
Posty: 339
Rejestracja: 21 wrz 2011, 19:32
Gramofon: Dual model CS 721
Lokalizacja: Warszawa

Re: winylowo się wita

#11

Post autor: wojciech06 »

Cześć :!: :)
W Polsce obowiązującym językiem jest język polski. Starajmy się pisać poprawnie ortograficznie. W miarę możliwości dbajmy o obecność polskich znaków diakrytycznych (tzw. ogonków, jak "ę", "ą" itd.).
Awatar użytkownika
motomis
Posty: 124
Rejestracja: 11 lis 2011, 11:22
Kontakt:

Re: winylowo się wita

#12

Post autor: motomis »

Wy się znacie?


Tak , kupuje u Tomka od roku , kilkanascie juz kupiłaem zaczeło sie od podwójnego Henia , jestem bardzo zadowolony , dokupuje a Tomek odkłada moje 4 płyty leza u niego juz chyba pół roku , bo mi sie nie spieszy chce dobrac wiecej bo i tak , ten sam koszt wysyłki zdaje sie do 5kg , wiec jak bedziesz Wojtek chciał cos kupic u niego to klikaj na jego allegro lub stronie Vinylowo , a wysyłke zapłacisz gdy juz przyjdą do mnie max 15 zł , bede je musiał przepakowac i wysłać do Ciebie .
Awatar użytkownika
winylowo
Posty: 90
Rejestracja: 16 lis 2011, 14:42
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

winylowo się wita

#13

Post autor: winylowo »

Mam takiego Kuriera z UK do PL, śmiga co niedzielę i za paczkę do 5 kg bierze 50 zeta. Gość jedzie do granicy i tam rozsyła dhlem. W porównaniu taka sama paczka w dhl z UK do PL, nie licząc ubezpieczenia to koszt ponad 30 f. Także się opyla, a koleś porządny jak najbardziej, od roku mu powierzam swoje paczki i ani razu nie nawalił.

Darek - >

Ja się opieram głównie na używanych, przez kilka lat tutaj poznałem kolekcjonerów i handlarzy, ale do nowości jakoś właśnie nie jestem przekonany. W końcu magia winyla - teraz mówię jako kolekcjoner - to dla mnie przede wszystkim jego wiek. Miałem na talerzu, różne wersje Sgt. Peppers, ale i tak w pierwszym presie (który posiadam w kolekcji :D) jest najwięcej piękna.

Pozdro
Obrazek
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41552
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

winylowo się wita

#14

Post autor: Wojtek »

motomis:
Dzięki za ofertę, ale jak coś to raczej będę brał bezpośrednio :)

winylowo:
A ze zwykłej Royal Mail w ogóle nie korzystasz? Takich "pseudo-kurierów" jest wielu.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
winylowo
Posty: 90
Rejestracja: 16 lis 2011, 14:42
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

winylowo się wita

#15

Post autor: winylowo »

Wojtek:
przeważnie korzystam z Royal Mail, ale przez nich można wysłać paczkę tylko do 2 kg, a wielu moich szanownych klientów lubi sobie kupić 20 - 40 winyli do jednej paczki. Normalnym kurierem to musiałbym ściągać z klientów 150 - 200 zł za paczkę, a na takie dictum nie wielu się zgodzi.
A ten mój kurier, to swój chłopak, bardzo solidny.
Szukałem innych sposobów na przesyłkę, ale nic nie znalazłem.
Obrazek
ODPOWIEDZ