Quong wita serdecznie

Pozwól innym poznać Ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
quong
Posty: 9
Rejestracja: 11 paź 2017, 13:32

Quong wita serdecznie

#1

Post autor: quong »

Cześć!

Żeby nie było, że świeżo po rejestracji i od razu z pytaniami na forum lecę ;), witam się z Wami wszystkimi bardzo serdecznie. Mam nadzieję, że pomimo jeszcze stosunkowo małej wiedzy na temat gramofonów i winyli poczuję się u Was przyjaźnie, ciepło i pozwolicie (a także pomożecie) wkroczyć mi w ten muzyczny świat.

Mam 29 lat i na co dzień pracuję jako grafik. Bardzo lubię kino i gry, ale przede wszystkim dobrze opowiedzianą historię. Jeszcze większą miłością z racji swoich zainteresowań pałam właśnie do muzyki filmowej i growej... Jako ogromny fan literackiego Wiedźmina a później dalszych historii opowiadanych w grach CDProjektu, swój pierwszy winyl kupiłem z przytupem, bo za 250zł (koszty cła niestety robią swoje) -> http://www.thinkgeek.com/product/jorj/ . Początkowo miało być tylko "do kolekcji" Wiedźmińskich rzeczy, ale jednak wzdrygnęło we mnie jakieś większe uczucie i chęć posiadania także innych soundtracków, które w przeciwieństwie do swoich kompaktowych odpowiedników są na winylu właśnie przepięknie wydane. Ponadto jest kilka płyt, które zostały zaaranżowane i wydane tylko na winylach także ... chciałem więc rozpocząć swoją przygodę. Ale wpierw muszę skompletować sprzęt, który pozwoli mi owe winyle odtworzyć, dla tego zarejestrowałem się na forum licząc, że otrzymam pomoc od fachowców i znawców w tej dziedzinie :).

Pozdrawiam serdecznie
Quong
Awatar użytkownika
MMarek
Posty: 4724
Rejestracja: 10 sie 2016, 09:08
Gramofon: DP-59L / PS-X50
Lokalizacja: śląskie

Re: Quong wita serdecznie

#2

Post autor: MMarek »

Cześć :)
Awatar użytkownika
Dragant
Posty: 968
Rejestracja: 14 cze 2014, 13:26
Gramofon: Sony PS-X70
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quong wita serdecznie

#3

Post autor: Dragant »

Cześć!
quong pisze:
11 paź 2017, 15:02
swój pierwszy winyl kupiłem z przytupem, bo za 250zł (koszty cła niestety robią swoje) ->
Zrobiłeś interes, bo teraz są w sprzedaży po 250...Euro ;)
Sony PS-X70, Nagaoka MP-110+JNP-200/Denon DL301 MKI, Nuda Mini, Rotel RA971, Canton Karat 300, Rotel RCD-930AX
Awatar użytkownika
quong
Posty: 9
Rejestracja: 11 paź 2017, 13:32

Re: Quong wita serdecznie

#4

Post autor: quong »

Hyh, mogłem jednak wziąć 2 :D. Generalnie mam w głowie jeszcze kilka tytułów, które niestety mają tego typu obecną wartość bo ich status to już SOLD OUT, więc pewnie nigdy w nie się już pewnie nie zaopatrzę, niestety...chyba, że wygram w lotto :P
Awatar użytkownika
trafalgar
Posty: 4033
Rejestracja: 03 mar 2015, 10:30
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Kraśnik lubelski

Re: Quong wita serdecznie

#5

Post autor: trafalgar »

Cześć.
Awatar użytkownika
Regsoft
Posty: 6366
Rejestracja: 05 wrz 2015, 17:20

Re: Quong wita serdecznie

#6

Post autor: Regsoft »

Cześć ! :D
Awatar użytkownika
Dziadek
Posty: 5056
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:35
Lokalizacja: Hamm
Kontakt:

Re: Quong wita serdecznie

#7

Post autor: Dziadek »

Hej :)
Awatar użytkownika
SimonTemplar
Posty: 3976
Rejestracja: 24 gru 2015, 14:28
Lokalizacja: UK

Re: Quong wita serdecznie

#8

Post autor: SimonTemplar »

Witaj :D
sbi
Posty: 215
Rejestracja: 01 lut 2016, 20:51

Re: Quong wita serdecznie

#9

Post autor: sbi »

Hej! :D
Awatar użytkownika
folgel
Posty: 661
Rejestracja: 10 lis 2016, 13:49
Gramofon: Telefunken TS 950
Lokalizacja: Jasło

Re: Quong wita serdecznie

#10

Post autor: folgel »

Strzała Quong! :)
ODPOWIEDZ