Grawerowanie w Modusie

Klamoty domowej roboty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2392
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Grawerowanie w Modusie

#1

Post autor: dale »

Panowie, z tego co wiem ktoś z Was zamawiał grawerowane panele do nudy mini itp... Z tego co kojarzę zamawiane to było w Modusie. Możecie uchylić rąbka tajemnicy (może być na PW) ile sobie liczą za taką usługę przy zakupieniu panelu u nich, w jakim pliku chcą projekt oraz ile to trwa?
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grawerowanie w Modusie

#2

Post autor: klin »

Najlepiej jest zadzwonić do Pana Roberta z Modushopa. On Tobie wyśle gotowe projekty do Nudy Mini jakie były u niego realizowane. Poda też Tobie cenę. Pewnie co innego jak robi komus indywidualnie a co innego jak jest grupowe zamówienie.
Z czasem realizacji cięzko :( Ja robiłem ostatnio preampa i trochę to trwało, ale teraz wakacje się zbliżają to może się uspokoiło.
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2392
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Grawerowanie w Modusie

#3

Post autor: dale »

Też na to wpadłem, ale od dwu dni nie udało mi się dodzwonić więc nie wiem czy dalej drążyć czy szukać koło siebie...
_hendryx
Posty: 58
Rejestracja: 01 wrz 2017, 10:23

Re: Grawerowanie w Modusie

#4

Post autor: _hendryx »

Jeśli masz pliki - wzory to każda agencja znakująca laserowo Ci to zrobi (jak im się zechce oczywiście robić tak małe zlecenie). Pliki potrzebne będą tzw. wektorowe - czyli w corel, illustrator lub podobne.. W Lublinie znajdzie się parę laserów bez problemu ale trzeba do nich podjechać najlepiej z plikiem i materiałem..
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2392
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Grawerowanie w Modusie

#5

Post autor: dale »

W Lublinie mam kumpla który mi to by zrobił, tyle że z jednej strony, Kumpel ogarnie, z drugiej, ciężko się rozlicza, bo ode mnie kasy nie chce, a czas i praca jednak kosztują. Dlatego czasem wolę w zewnętrznej firmie zapłacić.
Ale Ok, pozostaje mi pisać do nich.
ODPOWIEDZ