Unikalna półka na gramofon i płyty winylowe-autorski projekt

ODPOWIEDZ
Magdalena Kendzia
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2013, 22:53

Unikalna półka na gramofon i płyty winylowe-autorski projekt

#1

Post autor: Magdalena Kendzia »

Witam,

Zapraszam do składania zamówień na cudowną półkę na gramofon i płyty winylowe. Projekt jest własnością Pracowni Rękodzieła Artystycznego
Magdalena Kendzia. Prowadzę legalną działalność gospodarczą, płacę ZUS i podatki :-) Więc pomóżcie Drodzy miłośnicy wspaniałej, trzeszczącej płyty.
Półkę wykonujemy na zamówienie w oparciu o wymiary podane przez klienta ponieważ każdy z nas ma inny sprzęt i różnych rozmiarów kolekcję.
Półkę zaprojektowaliśmy i zrobiliśmy na nasze potrzeby i jesteśmy z niej ogromnie zadowoleni! Szczególnie system przegródek sprawdza się doskonale
przy wyjmowaniu płyt do grania, wtedy reszta kolekcji nie "pokłada się", płyty nie niszczą się. Efektowne oświetlenie podkreśla piękno kolekcji i pozwala stworzyć romantyczny nastrój w pomieszczeniu podczas odsłuchu

Obrazek


Zainteresowanych proszę o składanie zamówień i zapytań na:
adres e-mail: k.kendzia@idee.com.pl
Inne nasze realizacje na http://www.pelasklep.pl

Pozdrawiam Magdalena Kendzia
Ostatnio zmieniony 22 lip 2013, 17:57 przez Magdalena Kendzia, łącznie zmieniany 1 raz.
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Unikalna półka na gramofon i płyty winylowe-autorski projekt

#2

Post autor: eenneell »

A jaka cena :?:
Awatar użytkownika
Cracker
Posty: 9655
Rejestracja: 29 gru 2012, 20:16

Unikalna półka na gramofon i płyty winylowe-autorski projekt

#3

Post autor: Cracker »

A gdzie resztę sprzętu postawić ? Gramofon sam nie gra. :)
Just take those old records off the shelf
I'll sit and listen to 'em by myself
Today's music ain't got the same soul
I like that old time rock and roll
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41547
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Unikalna półka na gramofon i płyty winylowe-autorski projekt

#4

Post autor: Wojtek »

eenneell pisze:A jaka cena :?:
Faktycznie, mogliby podać jakieś orientacyjne ceny, ale skoro wszystko jest "na wymiar i na zamówienie" to i tak jest to pewnie kwestia dogadania się.
Cracker pisze:A gdzie resztę sprzętu postawić ? Gramofon sam nie gra. :)
Pewnie stoi pod półkami ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Magdalena Kendzia
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2013, 22:53

Re: Unikalna półka na gramofon i płyty winylowe-autorski pro

#5

Post autor: Magdalena Kendzia »

Witam:-)

Półka jest również elementem ozdobnym wnętrza i nie ma na celu wpakowanie na ścianę całego ustrojstwa jakie ktoś posiada, no chyba że bardzo chce to proszę. Nasz klient nasz Pan i ogranicza nas tylko własna wyobraźnia:-) Co do cen, materiałów , wymiarów i innych podaliśmy kontakt do siebie aby nie zaśmiecać forum.

:-) Pozdrawiam i więcej luzu życzę
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

Unikalna półka na gramofon i płyty winylowe-autorski projekt

#6

Post autor: marmoorek »

Bez pojecia. Wyprodukowalibyscie cos na wzor szafki popularnej w 70/80 gdzie caly sprzet plus plyty wchodzily. Po za tym zdjecie nie za bardzo oddaje calosc. Beside, na stronie ani slowa o produkcie. Ale jak znam Pl realia to z 2 KOLA takie "cudo"
Magdalena Kendzia
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2013, 22:53

Re: Unikalna półka na gramofon i płyty winylowe-autorski pro

#7

Post autor: Magdalena Kendzia »

Szanowny/Szanowna marmoorku

Jeżeli Pan/Pani orientowałby się choć trochę w tematyce wytwarzania czegokolwiek prowadząc legalną działalność
to szybko zorientowałby się Pan/Pani, że nie może to kosztować 5 złotych...Oczywiście możemy zrobić inne rozwiązania
ale wtedy będą one kosztować zdecydowanie więcej. Zawsze bierzemy pod uwagę konstruktywną krytykę to pozwala
się doskonalić:-)

Ten model z robocizną w podobnych gabarytach kosztowałby ok 500 zł. Proszę udać się do najbliższej Castoramy
i zobaczyć ile kosztują zwykłe półki czy wieszaki...

Proszę wybaczyć niedociągnięcia. Pracujemy nad ich eliminacją.
Jeżeli ktoś będzie zainteresowany więcej zdjęć doślemy. Ponadto po to jest opcja "na zamówienie" bo pozwala dopasować się do oczekiwań klienta.

Pozdrawiam Magdalena Kendzia
Awatar użytkownika
Winters
Posty: 2801
Rejestracja: 10 kwie 2011, 11:29
Lokalizacja: prawie Łódź

Unikalna półka na gramofon i płyty winylowe-autorski projekt

#8

Post autor: Winters »

Marmoorek, nie każdy potrzebuje całej "wieży" dla szpanu. Chcesz inny regał na swoje klamoty, to sobie kup gdzie indziej, za taką cenę, jaka Ci się podoba.

Mnie się ta konstrukcja podoba.
DIOMEDES KATO
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

Re: Unikalna półka na gramofon i płyty winylowe-autorski pro

#9

Post autor: marmoorek »

Magdalena Kendzia pisze:Szanowny/Szanowna marmoorku

Jeżeli Pan/Pani orientowałby się choć trochę w tematyce wytwarzania czegokolwiek prowadząc legalną działalność
to szybko zorientowałby się Pan/Pani, że nie może to kosztować 5 złotych...Oczywiście możemy zrobić inne rozwiązania
ale wtedy będą one kosztować zdecydowanie więcej. Zawsze bierzemy pod uwagę konstruktywną krytykę to pozwala
się doskonalić:-)

Ten model z robocizną w podobnych gabarytach kosztowałby ok 500 zł. Proszę udać się do najbliższej Castoramy
i zobaczyć ile kosztują zwykłe półki czy wieszaki...

Proszę wybaczyć niedociągnięcia. Pracujemy nad ich eliminacją.
Jeżeli ktoś będzie zainteresowany więcej zdjęć doślemy. Ponadto po to jest opcja "na zamówienie" bo pozwala dopasować się do oczekiwań klienta.

Pozdrawiam Magdalena Kendzia



Spoko wyrazilem tylko swoje zdanie, tyle chyba mozna.i mam konkretne pytanie zatem ile dokladnie zatem kosztuje model ze zdjecia.


Winters pisze:Marmoorek, nie każdy potrzebuje całej "wieży" dla szpanu. Chcesz inny regał na swoje klamoty, to sobie kup gdzie indziej, za taką cenę, jaka Ci się podoba
Mnie się ta konstrukcja podoba.
Cena nie gra roli tylko jak ktos cos produkuje to z pojeciem. Sam gramofon nie zagra a poza tym to zwykla polka z lampka i przegrodkami wiec nie wiem czym tu sie fascynowac. Toz to regal z ikei praktyczniejszy bo pod ciezarem plyt sie nie zarwie
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41547
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Unikalna półka na gramofon i płyty winylowe-autorski projekt

#10

Post autor: Wojtek »

Pani Magdaleno

Z mojej strony już ma Pani plusa za to, że odpowiada Pani na komentarze.
Zawsze daje to lepsze wrażenie od klasycznego "zostawiłam/em ogłoszenie i tyle" ;)

Może ktoś chętny się trafi.

Swoją drogą, oferta takiego klasycznego regału na sprzęt i płyty to też niegłupi pomysł.
Coś w stylu tego Sony SU-L27:
http://www.ebay.co.uk/itm/Sony-Audio-Ra ... 1141973862

Na dnie przegródki na płyty, a powyżej półki z regulowaną wysokością.
Drzwiczki z przyciemnionego szkła zasłaniać mogą albo tylko strefę z płytami albo całą wysokość regału.
Kiedyś trochę tego było, oczywiście nie tylko firmowane przez producentów sprzętu.
Dziś już chyba nikt czegoś takiego na zamówienie nie robi, chyba że jakiś stolarz specjalizujący się w klimatach vintage/retro.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

Re: Unikalna półka na gramofon i płyty winylowe-autorski pro

#11

Post autor: marmoorek »

Wojtek pisze:Pani Magdaleno

Z mojej strony już ma Pani plusa za to, że odpowiada Pani na komentarze.
Zawsze daje to lepsze wrażenie od klasycznego "zostawiłam/em ogłoszenie i tyle" ;)

Może ktoś chętny się trafi.

Swoją drogą, oferta takiego klasycznego regału na sprzęt i płyty to też niegłupi pomysł.
Coś w stylu tego Sony SU-L27:
http://www.ebay.co.uk/itm/Sony-Audio-Ra ... 1141973862

Na dnie przegródki na płyty, powyżej półki z regulowaną wysokością.

I tu przyznam adminowi racje z dwoch powodow. Po pierwsze ten sprzet nie lubi kurzu i musi byc pod szklem. Elektrostatyki oszukac sie nie da i kurz jest zmora plyt i osprzetu gramofonu. Druga sprawa masa. Dobry wzmacniacz troche wazy a I plyty tez. Stad nie odwazylbym sie trzymac plyt nad gramofonem. Z tego pwowodu ktos wymyslil w latach swietnosci hi fi szafki z szyba na koleczkach zeby sprzet chronic I ladnie sie eksponowal. Ja mam dwie oryginalne szafki technicsa i problem kurzu uszkodzen jak i wizualnego wyeksponowania sprzetu mam z glowy. Poniewaz takie szafki zazwyczaj tylko uzywane stad zaproponowalem autorce rozwiazanie. Jednakze zostalem zaatakowany ze 5 zl to kosztowac nie moze.



Ja mam taka
http://www.ebay.co.uk/itm/TECHNICS-HI-F ... 4d0e80d446

I podobna do tej tylko szyba jest zamykany przedzial na plyty. I ze sprzetu tylko chodze i kurz scieram.
http://www.ebay.co.uk/itm/Technics-Hi-f ... 3cd3766e5f
Ostatnio zmieniony 17 lip 2013, 23:14 przez marmoorek, łącznie zmieniany 1 raz.
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

Unikalna półka na gramofon i płyty winylowe-autorski projekt

#12

Post autor: marmoorek »

Dodatkowo gdyby pomyslal ktos jeszcze nad jednym aspektem a mianowicie okablowaniem. Ja w swojej szafce mam dorobiony zasilacz z gniazdami I transformatorem bo czesc sprzetu mam na 110v . Dzieki temu mam jeden kabel widoczny idacy do szafki. Fajna sprawa byloby oswietlenie jakies dyskretne. I takie cos rozumiem . Sam gramofon nie gra a jak ktos nie chce eksponowac calej wiezy to sa szafki do zabudowy gramofonu.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41547
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Unikalna półka na gramofon i płyty winylowe-autorski projekt

#13

Post autor: Wojtek »

marmoorek pisze:Jednakze zostalem zaatakowany ze 5 zl to kosztowac nie moze.
Nie bądź śmieszny.
marmoorek pisze:Ja w swojej szafce mam dorobiony zasilacz z gniazdami I transformatorem bo czesc sprzetu mam na 110v . Dzieki temu mam jeden kabel widoczny idacy do szafki. Fajna sprawa byloby oswietlenie jakies dyskretne.
Jak zlecasz komuś zrobienie czegoś na zamówienie to takie rzeczy pewnie da się ogarnąć.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

Re: Unikalna półka na gramofon i płyty winylowe-autorski pro

#14

Post autor: marmoorek »

Wojtek pisze:
marmoorek pisze:Jednakze zostalem zaatakowany ze 5 zl to kosztowac nie moze.
Nie bądź śmieszny.

To nie ja jestem s ieszny tylko autorka nie zaznajomiona z realiami probujaca reklamowac tandete za jakies chore pieniadze wmawiajaca ZE TO KOSZTUJE . no chyba ze masz profity z reklam i jej bronisz
Awatar użytkownika
Kocewicz
Posty: 739
Rejestracja: 25 lip 2012, 19:12
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Unikalna półka na gramofon i płyty winylowe-autorski projekt

#15

Post autor: Kocewicz »

marmoorek pisze:Po pierwsze ten sprzet nie lubi kurzu i musi byc pod szklem. Elektrostatyki oszukac sie nie da i kurz jest zmora plyt i osprzetu gramofonu.
Patrz pan, to mój gramofon jest niczym kot nie bojący się wody. Od 10 miesięcy nieprzerwanie działa bez pokrywy i jakoś wcale mu to nie przeszkadza! ;)
Are you Shure?
ODPOWIEDZ