[S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15000
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

[S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#1

Post autor: darkman »

Sprzedam profesjonalną matę (slipmate) ze skóry. Fajne i bardzo solidne.

Mam jeszcze 3 sztukiostatnie już. Czarna, czarna PJ, jasny brąz, grube mięsiste. Opis, który kilku odsobą już wcześniej wysyłałem, okazyjnie kiedyś zamówiłem zbiorczo kilka dla znajomych i parę zostało, poniżej:

Całkowicie fabrycznie nowe. Pochłaniają wibracje, są antystatyczne, dość fajne, miękkie i przyjazne. Po jakimś czasie lekko czyścimy szczotką z włosiem. Dwustronne. Ładnie wykonane, bez usterek.
Na fotce po lewej dołączyłem oryginalnego PJ (też jest na sell - używany za 65), te moje skocze są lepsze i bardziej mięsiste, nieco grubsze, ale mam dwie grubości.
Beżowa/jasny brąz jest licowa - widać na drugim zdjęciu, a czarne są juhtowe.
Cena 80 zł za sztukę. Wysyłka coś 8,50 - 11(prior. pol/PP) w zal. od rodzaju poczty.
Dałem fotkę na talerzu, tylko na moim Sony, który ma większy talerz nieco.
Średnica maty to: 291-293.
1-1,5 to bardzo cienka.
Grubość około moich:
1,5
2,0
2,5
Pakuję jak LP w pudełko od płyt + folia zaklejana i podkładka kartonowa na całość. Do każdej maty dokładam gratis LP z moich wątków wyprz. o wartości wątkowej 15-20 czyli generalnie większej nominalnie.
Załączniki
IMG_1942.JPG
IMG_1947.JPG
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2347
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Re: [S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#2

Post autor: dale »

Przepraszam jeśli tutaj nie ma zwyczaju komentowania (w takim wypadku proszę o wykasowanie mojego wpisu), ale mogę śmiało polecić te maty. Mam taką, używam, jestem bardzo zadowolony. Płyty czyste, ładnie leżą na talerzu, zaś gramofon dostaje +5 do lansu :) (poważnie, wygląda dużo lepiej). Ja mam mały talerz, więc u mnie mata dochodzi bezpośrednio do srebrnego paska. Wpływu na dźwięk przy odtwarzaniu płyty, nie zanotowałem, ale jak stosuję obciążnik (nieco poniżej 400 g), po zdjęciu płyty, na skórze widać gdzie była naklejka płyty. Z tego wynika że i stabilizuje dobrze, wyrównując ewentualne felery płyty.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15000
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: [S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#3

Post autor: darkman »

Zostały 2 sztuki. Czarna i jasny brąz. Mata + płyta gratis aktualna. Wyprzedaję je i to jest dobra cena, tej jakości są znacznie droższe.
Dość fajnie działają antyelektrostatycznie. Z filcem czy innymi wydumkami nie ma żadnego porównania. Polecam, chociaż ja nic nie polecam :mrgreen: , bo dobry produkt zawsze się sam obroni.

p.s. aha PJ dla wielbicieli brandu :D a zwłaszcza preampów i jego wyrobów, też jest jeszcze ale chyba nikt nie kupi badziewia tej firmy? Choć tani, jak barszcz co nie typowe dla PJ`otowatych.
Ufam Waszej kompetencji. Mam nadzieję się nie rozczarować. Jest między tymi matami Prze Paść.

Do porównania potrzebne są jednak obie :lol: Wówczas daję zniżkę na PJ`a, bo wspieram eksperymenty i cenię odważnych, bezkompromisowych pionierów tej sztuki. :clap:
Awatar użytkownika
notopa
Posty: 270
Rejestracja: 19 mar 2016, 19:27
Gramofon: Technics SL-1600mk2
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: [S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#4

Post autor: notopa »

Pozwolę sobie odświeżyć wątek jako nabywca jednej z powyższych mat w kolorze czarnym. Czy wypada bić pianę o wyjątkowym podejściu Darka do transakcji? Bo tyle już przez forum przewijało się ochów i achów….Może dodam tylko tyle, że w dzisiejszym świecie i całym tym syfie który nas otacza, styczność z ludźmi pokroju Darka napawa mnie jeszcze wiarą w ludzi optymizmem że będzie dobrze…no ale do rzeczy- sama mata jest świetnie skrojona, niby kawałek skóry ale w porównaniu do mojego wcześniejszego „gumiaka” robi różnicę na plus- estetycznie z pewnością ;) Jeśli chodzi o wpływ na słuchanie płyt to wiecie-rozumiecie, jeśli sprowadzamy słuchanie płyty tylko do „dźwięku” to różnic nie ma, jeśli jednak podejdziemy inaczej do tematu i spojrzymy na słuchanie muzyki w nasz ulubiony sposób z szerszej perspektywy (nie tylko dźwięk ale sam „proces” odtwarzania, czynności jakie wykonujemy, dotyk, zapach ;)) to wpływ jest na plus- mata fajnie wygląda, płyta na niej bardzo dobrze leży, fajnie „opada”, no i ten zapach- rzecz gustu ale ja go bardzo lubię. Zauważyłem też że płyty nie elektryzują się tak jak na gumie, ale nie wiem na ile wpływ ma tutaj mata a na ile to, że jestem po generalnym myciu wszystkich płyt jakie mam. Podsumowując, moim zdaniem zakup udany (cena naprawdę nie jest wygórowana, biorąc pod uwagę co dostajemy i w jaki sposób!), z pewnością sprawił mi dużą przyjemność. Na koniec dodam że mata leży na Technics SL-D202 jeśli ktoś jest ciekaw. Rozmiar idealny. Pozdrawiam, L
well of course I'd like to sit around and chat
well of course I'd like to stay and chew the fat
Awatar użytkownika
kriss
Posty: 1218
Rejestracja: 05 paź 2017, 17:58
Gramofon: Sony PS-X50

Re: [S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#5

Post autor: kriss »

Aktualne jeszcze?
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15000
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: [S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#6

Post autor: darkman »

Wszystkie już wyszły frontem do społeczeństwa. Została tylko jedna ta brązowa, A/B.
A-licowa, B-juhtowa, mięsista, ciepła i przyjemna w dotyku, dobrze kryjąca, grubość ok. 1.5-1.8 mm trudno to zmierzyć suwmiarką, bo skóra jest miękka i podatna, ładnie kryje talerz.
Mogę ją przecenić na 70, bo to już na prawdę ostatnia sztuka i więcej tego już nie planuję mieć.
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: [S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#7

Post autor: klin »

Dzięki Darek!! Sąsiad zachwycony że swojej!! :)
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10428
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: [S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#8

Post autor: Myszor »

klin pisze:
14 paź 2017, 19:00
Dzięki Darek!! Sąsiad zachwycony że swojej!! :)
Który sasiad ?
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15000
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: [S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#9

Post autor: darkman »

To dobrze, bo trochę się nipokoiłem czy nie za cienka będzie, ta była bodaj z tych najacieńszych.
Dzięki również!
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: [S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#10

Post autor: klin »

Tomek ;)
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10428
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: [S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#11

Post autor: Myszor »

klin pisze:
14 paź 2017, 19:06
Tomek ;)

No pacz się chłop nawrócił ;)
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15000
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: [S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#12

Post autor: darkman »

Maty ode mnie czynią cuda. Klin jak wziął do ręki to omal nie popadł w abstynenturę. Bałem się o niego!
Coś jak woda z Medjugorie.
Awatar użytkownika
werbus
Posty: 66
Rejestracja: 11 lip 2017, 01:20
Lokalizacja: Śląsk

Re: [S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#13

Post autor: werbus »

Poproszę tę ostatnią sztukę :) piszę priv.
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: [S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#14

Post autor: klin »

Maty działają wyśmienicie...już nie wiem która flaszka pęka...
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15000
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: [S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#15

Post autor: darkman »

OK, ostatnia dla kol. Werbus@.
Wszystko zatem już wyszło.
Dziękuję i proszę o zamknięcie.
Zablokowany