Wsparcie finansowe dla forum - dyskusja

Ogłoszenia i tematy związane z funkcjonowaniem forum

Jaką/jakie formy wsparcia finansowego powinny zostać wprowadzone?

Reklamy
2
5%
Dotacje
30
77%
Reklamy i dotacje
7
18%
Żadne
0
Brak głosów

Liczba głosów: 39

Awatar użytkownika
Cracker

Post autor: Cracker » 03 lut 2015, 23:08

20 osób powiadasz. To sporo.
Just take those old records off the shelf
I'll sit and listen to 'em by myself
Today's music ain't got the same soul
I like that old time rock and roll

Awatar użytkownika
chudy_b

Post autor: chudy_b » 04 lut 2015, 00:13

Cracker pisze:To sporo
Mało. Przy tysiącach odwiedzeń? Parę osób oszczędziło parę złotych na radach Wojtka i innych. No cóż, wziąć łatwo, dać trudniej.

Awatar użytkownika
Pawelec
Gramofon: Składak

Post autor: Pawelec » 04 lut 2015, 07:36

Mocno aktywnych zarejestrowanych użytkowników będzie chyba z 200. Także 10% to jednak mało :(

kielek

Post autor: kielek » 04 lut 2015, 07:59

Już wcześniej w założeniach mówiło się,że osób faktycznie udzielających się na forum jest ok. 20 i zbliżona ilość wzięla udział w ankiecie. Osobiście spodziewałem się takiego wyniku i nic mnie tu nie zaskoczyło ani rozczarowało. Reszta zalogowanych to spadochroniarze w interesach :-) . Najważniejsze,że są fundusze na dalsze istnienie forum i nie ma co prowadzić rozliczeń,kto chciał ten dał i jest ok.

Awatar użytkownika
Pawelec
Gramofon: Składak

Post autor: Pawelec » 04 lut 2015, 08:35

No może troszkę przesadziłem ;) .

Awatar użytkownika
KasparHauser
Gramofon: about:blank

Post autor: KasparHauser » 05 lut 2015, 03:08

Ja nie mogę niestety wesprzeć, a żeby być tu oraz w innych miejscach zamówiłem darmowy Internet od Aero2. Taka sytuacja :( .
• Technics ST-S4 • Panasonic RS-618 • Technics SL-P377A • Technics SA-404 + Tonsil ZgP-25-8-585
Przepraszamy za usterki, audycja Michała Figurskiego i Kamila Olszewskiego -> http://porannywf.fora.pl

szczepan_def
Gramofon: DUAL 455

Re: Wsparcie finansowe dla forum - dyskusja

Post autor: szczepan_def » 02 lis 2019, 00:04

Tu jest zrobiona opłata przed zalogowaniem... https://www.radiomuseum.org/dsp_anmeldungskosten.cfmPrzynajmniej jakiś filtr przypadkowych spamerów

Awatar użytkownika
Mortis

Re: Wsparcie finansowe dla forum - dyskusja

Post autor: Mortis » 02 lis 2019, 10:43

Widzę, że temat stary i nie przeczytałem całego. Ale osoby które tu siedzą od początku może by założyli Stowarzyszenie Miłośników Vinyli. Zrobić zarząd, klubowiczów którzy będą mieli większy dostęp do artykułów. Ustalić składkę roczną. Robić spotkania integracyjne, konkursy, kalendarze. Swój pomysł przedstawiam na podstawie forum Polskiego Stowarzyszenia Pielęgnic Malawi. Jest tam około stu klubowiczów, każdy w jakiś sposób identyfikuje się z klubem, jedni są aktywni i pomagają przy zakładaniu akwarium, inni wspomagają finansowo ale są bardziej nieśmiali i żadko się udzielają. Mamy różne akcje z gadżetami (koszulki klubowe, kufle, pendrive, otwieracze, długopisy itp rzeczy z logo klubowym), konkursy fotograficzne, gdzie ze składek są robione nagrody, mamy kalendarze no jest tego troszkę. Mamy spotkania integracyjne, na które zjażdżają się ludzie z całej Polski. W październiku mieliśmy spotkanie w Pokrzywnej, gdzie było około 40 osób z Polski, Anglii, Szkocji. Preelekcje na temat sprzętu, ryb itp rzeczami związanymi z naszą pasją. Zarząd robi to wszystko charytatywnie, na pewno jest potrzebny informatyk by ogarnąć stronę internetową, jakaś osoba mająca pojęcie o prawie. Składka roczna wynosi 49 zł. Tutaj na początek składka może być niższa, wszystkie pomysły można ustalić przez zarząd by wzbudzić chęć pozyskiwania klubowiczów.