Garrard sp25 MKIII

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
petzl
Posty: 115
Rejestracja: 11 gru 2012, 18:59
Lokalizacja: Londyn

Garrard sp25 MKIII

#1

Post autor: petzl »

Witam, mam do sprzedania Garrarda sp 25 mkIII wymagajacego malego wkladu pracy, zabraklo mi czasu aby doprowadzic go do porzadku. Automatyka dziala bez zarzutu chociaz dobrze bedzie ja wyczyscic i nasmarowac, wyglad oceniam na 8,5/10. Co trzeba zrobic to dokupienie igly, wkladka cholera wie jaka :) niemniej wyglada mi na jakiegos Goldringa, trzeba dolutowac kabelki do koszyczka i kable sygnalowe phono. Nie wiem ile taki Garrardo moze kosztowac w Polsce wiec czekam na propozycje. Gramofony tylko do odbioru osobistego w Walbrzychu lub Piotrkowie Trybunalskim.
Pozdrawiam
Załączniki
IMG_0908.JPG
IMG_0907.JPG
IMG_0906.JPG
IMG_0905.JPG
Spadochroniarze to ludzie którzy schodzą z drzew na które nie wchodzili
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41939
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Garrard sp25 MKIII

#2

Post autor: Wojtek »

petzl pisze:Nie wiem ile taki Garrardo moze kosztowac w Polsce wiec czekam na propozycje.
A ile kosztował na wyspie, o ile coś kosztował w ogóle?
petzl pisze:Gramofony tylko do odbioru osobistego w Walbrzychu lub Piotrkowie Trybunalskim.
Zdajesz sobie sprawę z tego, że brak opcji wysyłki mocno ogranicza "pole rażenia" tego ogłoszenia? :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
petzl
Posty: 115
Rejestracja: 11 gru 2012, 18:59
Lokalizacja: Londyn

Re: Garrard sp25 MKIII

#3

Post autor: petzl »

Wojtek pisze:A ile kosztował na wyspie, o ile coś kosztował w ogóle?
Sadze ze okolo £45-50 na Gumtree, na Ebayu pewnie taniej ale trzeba doliczyc przesylke.
Wojtek pisze:Zdajesz sobie sprawę z tego, że brak opcji wysyłki mocno ogranicza "pole rażenia" tego ogłoszenia?
Moge go wyslac , ale nie wiem jaki bedzie koszt wysylki w Polsce, no i w tym przypadku platnosc tylko przez Paypal ktory swoje 5% musi zabrac. Zabezpiecze go najlepiej jak potrafie ale musze powiedziec ze jestem przeciwnikiem wysylania gramofonow kurierem, to co panowie potrafia wyprawiac z paczkami to sie w glowie nie miesci :shock:
Spadochroniarze to ludzie którzy schodzą z drzew na które nie wchodzili
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41939
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Garrard sp25 MKIII

#4

Post autor: Wojtek »

petzl pisze:Sadze ze okolo £45-50 na Gumtree, na Ebayu pewnie taniej ale trzeba doliczyc przesylke.
Czemu "sądzisz"? Nie pamiętasz już ile za niego dałeś, o ile w ogóle coś dałeś?
Wracamy do oryginalnego pytania :)
petzl pisze:Moge go wyslac , ale nie wiem jaki bedzie koszt wysylki w Polsce
Można sprawdzić cenniki, są dostępne.
petzl pisze:no i w tym przypadku platnosc tylko przez Paypal ktory swoje 5% musi zabrac.
Płacącemu nic nie zabierze + prowizja PayPala od sprzedaży nigdy nie wynosiła 5%, więc bez przesady. 2-3%.

Wszystko jest kwestią chęci i podejścia do sprawy.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
vinylpiotrek
Posty: 2197
Rejestracja: 12 lip 2012, 20:51
Lokalizacja: Łódź

Garrard sp25 MKIII

#5

Post autor: vinylpiotrek »

Raczej przy panującej u nas "niemodzie" na Garrardy, w takim stanie, to on dużo wart nie jest, może ze 100 zł maksimum.
Za niewiele drożej sprzedawały się ciekawsze wersje z tej rodziny w ładniejszym stanie.
Obrazek
Awatar użytkownika
petzl
Posty: 115
Rejestracja: 11 gru 2012, 18:59
Lokalizacja: Londyn

Re: Garrard sp25 MKIII

#6

Post autor: petzl »

vinylpiotrek pisze:Raczej przy panującej u nas "niemodzie" na Garrardy, w takim stanie, to on dużo wart nie jest, może ze 100 zł maksimum.
Za niewiele drożej sprzedawały się ciekawsze wersje z tej rodziny w ładniejszym stanie.
No i jak jest jakis chetny to sprzedam za 100zl
Spadochroniarze to ludzie którzy schodzą z drzew na które nie wchodzili
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41939
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Garrard sp25 MKIII

#7

Post autor: Wojtek »

petzl pieczołowicie ignoruje moje pytanie, więc można założyć, że Garrard w takim stanie to było znalezisko ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
petzl
Posty: 115
Rejestracja: 11 gru 2012, 18:59
Lokalizacja: Londyn

Re: Garrard sp25 MKIII

#8

Post autor: petzl »

Wojtek pisze:petzl pieczołowicie ignoruje moje pytanie, więc można założyć, że Garrard w takim stanie to było znalezisko ;)
Oczywiscie, znalazlem go na smietniku i usiluje wyrwac ostatnie zlotowki od biednych forumowiczow, jakies pokrecone mniemanie o UK masz Wojtek, od jakiegos czasu zauwazylem ze nie pasuje Ci fakt iz handluje sprzetem. Jezeli bedziesz dzieki temu spal spokojniej to kupilem go za £15. Zwykle sprzedaje na Gumtree i angielskim ebayu ale sprzet musi grac aby go tu sprzedac wiec sadzilem ze jakis chetny i obyty z lutownica forumowicz zechce go kupic. Co znaczy "w takim stanie"? czyzby polutowanie kabli i wymiana igly to byla jakas strasznie skomplikowana operacja? Jezeli chodzi o Paypal to nigdzie nie napisalem ze zabierze cos placacemu, oczywiscie ze odliczy to z mojego konta i zapewniam Cie ze za wszystko co sprzedaje na Ebayu paypal pobiera 5% od przelanej kwoty.
Spadochroniarze to ludzie którzy schodzą z drzew na które nie wchodzili
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Garrard sp25 MKIII

#9

Post autor: JacK »

Wojtek pisze: Płacącemu nic nie zabierze + prowizja PayPala od sprzedaży nigdy nie wynosiła 5%, więc bez przesady. 2-3%.
Opłaty dla PayPal za transakcje transgraniczne dochodzą w niektórych przypadkach właśnie do 5% plus jeszcze trzeba zapłacić opłatę stałą dla każdej transakcji. Np. gdy Kupujący jest z Australii, a sprzedawca w Polsce to PayPal zabierze sobie 4,9 % wpłaty kupującego + 30 centów waluty krajowej wpłacającego.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
Reymont
Posty: 1550
Rejestracja: 17 lut 2012, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Garrard sp25 MKIII

#10

Post autor: Reymont »

Czemu w tym klunkrze, ta pokrywa tak luzem jest? Zawiasy łodpały?
Awatar użytkownika
petzl
Posty: 115
Rejestracja: 11 gru 2012, 18:59
Lokalizacja: Londyn

Re: Garrard sp25 MKIII

#11

Post autor: petzl »

Reymont pisze:Czemu w tym klunkrze, ta pokrywa tak luzem jest? Zawiasy łodpały?
Akurat w tym modelu klunkra fabrycznie nie ma zawiasow panie "specjalisto" :P
Spadochroniarze to ludzie którzy schodzą z drzew na które nie wchodzili
Awatar użytkownika
Reymont
Posty: 1550
Rejestracja: 17 lut 2012, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Garrard sp25 MKIII

#12

Post autor: Reymont »

petzl pisze:
Reymont pisze:Czemu w tym klunkrze, ta pokrywa tak luzem jest? Zawiasy łodpały?
Akurat w tym modelu klunkra fabrycznie nie ma zawiasow panie "specjalisto" :P
Ulżyło, miszczu? Niestety na klunkrach się nie znam... Normalnie spytałem czemu w tym gracie pokrywa jest luzem. :)
Awatar użytkownika
vinylpiotrek
Posty: 2197
Rejestracja: 12 lip 2012, 20:51
Lokalizacja: Łódź

Garrard sp25 MKIII

#13

Post autor: vinylpiotrek »

Reymont pisze:Ulżyło, miszczu? Niestety na klunkrach się nie znam... Normalnie spytałem czemu w tym gracie pokrywa jest luzem. :)
Ulżyło, miszczu?
Przyzwoity gramofon średniej klasy, nie żaden grat.
Pokrywa luzem, to żadna anomalia, wiele gramofonów tak ma, na przykład nowe audiofilskie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Reymont
Posty: 1550
Rejestracja: 17 lut 2012, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Garrard sp25 MKIII

#14

Post autor: Reymont »

Może dla Was to dobry stan sprzętu (podajcie proszę na priva nicki z a...o żebym się przypadkiem nie naciął) - dla mnie to poobrywany grat.
Jestem świadom faktu występowania osobnych pokryw. Pytałem o tego konkretnego klunkra.
Ode mnie EOT
Awatar użytkownika
petzl
Posty: 115
Rejestracja: 11 gru 2012, 18:59
Lokalizacja: Londyn

Re: Garrard sp25 MKIII

#15

Post autor: petzl »

Widzisz Reymont, opinia jest jak dziura w dupie, kazdy ma swoja :D Dla Ciebie klunkier i grat, dla kogos innego przyzwoity gramofon. Opisalem dokladnie co nalezy przy nim zrobic, stan wizualny ocenilem na 8,5 a prawde mowiac nawet pokrywa jest nie porysowana a cokol jest w niemal idealnym stanie. Jak pisalem wczesniej wiekszosc sprzetu sprzedaje na angielskim Ebayu i sila rzeczy opis musi sie zgadzac ze stanem rzeczywistym, Jezeli ktos ma ochote to niech przeczyta wystawione mi opinie, user id: mariusz355.
Ogloszenie mozna zamknac bo za godzinke wyjezdzam :D . Pozdrawiam
Spadochroniarze to ludzie którzy schodzą z drzew na które nie wchodzili
ODPOWIEDZ