[S] Dual 505-3 Audiophile Concept w orzechowym fornirze

Zablokowany
Awatar użytkownika
charliez88
Posty: 798
Rejestracja: 11 lis 2016, 20:26
Gramofon: Luxmany 350 + 300

[S] Dual 505-3 Audiophile Concept w orzechowym fornirze

#1

Post autor: charliez88 »

Porządków ciąg dalszy.

Gramofonem zająłem się przy okazji realizowania projektu renowacji kolumn - opisywanym zresztą na forum. Zostało trochę pięknego naturalnego forniru (orzech amerykański), który dostał odrobinę bejcy i olej. Całość wspaniale komponuje się z czarnym chassis i złotymi napisami dając klasyczny, uniwersalny look.

Wszystkie funkcje gramofonu działają prawidłowo - 33.3 i 45 obrotów trzymane jest stabilnie, nawet z Iphonem na plastikowym docisku ;) W zestawia wkładka Dual ULM63e.

Ramię opada powoli na płytę, działa prawidłowo także autostop po zakończeniu odtwarzania płyty (ramie się unosi, a talerz zatrzymuje nie zużywając niepotrzebnie igły). Jak się okazuje z Husarią gra całkiem przyjemnie - byle dać mu dobrą płytę :lol: W sam raz na pierwszy gramofon.

Jak trzeba to jakiś kurs w okolice Śląska, Wawy da się ogarnąć, natomiast mam dostęp do hurtowej ilości bąbli i kartonu więc spokojnie mogę go do wysyłki zabezpieczyć tak, żeby nic się nie stało.

Fotki tutaj.

https://www.olx.pl/oferta/piekny-klasyc ... zmrC7.html
Docisk nie jest oczywiście dołączony ;)

Tutaj można obejrzeć (i posłuchac)
Luxmanowe-love: PD 350 | PD 300 | PD 441 | PD 121 | PD 131
Trochę lampek, parę ramion, Husariaa i kilka wkładek puszczanych głównie przez zaskakujące SNELL E3
Awatar użytkownika
charliez88
Posty: 798
Rejestracja: 11 lis 2016, 20:26
Gramofon: Luxmany 350 + 300

Re: [S] Dual 505-3 Audiophile Concept w orzechowym fornirze

#2

Post autor: charliez88 »

Nieaktualne
Luxmanowe-love: PD 350 | PD 300 | PD 441 | PD 121 | PD 131
Trochę lampek, parę ramion, Husariaa i kilka wkładek puszczanych głównie przez zaskakujące SNELL E3
Zablokowany