[S] okazja ORTOFON 2m Blue, NOWY

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
charliez88
Posty: 798
Rejestracja: 11 lis 2016, 20:26
Gramofon: Luxmany 350 + 300

[S] okazja ORTOFON 2m Blue, NOWY

#1

Post autor: charliez88 »

1. Ortofon 2m Blue

Wkładka nowa, zapieczętowana, kupiłem przy okazji zmiany dystrybutora Ortka w promocji, żeby wrzucić na jakiś gramofon, ale jakoś nie złożyło się i nawet jej nie otwierałem, także jest normalnie nówka sztuka na gwarancji.

Chyba nie ma co się specjalnie rozpisywać na jej temat to obecnie jeden z popularniejszych i lepszych modeli jesli chodzi o stosunek cena/jakosć na rynku. Idealna do rocka za sprawą lekko podbitego basu, nie ma też przesadnie ostrego szlifu więc nie wyciąga więcej niż na winylu miało w zamyśle być ;-)

Cena: 650 zł + kw

2. Ortofon Super OM30 - SOLD

Moja pierwsza porządna wkładka. Kupiona nówka sztuka w pudełeczku z niemiec. Dzisiaj jako komplet już cięzka do dostania. Jako że często zmieniam sprzęt to długo u mnie nie pograła - chwilę na złotym Dualu, potem przyszła już era MC i niemal na stałe wylądowała w szufladzie, potem jeszcze troszkę na Kenwoodzie, później kupiłem DAC i katowałem szerszy repertuar z Tidala, Nie wiem ile może mieć godzin przebiegu 100-150h? w najgorszym razie 200, ale szczerze wątpię aby miała 150.

Granie bardzo powiedziałbym UCZCIWE. Dzięki szlifowi fine line juz mocno detaliczne, ale równe, mało podbarwione, bardzo rozdzielcze, ze sporą iloscią powietrza... powiedziałbym, że z tych wkładek co słyszłałem to właśnie ta sposobem grania najbliżej ma do MC. Właściwie idealna do Jazzu, wiekszych składow. Nie podbija też absolutnie basu.

Wkładka wiadomo - raczej pod lżejsze ramiona z racji sporej podatności, nie miała jednak problemu na dość cięzkim Kenie.

Cena: 1000 zł + kw
Luxmanowe-love: PD 350 | PD 300 | PD 441 | PD 121 | PD 131
Trochę lampek, parę ramion, Husariaa i kilka wkładek puszczanych głównie przez zaskakujące SNELL E3
Awatar użytkownika
charliez88
Posty: 798
Rejestracja: 11 lis 2016, 20:26
Gramofon: Luxmany 350 + 300

Re: [S] okazja ORTOFON 2m Blue, NOWY

#2

Post autor: charliez88 »

SUPER OM 30 już nieaktualne, dzisiaj bedzie wysłane do nowego właściciela.
Świeżutkie, nowiuśkie 2m blue nadal czeka na nowy dom ;)
Luxmanowe-love: PD 350 | PD 300 | PD 441 | PD 121 | PD 131
Trochę lampek, parę ramion, Husariaa i kilka wkładek puszczanych głównie przez zaskakujące SNELL E3
Awatar użytkownika
charliez88
Posty: 798
Rejestracja: 11 lis 2016, 20:26
Gramofon: Luxmany 350 + 300

Re: [S] okazja ORTOFON 2m Blue, NOWY

#3

Post autor: charliez88 »

up
może ktoś chce sobie zrobić prezent na święta?
Luxmanowe-love: PD 350 | PD 300 | PD 441 | PD 121 | PD 131
Trochę lampek, parę ramion, Husariaa i kilka wkładek puszczanych głównie przez zaskakujące SNELL E3
ODPOWIEDZ