[S] KEF - KOLUMNY WINTYDŻYTSU

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Biogon
Posty: 1924
Rejestracja: 17 lut 2017, 15:30
Gramofon: składak
Lokalizacja: 3ka

[S] KEF - KOLUMNY WINTYDŻYTSU

#1

Post autor: Biogon »

Bardzo dobrze brzmiące brytyjskie kolumny, pierwszorzędnie nadające się do jazzu, kobiecych wokali i muzyki klasycznej. Ze względu na wysoką skuteczność świetnie powinny się nadawać do lampy. Przy niskim stopniu wzmocnienia nadal potrafią zagrać dołem pasma. KEF-y wyposażone są w trzy kultowe przetworniki, które wykorzystano między innymi do budowy słynnych monitorów BBC - LS3/5A oraz linii transmisyjnych IMF. Sprzedawany egzemplarz pochodzi z 1972 roku, na frontach znajdują się jeszcze oryginalne papierki kontroli jakości. Wszystkie przetworniki są w 100% sprawne. Gumowe zawieszenia nie wymagają żadnej ingerencji. W zwrotnicach zostały wymienione stare wyschnięte już kondensatory ELCO na elektrolity AUDYN oraz MUNDORF. Kolumny kilka lat temu przyjechały z Francji, kupione od starszego pana co płakał jak sprzedawał. U mnie grały z porządnym wzmacniaczem. Nigdy nie były przesterowane lub katowane muzycznym łomotem. To nie są kolumny z niemieckiego śmietnika. Ze względów na ciężar i gabaryty w grę wchodzi tylko odbiór osobisty. Mogę dowieść w okolicach Trójmiasta. W razie jakichkolwiek pytań proszę o PW. Standy Atacama nie są częścią oferty ale też mógłbym je sprzedać, do dogadania z ewentualnym kupującym. Cena 2k.
Załączniki
DSCF2903.JPG
DSCF2904.JPG
DSCF2906.JPG
DSCF2907.JPG
DSCF2918.JPG
DSCF2908.JPG
DSCF2917.JPG
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2019, 16:05 przez Biogon, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Biogon
Posty: 1924
Rejestracja: 17 lut 2017, 15:30
Gramofon: składak
Lokalizacja: 3ka

Re: KEF - KOLUMNY WINTYDŻYTSU

#2

Post autor: Biogon »

Nadal są do kupienia :)
Hanki
Posty: 17
Rejestracja: 26 mar 2019, 09:09

Re: [S] KEF - KOLUMNY WINTYDŻYTSU

#3

Post autor: Hanki »

czy nadal aktualne?
Awatar użytkownika
Biogon
Posty: 1924
Rejestracja: 17 lut 2017, 15:30
Gramofon: składak
Lokalizacja: 3ka

Re: [S] KEF - KOLUMNY WINTYDŻYTSU

#4

Post autor: Biogon »

Tak
ODPOWIEDZ