Słuchawki V-Moda Crossfade LP

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
notopa
Posty: 278
Rejestracja: 19 mar 2016, 19:27
Gramofon: Technics SL-1600mk2
Lokalizacja: Festung Breslau

Słuchawki V-Moda Crossfade LP

#1

Post autor: notopa »

Cześć,
To tak, były porządki w szufladzie i sprzedaję swoje słuchawki V-Moda. Kupowałem osobiście jakieś 4 lata temu o tu: https://www.amazon.com/V-MODA-Crossfade ... Headphone/
Nie wiem czym dokładnie kierowałem się podejmując decyzję zakupową, ale wydawały się dość rześką opcją na ten czas...w sumie to sprawdziły się, grały/grają fajnie, ale już jakiś czas temu leżą bo odbiłem w innym kierunku i wieczory spędzam z AKG. Z pewnością osoby lubiące izolację i bas będą zadowolone (kiedy zdarzało mi się używać ich z iPhonem+ FiiO E06 było całkiem ok!). Więcej „profesjonalnych review” można w necie znaleźć. Podstawowe info:
Type: Over-Ear Circumaural
Frequency Response: 5 - 30,000 Hz
Sensitivity: 105 dB @ 1kHz 1mW
Impedance: 32Ω
Weight: 260g

Teraz konkrety- co wchodzi w skład oferty:
-słuchawki bez wad ukrytych- grają, nie połamane, nie poobijane (stan padów- super, stan pałąka od wewnętrznej strony jest taki, że zaczął lekko się „sypać” jakiś czas temu, tzn „skóra” pomarszczyła się i zaczęła się lekko kruszyć- owinąłwm więc pałąk czarną owijką)
- kabel- do wyboru oryginalny (taki „materiałowy” splot, coś jak mini kabel od żelazka, nie zwijający się LUB mega długi (z 5m) kabel słuchawkowy Prolink. Daję wybór ponieważ kabel od słuchawek służy mi czasem w aucie do AUX)
- org pudełko+ papierki/ulotki
- dodatkowe, wymienne zewnętrzne części nauszników. Słuchawki były w wersji srebrnej, która średnio mi się podobała i od razu zamówiłem czarne zamienniki. Wymiana jest banalna.
Czego nie ma a co było w zestawie- etui oraz kabla z mikrofonem do telefonu. Powód- zaje..li podczas przejażdżki rowerowej. Długa historia.

CENA: 150PLN + przesyłka kurierem 10 PLN. Jakby ktoś marzył o tym, żeby je sobie sprawdzić- niech pdobija na priv. Może się uda i dogadamy się. Jakby komuś brakowało do 150PLN to tak samo. Zdjęć masę mogę podesłać mailowo. Ufff, tyle chyba na teraz.
Załączniki
54E7383A-3F3B-4513-8FA0-F350098953E0.jpeg
5E5EC2AB-246A-439D-8F48-89D011667D77.jpeg
21C599D4-12FB-45DD-909E-F6EE76E4E7FA.jpeg
well of course I'd like to sit around and chat
well of course I'd like to stay and chew the fat
Andrew
Posty: 74
Rejestracja: 21 cze 2018, 15:43

Re: Słuchawki V-Moda Crossfade LP

#2

Post autor: Andrew »

Witam,
Proszę podesłać więcej zdjęć na am.star@poczta.fm, tak aby było widać co tam pod tą owijką się dzieje.
Za ile jest do wzięcia w wersji z obydwoma kablami ?

Pzdr,
Azndrzej
ODPOWIEDZ