Bang&Olufsen 150sztuk

Darek

Re: Bang&Olufsen 150sztuk

#16

Post autor: Darek »

Bang&Olufsen pisze:nic nie rozumiem, przecierz wysllem do Pana wszystkie zdjecia i liste , bardzo prosze sprawdzic poczte u mnie figuruja jako wyslane, bang olufseny sa i czekaja na sprzedaz
Sprawdzilem ponownie i tylko stare emaile. Nawet wysylalem jeszcze maila z pytaniem o zdjecia i liste. OK ale zapoznam sie z tym co jest podane i jak cos wysle PM
Bang&Olufsen
Posty: 14
Rejestracja: 04 wrz 2013, 18:44

Re: Bang&Olufsen 150sztuk

#17

Post autor: Bang&Olufsen »

Lepiej, lepiej. ...dziekuje za pomoc.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41939
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Bang&Olufsen 150sztuk

#18

Post autor: Wojtek »

Bang&Olufsen pisze:teraz czy chce czy nie bede otrzymywał co tydzien porcje audio, zdarzaja sie tez vinyle całe kolekcje
Jak to "czy chce czy nie" i skąd to się bierze skoro jest takie "na siłę"? To sprzęt z wystawek/opróżniania mieszkań?
Nie pytam o to tak jakby to było coś złego tylko żeby była jasność w temacie, ale proszę nie mów, że "nie chcem, ale muszem", bo tego raczej nikt nie kupi :)

A co do komunikacji to pamiętajcie, że oprócz prywatnych wiadomości (PW) można też wysyłać z forum e-maile.

Fajna kolekcja, chętni pewnie się znajdą.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
zoombie
Posty: 1029
Rejestracja: 06 maja 2013, 21:36
Lokalizacja: Łódź

Re: Bang&Olufsen 150sztuk

#19

Post autor: zoombie »

Bang&Olufsen pisze:fteraz czy chce czy nie bede otrzymywał co tydzien porcje audio, zdarzaja sie tez vinyle całe kolekcje,
Mogę być zainteresowany tymi kolekcjami, a jeśli chodzi o sprzęt, to jeśli trafisz na DUAL-a CV 1700 to też.
Bang&Olufsen
Posty: 14
Rejestracja: 04 wrz 2013, 18:44

Re: Bang&Olufsen 150sztuk

#20

Post autor: Bang&Olufsen »

Definicja zwrotu "czy chce czy nie"
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2013, 16:00 przez Bang&Olufsen, łącznie zmieniany 1 raz.
Bang&Olufsen
Posty: 14
Rejestracja: 04 wrz 2013, 18:44

Re: Bang&Olufsen 150sztuk

#21

Post autor: Bang&Olufsen »

dzis kierowca przywiózł cos takiego własnie na tym słuchamy w biurze fotografija rominy power albano,
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2013, 16:02 przez Bang&Olufsen, łącznie zmieniany 1 raz.
Darek

Re: Bang&Olufsen 150sztuk

#22

Post autor: Darek »

Bang&Olufsen pisze:dzis kierowca przywiózł cos takiego własnie na tym słuchamy w biurze fotografija rominy power albano, prosze sie nie smiac ale z vinylami aktualnie krucho, jak ktos chce kupic to ja chetnie sprzedam , dla zainteresowanych wysle autentyczne zdjecia, ale nie jest gorzej niz na zdjeciu tyle ze boki sa wkolorze białym
http://www.hifivintage.eu/product.php?id_product=619#
Poszlo PW i email
Bang&Olufsen
Posty: 14
Rejestracja: 04 wrz 2013, 18:44

Re: Bang&Olufsen 150sztuk

#23

Post autor: Bang&Olufsen »

Mam tez cos
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2013, 16:02 przez Bang&Olufsen, łącznie zmieniany 1 raz.
Bang&Olufsen
Posty: 14
Rejestracja: 04 wrz 2013, 18:44

Re: Bang&Olufsen 150sztuk

#24

Post autor: Bang&Olufsen »

OGŁOSZENIE JUŻ NIEAKTUALNE
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41939
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Bang&Olufsen 150sztuk

#25

Post autor: Wojtek »

No co za typ, ocenzurował prawie wszystkie swoje dotychczasowe wpisy, tak jakby jego działalność była na wskroś legalna czy coś.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
pan_winyl
Posty: 2129
Rejestracja: 30 sty 2012, 06:04
Gramofon: Elac Miracord 750MII
Lokalizacja: Kraków

Bang&Olufsen 150sztuk

#26

Post autor: pan_winyl »

coś dziwna ta akcja- 150 olfusenów? Magazyn jakiś obrobili czy muzeum?
Elac Miracord 750 Mark II + Philips GP 400 MKII / AT-VM95C

Nivico 5020u / Toshiba SA 320
Onkyo Integra 2066

Silva Stereo Console / Irel
Telefunken L55
Darek

Bang&Olufsen 150sztuk

#27

Post autor: Darek »

Martwa cisza na PW i email. Cale szczescie ze nic nie zamowilem a milem zamiar.
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Bang&Olufsen 150sztuk

#28

Post autor: eenneell »

Darek pisze:Martwa cisza na PW i email. Cale szczescie ze nic nie zamowilem a milem zamiar
Darek! widocznie Masz "złe fluidy" :)
Mnie gość odpowiedział, że wszystko hurtowo sprzedał.
Ja bym Jego "nie skreślał" ;)
Darek

Bang&Olufsen 150sztuk

#29

Post autor: Darek »

eenneell pisze:Ja bym Jego "nie skreślał"
Juz dawno przestalem wierzyc w duchy ;) Podeslal Ci zdjecia ? Tam bylo wiecej zlomu niz do kupna a wiesz jakie sa koszta naprawy B&O. Bylem zaiteresowany ze znajomym kilkoma pozycjami (tylko kilkoma) Zreszta ceny jakie podal nie byly wcale atrakcyjne. ... a ja wykreslilem z powaznych bo jak ktos ma sie kontaktowac to sie kontaktuje i nawet jak jest nie aktualne to daje znac ( a przeciez dostawy co tydzien, brac prosto z Tira ) itp. itd. ;) Ogolnie - kupa sprzetu na regalach a sprawnych jak pisal kilka szt. Wiedzial co chce kupic i jeszcze nowa dostawe mial napisac ... Ciekawi mnie reakcja znajomka jak sie dowie o takich interesach :o a ja bede swiecil oczami aby wszystko wyprowadzic na prosta. To gniot nie interes. A wyobraz sobie gdyby podal nr konta na wplate i kasa by poszla .... szkoda slow ;) Pierwszy sygnal byl jak wyslalem Ci PW i to byl momen gdzie zapalily sie wszystkie kontrolki ktore do tej pory tylko lekko pulsowaly ( taka pzrenosnia ) :mrgreen:
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Bang&Olufsen 150sztuk

#30

Post autor: eenneell »

Masz rację!
Tak się nie postępuje! Nawet w świecie PL- alle :(
ODPOWIEDZ