Sprzedaż płyt niesłuchanych/niesłychanych ;)

Awatar użytkownika
Jarek Cantona
Posty: 148
Rejestracja: 29 mar 2021, 21:39
Gramofon: Pioneer pl-516x
Lokalizacja: Otwock

Re: Sprzedaż płyt niesłuchanych/niesłychanych ;)

#16

Post autor: Jarek Cantona »

Wojtek pisze:
12 sty 2023, 14:34
Rudinho pisze:
12 sty 2023, 13:17
Płyty wystawione, poszły informacje o rezerwacji a potem dopiero pojawią się info, że do sprzedania komplet za bardzo preferencyjną cenę i kupuje ten, kto jako pierwszy wiadomość odczytał... Jestem pod wrażeniem.
Może przeczytaj jeszcze raz pierwszy post?
Kolegę od początku interesowała sprzedaż hurtowa z odbiorem osobistym, detal w ostateczności.
Więc niedziwota ze ten kto przychodzi pierwszy i mówi "biere całość" wygrywa.

Jak to mówią, ślepy w karty nie gra :morda: więc nie ma co się oburzać.
Pan to ma klasę Panie Wojtku, ostatnie zdanie perła, lepiej by się nie dało tego ująć :D :clap:
Pioneer pl-516x, Pioneer Pc-600, Buphono by wydra, Wilson Classic Tabacco, Onkyo: Integra a-8850, CD DX 6920, Deck TA 2820, tuner T 4930.
Rudinho
Posty: 626
Rejestracja: 22 sty 2021, 18:53
Gramofon: Micro Seiki DD-7
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sprzedaż płyt niesłuchanych/niesłychanych ;)

#17

Post autor: Rudinho »

Kolego nie żebym się czepiał bo ja nie z takich, obrażać się na to, że ktoś inny kupił płyty a mnie się nie udało również nie zamierzam. Tylko jedna rzecz - napisz mi proszę, że ten post był w takiej formie i o takiej treści od początku a nie, że go później edytowałeś. Bo albo edytowałeś albo jestem tak kurewsko przemęczony, że nie widzę co czytam/nie rozumiem co czytam. Jeśli nie zaszła opcja nr 1 to przepraszam za zamieszanie.
Sony PS-X75 [Empire 2000] // Restek Tensor // Restek Vector // preamp klon Audio Note by MISSE // Infinity RS II

Micro Seiki DD-7 [Ortofon 2m Black] // NAD 160A // Buphono // Monitor Audio Silver 6G 200
Rudinho
Posty: 626
Rejestracja: 22 sty 2021, 18:53
Gramofon: Micro Seiki DD-7
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sprzedaż płyt niesłuchanych/niesłychanych ;)

#18

Post autor: Rudinho »

Wojtek pisze:
12 sty 2023, 14:34
Rudinho pisze:
12 sty 2023, 13:17
Płyty wystawione, poszły informacje o rezerwacji a potem dopiero pojawią się info, że do sprzedania komplet za bardzo preferencyjną cenę i kupuje ten, kto jako pierwszy wiadomość odczytał... Jestem pod wrażeniem.
Może przeczytaj jeszcze raz pierwszy post?
Kolegę od początku interesowała sprzedaż hurtowa z odbiorem osobistym, detal w ostateczności.
Więc niedziwota ze ten kto przychodzi pierwszy i mówi "biere całość" wygrywa.

Jak to mówią, ślepy w karty nie gra :morda: więc nie ma co się oburzać.
No czytam i teraz widzę. Swoje odczucia na ten temat wyraziłem w poście wyżej. Na wszelki wypadek nawet profilaktycznie przeprosiłem.
A tak zupelnie użytkowo - jest takie forum hattrick.org i tam edytując post widać dokładnie kto (autor lub moderator) I o której edytował. Bardzo proste i skuteczne. Może dało by się tak zrobić i tutaj? Bo w tej chwili mogę coś do Ciebie napisać, za chwilę to zmienię i ślad po tym nie zostanie, no chyba że zacytujesz...
Sony PS-X75 [Empire 2000] // Restek Tensor // Restek Vector // preamp klon Audio Note by MISSE // Infinity RS II

Micro Seiki DD-7 [Ortofon 2m Black] // NAD 160A // Buphono // Monitor Audio Silver 6G 200
Awatar użytkownika
Jarek Cantona
Posty: 148
Rejestracja: 29 mar 2021, 21:39
Gramofon: Pioneer pl-516x
Lokalizacja: Otwock

Re: Sprzedaż płyt niesłuchanych/niesłychanych ;)

#19

Post autor: Jarek Cantona »

Rudinho pisze:
12 sty 2023, 17:16
Kolego nie żebym się czepiał bo ja nie z takich, obrażać się na to, że ktoś inny kupił płyty a mnie się nie udało również nie zamierzam. Tylko jedna rzecz - napisz mi proszę, że ten post był w takiej formie i o takiej treści od początku a nie, że go później edytowałeś. Bo albo edytowałeś albo jestem tak kurewsko przemęczony, że nie widzę co czytam/nie rozumiem co czytam. Jeśli nie zaszła opcja nr 1 to przepraszam za zamieszanie.
Nic nie edytowałem tak te posty wyglądały od początku, ja za poważnym człowiekiem jestem. Nawet nie umiem wstawić zdjęcia tu na forum bo rozmiary są zawsze za duże i tym bardziej bym się nie bawił w edycję postów. Nie bardzo też rozumiem po co miałbym edytować te posty. Bez urazy ja też kolegi nie chciałem obrazić po prostu się nie zrozumieliśmy. Ja nie umiem pisać zwięźle również w życiu służbowym więc może gdybym napisał dwa zdania zamiast całego opisu byłoby jaśniej. Naprawdę jestem ostatnia osobą na tym forum która miałby jakieś złe intencje :D bo uważam że to forum to jest czyste dobro i olbrzymie źródło rzetelnej wiedzy.
Pioneer pl-516x, Pioneer Pc-600, Buphono by wydra, Wilson Classic Tabacco, Onkyo: Integra a-8850, CD DX 6920, Deck TA 2820, tuner T 4930.
Rudinho
Posty: 626
Rejestracja: 22 sty 2021, 18:53
Gramofon: Micro Seiki DD-7
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sprzedaż płyt niesłuchanych/niesłychanych ;)

#20

Post autor: Rudinho »

No i ok. Wszystko jasne. Przepraszam za zamieszanie.
A posty można edytować z różnych powodów, choćby z takiego prozaicznego, że zapomniało się czegoś dopisać. Serio chyba muszę odpocząć...
Sony PS-X75 [Empire 2000] // Restek Tensor // Restek Vector // preamp klon Audio Note by MISSE // Infinity RS II

Micro Seiki DD-7 [Ortofon 2m Black] // NAD 160A // Buphono // Monitor Audio Silver 6G 200
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41878
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sprzedaż płyt niesłuchanych/niesłychanych ;)

#21

Post autor: Wojtek »

Rudinho, tak informacyjnie - jak zrobi się edit bardzo szybko to nie ma o tym info pod postem, ale jak minie trochę czasu (już nie pamiętam ile) to jest to odnotowane pod treścią posta (data ostatniej zmiany).

Cieszę się że udało się temat wyjaśnić "bez nerw" :morda:
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Rudinho
Posty: 626
Rejestracja: 22 sty 2021, 18:53
Gramofon: Micro Seiki DD-7
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sprzedaż płyt niesłuchanych/niesłychanych ;)

#22

Post autor: Rudinho »

Ja zawsze bez nerw :D Tych wystarczy mi w codziennym życiu. Nie po to tu jestem żeby się ciśnieniować😉
Sony PS-X75 [Empire 2000] // Restek Tensor // Restek Vector // preamp klon Audio Note by MISSE // Infinity RS II

Micro Seiki DD-7 [Ortofon 2m Black] // NAD 160A // Buphono // Monitor Audio Silver 6G 200
ODPOWIEDZ